KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Biuletyn "Knights"

Pomysł wydawania biuletynu narodził się już po stworzeniu nowego projektu strony, ale pełne uzasadnienie i akceptację w naszych oczach (jako jego wydawców) zyskał dopiero po pojawieniu się najnowszych wieści o grze za sprawą rosyjskiego programisty o pseudonimie Krom. Powiew informacyjnej świeżości sprawił, że na nowo rozgorzały dyskusje, spekulacje, a przede wszystkim nadzieje, dotyczące lepszej przyszłości dla gry "Knights and Merchants".

Głównym zadaniem biuletynu będzie więc skupienie się na najaktualniejszych sprawach ze świata gry, na co dowodem jest zawartość pierwszego numeru. Naszym zamiarem jest podawanie informacji w atrakcyjnej, niesztampowej formie, stąd informacje w osobnym numerze zapisanym w pliku .pdf (obsługiwanym przez darmowy czytnik Acrobat Reader firmy Macromedia), a nie na stronie czy na forum.

Co ważne, trudno przy takiej tematyce jaką są doniesienia o "Knights and Merchants" wydawać coś regularnie, bo przecież nigdy nie wiadomo, kiedy i z której strony przyjdzie dla nas, Fanów, coś nowego. W związku z tym biuletyn "Knights" jest nieregularnikiem, a częstotliwość jego wydawania będzie zależała głównie od liczby i jakości doniesień ze społeczności gry.

Postaraliśmy się, by dotarły do Was informacje nieco inne niż te, które każdy może po prostu poczytać na innych stronach, choć oczywiście bez takich się nie obejdzie. Zawartość pierwszego numeru niech będzie propozycją, do której Wy (mamy taką nadzieję) żywo się odniesiecie, wskazując, co podoba Wam się najbardziej, a co wymaga uzupełnienia, poprawek lub zamieszczenia.

Na pierwszy ogień proponujemy dwa, udzielone specjalnie dla knights.sztab.com, gorące wywiady, z których ten z Barbarianem polecamy szczególnie, a także tekst jednego z Fanów gry i coś na deser - krzyżówkę. Chcielibyśmy, żeby te dwa ostatnie elementy weszły już na stałe do każdego numeru.

Pobierz biuletyn "Knights", numer 1. (kwiecień 2007)

W numerze:

- Biuletyn startuje!
- Krom opowiada nam o programowaniu i edytorach
- Wywiad z Barbarianem - dlaczego zrezygnował?
- Okiem Fana - "Zuo w potrawce, czyli coś o wojowaniu i kupczeniu" by Khelben
- Krzyżówka

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności