Problem z Muzyką w TSK

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuba-qurczak
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2008, 17:49
Lokalizacja: Kalisz

Problem z Muzyką w TSK

Post autor: kuba-qurczak »

Ponieważ jestem nowy na forum chciałem wszystkich gorąco przywitać. :D

Mam problem dotyczący muzyki w TSK. Otóż posiadam wersję z samym TSK, ale mam uszkodzoną płytę i nie che czytać mi muzyki. Czy istnieje jakiś sposób na to aby muzyczka zadziałała. Wypalić może jakąś płytę bardzo proszę o pomoc.

I mam jeszcze problem dotyczący szybkości przesuwania się ekranu gdy jeżdżę myszką po planszy otóż obraz przesuwa się tak szybko że ciężko jest trafić w jakieś konkretne miejsce. I proszę nie piszcie żebym instalował SR 2 gdyż ten patch jest do wersji TPR lub TSK ale tylko wtedy gdy obie wersję są w jednej grze a ja posiadam saego TSK.
:smutny:
Z góry dziękuje za pomoc!
Awatar użytkownika
Hagi-Magi
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2008, 08:25

Post autor: Hagi-Magi »

Witaj !!
Na twoje pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi lecz bardzo prawdopodobne jest to ,że płytka jest porysowana właśnie w tym miejscu gdzie jest zapisana muzyka.

Co do drugiego pytania to miałem podobnie. Gra jest stara a ty najprawdopodobniej masz nową myszkę (specjalną do gier komputerowych).
Podłącz inną myszkę lub pobierz i zainstaluj K&M TPR z tego forum ,tam ten problem znika a jest również kampania TSK.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

- Było już ostatnimi czasy dużo problemów z muzyką, której nie można odtworzyć. Wszystkie te problemy w rzeczywistości były tak podobne, że tylko jedna prosta odpowiedź jest prawdziwym rozwiązaniem. Jaka? Tego można poszukać właśnie w tych tematach.
- Przesuwaj ekran klawiaturą.
kuba-qurczak
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2008, 17:49
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: kuba-qurczak »

Jak przesuwam klawiaturą jest jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

co do drugiego problemu polecam mój sposób, który zacząłem praktykować w TSK w grze przez sieć.
Na minimapie przesuwam kursorem pole widoku. Za pierwszym razem jest to męczące, bo trudno jest się przyzwyczaić, ale ja po dwóch godzinkach już się przyzwyczaiłem do takiego przesuwania po minimapie.
Tak samo można się przyzwyczaić do szybkiego przesuwania ekranu(ja się przyzwyczaiłem w grze Panzer general), ale to wymaga dłuższego czasu gry.
Awatar użytkownika
tigikamil
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 23 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tigikamil »

Również polecam sposób Kamyka, na rozwiązanie drugiego problemu. Po prostu przytrzymaj przycisk myszki na minimapie i poruszaj nim aby precyzyjnie znaleźć się w miejscu, które cię interesuje.

Natomiast pierwszy problem może sprowadzać się do pobrania wersji TSK z forum:

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=693

i wypaleniu jej na nową płytkę.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Po prostu na drugie twoje pytanie nie ma odpowiedzi, a raczej jest: musisz się do tego przyzwyczaić.
Pamiętam jak z TSK przeszedłem na TPR było to tragiczne, jak wolno chodził ekran, a teraz jest na odwrót. :mrgreen:
ODPOWIEDZ