Sprawa: budowa budynków

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

titov-1992 pisze:DLA BUDOWNICZYCH PIORYTET TO DROGI I POLA. dlatego tez nie buduja budynkow dopuki wszystkie drogi lub pola nie bede zrobione.
Zawsze najpierw budują drogi, pola (także te na krzewy winne) i przekopują pole na budynki. Potem dopiero stawiają dechy i kamolce, żeby na końcu powstał budynek. W międzyczasie te żarłoki mogą iśc niestety jeśc :wink:
titov-1992
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2006, 21:15

lol?

Post autor: titov-1992 »

Boze Michailoff, przeciez to samo napisalem tylko w skrócie :/
Ridickan
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:41

Post autor: Ridickan »

Ja zlecam około 5 budynków naraz i mi je budują najpierw droga pola wino itd. a potem budynki ale w Misji 11 rozbudowałem sie po 5 budynków naraz budowałen a potem jak miałem za dużo ziarna to chcialem zbodowac wiecej budynków i próbowałem nawet po 1 ale nie chcieli ani ruszyc ino wyrównali teren i staja nie budowałem wiecej dróg itp A jak zagrałem 2 raz od nowa misje 11 to tak nie było to różnie bywa
Awatar użytkownika
Phoenix_PL
Użytkownik Forum
Posty: 68
Rejestracja: 08 sty 2011, 18:00

Post autor: Phoenix_PL »

A ja miałem zupełnie inny błąd
Kiedy mi taki piekarz, czy tam drwal wyszli coś zjeść, to nie wracali do budynków. Stali przed gospodą, i co jakiś czas żarli.
Nawet jak nowy budynek postawię, to i tak nic nie robią.
Woot...
Powracam ^^
Awatar użytkownika
Sabatoner
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 05 lip 2012, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sabatoner »

Może zapomniałeś drogi gdzieś postawić. Ja tak do warowni raz nie zrobiłem drogi, co opóźniło jej powstanie o jakieś 35 minut a w tym czasie wróg zdążył wysłać dosyć pokaźną armię, a ja przez głupi szczegół nie miałem kim wybronić osady.
Pewnie was dziwi że nie zauważyłem iż budowa stoi, ale poszedłem do łazienki zostawiając grę na przyśpieszeniu. Przychodze, patrze kurde drogi nie ma, ale postawiłem ją, warrownia wybudowane "uff" pomyślałem, lecz ani się obejrzałem a tu po mojej wiosce panoszy się armia wroga :D
Phoenix_PL pisze:A ja miałem zupełnie inny błąd
Kiedy mi taki piekarz, czy tam drwal wyszli coś zjeść, to nie wracali do budynków. Stali przed gospodą, i co jakiś czas żarli.
Nawet jak nowy budynek postawię, to i tak nic nie robią.
Hahahahaah "Stali przed gospodą i co jakiś czas żarli" mnie rozwaliło :D

Scaliłem posty, na drugi raz nie pisz wielu postów z rzędu (o ile nie ma między nimi większej różnicy czasu).
>kuba11100
ODPOWIEDZ