KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Fanwork

W tym dziale chcemy przedstawiać to wszystko, co stworzyliście Wy, gracze. Jedynym warunkiem jest to, by dzieło było związane z grą "Knights and Merchants". Mogą to być rysunki, muzyka, tapety (lub inna grafika), opowiadanie, program i wiele innych. Czekamy na przesyłki pod adresem: webmaster(at)knights.sztab.com. W temacie e-maila prosimy wpisać "fanwork".


Przesłane przez Dark Lorda

Dark Lord to holenderski Fan gry "Knights and Merchants", który od dłuższego czasu jest członkiem społeczności knights.sztab.com. Po tym, jak zaprezentował na naszym forum krótką, zabawną historyjkę z wykorzystaniem obrazków pochodzących z K&M, poprosiliśmy go o stworzenie jeszcze kilku. Poniżej prezentujemy pięć z nich (pozostałe zostaną zaprezentowanie w drugim numerze naszego "Biuletynu Knights").

1. Szachy

2. Budowniczy

3. Gra?

4. Las

Przesłane przez Ducha

Duch przesłał nam propozycje postaci, które stworzył i chętnie widziałby w kolejnej części gry. Oto one i ich krótkie opisy:

Grzybiarz - zbiera grzyby w pobliskich lasach i łąkach, zanosząc je do chaty grzybiarza. Grzyby są jednym z rodzajów pożywienia.

Pracownik stoczni - do budowy okrętów potrzebny ci jest pracownik stoczni, który buduje statki w stoczni.

Pszczelarz - pracuje w chacie pszczelarza, zbierając miód z uli. Miód jest jednym z rodzajów pożywienia.

Mnich - urzęduje w świątyni, wspierając wszystkich poddanych i wojsko na duchu oraz podnosząc ich morale, dzięki czemu mogą wydajniej pracować i walczyć.

Kupiec - na targu pod twoim opactwem znajdują się kupcy, którzy mają za zadanie przekonywać ludzi do wymiany handlowej na twoją korzyść. Pamiętaj, im więcej masz kupców, tym korzystniejsze wyniki możesz osiągnąć.

Myśliwy - jako jedyna jednostka w grze posiada broń palną. Takowa broń dopiero co weszła w użycie, a już spotkała się z negatywną oceną ze strony Kościoła, jako "źródło zła", bądź "narzędzie Szatana". Rycerstwo więc nie zamierza plamić swojego honoru, myśliwy zaś są zadowoleni z takiej wyłączności.


Przesłane przez Khelbena

Khelben przesłał nam utwory z gry, zmiksowane w jedną całość. Nadał im tytuł "K&M Medley". Postanowiliśmy dodać je do działu download.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności