pachołkowie czy łucznicy ??

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Łucznik czy pachołek?

Czas głosowania minął 09 maja 2009, 16:58

Łucznik!
11
79%
Pachołek!
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Sabatoner
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 05 lip 2012, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sabatoner »

Można się już domyślić że opancerzony żołnierz z łukiem jest lepszy od kolesia bez żadnego pancerza posiadającego jedynie procę :D
Awatar użytkownika
Pyskaty
Użytkownik Forum
Posty: 25
Rejestracja: 17 lip 2012, 23:04

Post autor: Pyskaty »

Zauważcie, że na wyszkolenie rekruta też zużywa się jedną skrzynke złota. Więc na jedno wychodzi. Moge się mylić ale pachołek kosztuje bodajże 2 skrzynki.
hmmm.. teraz myślę, że o tym kto jest lepszy decyduje sytuacja w jakiej się znajdujemy. Załóżmy, że pilnie potrzebujemy wojska (a warownia "pusta"), toteż wykupujemy pachołków, którzy potrafią obronić wioskę podobnie jak łucznicy.
Jeżeli z kolei nie śmierdzimy pieniądzem to lepiej wydać jedną skrzynke mniej na rekruta i poczekać na pancerz i łuk :)
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Dla mnie ten temat jest beznadziejny, jak wyżej kolega wspomniał, jak można porównać kolesia z pancerzem do kolesia z jakimś ubraniem, no i on ma procę ^^.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jest.
Ale niech się bawią. Wymieniają te swoje argumenty. Uczą. Cieszą. ;)

Mieliśmy swego czasu temat traktujący o... szerokości dróg. Ideę tematu można było o bruk roztrzaskać, zakrawała bowiem na śmieszność. Ale z tego pozornie byle czego, stworzonego na siłę, powstała naprawdę mocna i długa dysputa. Tak się rozrosła poziomem w górę, że aż ja - kręcący od początku nosem - jąłem się wypowiadać bez reszty. :)
Awatar użytkownika
ammo1369
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2012, 23:17
Lokalizacja: Plymouth

Post autor: ammo1369 »

Hurasek pisze:To raczej xle Ci sie zdawało. Łucznicy mają większy zasięg, lepszy pancerz i zadają większe obrażenia.
Nie mogę sie z tym zgodzić bo obie jednostki zadają te samą ilość obrażeń. Ostatecznie jednak wygrywa Łucznik. Jednakże Pachołki są tańsze do wyszkolenia o łuczników.
Pozdro
Ammo
ODPOWIEDZ