Dziwne bugi

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kovu93
Zbanowany
Posty: 99
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:17

Post autor: Kovu93 »

ściagnij SR czy jak się to nazywa, taka poprawka błędów w K&M(ale u mnie tego bugu nie poprawila zbyt dobrze xD) ale w TSK takich bugów nie powinno być
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tego błędu nie poprawisz w taki sposób. Jeśli tak, nie byłbym jego wielokrotnym świadkiem. A widziałem w KaM takie rzeczy, o których się osobom takim jak Ty nawet nie śniło. To już są głębsze błędy, których na pewno nie tknie jakiś SR2 w celu naprawienia.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Podobnych błędów jest multum. Ja sie natrafiłem kiedyś na legendarny bug zamiany poddanego w toczący sie kamień (był to niebieski rekrut, który przeszkadzał w ustawieniu się mieczników niebieskiego). Bug się pojawił, gdy go wyciągnąłem z ekipy. Mam gdzieś jeszcze screen tego zdarzenia, więc gdy będziecie chcieli go zobaczyć - napiszcie do mnie ;).

Zedytowano - Dowody.rar - ściągnąć i nie pisać do mnie w tej sprawie. Chyba, żebyście nie mogli znaleźć kamienia, ale mam radę - bądźcie spostrzegawczy :P.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Kovu93
Zbanowany
Posty: 99
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:17

Post autor: Kovu93 »

tez mialem jak mi sie zoldacy zamieniali w takie kamienie jakie z wiezy rekruci rzucaja, albo w misji 3 TPR nagl wojska wroga stały się moimi :coongada::
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Toczący się kamień, w który się zamienia pomocnik lub rekrut to mój drugi najczęściej się ukazujący bug. Pierwszy to rekruci, którzy idą do wiochy wroga. Trzeci to rekruci, niby wojsko. Chodzą razem z wojskiem, ustawiają się, ale nie walczą. xD
:lol:
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja się z nim nigdy nie spotkałem. Jak ci się często przytrafia to cyknij screena ;).
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Wczoraj zaledwie kilka osób widziało toczącego się kamienia, dzisiaj widzieli go i znają ponoć już wszyscy. Niech twardziele sami robią zrzuty. :P

PS. Coś ostatnio nie pojawia się tutaj Kovu93, zauważyliście? :szczerzy:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

No ja już nie gram w misję 4TPR, bo nie chce mi się jej przechodzić, ale jak coś znajdę to może... :mrgreen:

PS. Jeszcze Khelbenie tego nie zauważyłem. :szczerzy:
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Kolejne bugi w stylu buntownicze wojska ujawniły mi sie jak próbowałem w 4 misji zrobić jak najwięcej konnicy (oczywiście za pomocą kodu). Kiedy zrobiłem już sporo koni w kilku mniejszych odziałach, zacząłem je łączyć. Konie z ostatniego połączonego oddziału zaczęły latać w swoje dawne miejsce i do oddziału. Potem zrobiłem jeszcze 6 koników i złączyłem je z tym oddziałem. Tam gdzie są informacje o jednostce pisało mi że są złączone z dużym oddziałem ale tak naprawde mieli swoją flage i nie mogłem nimi poruszać.
Zamieszczem screen jak jazda wędrowała tu i tam.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0138a8e970
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Znam ten bug.
Jak w misji Kraina Rwącej Rzeki zrobiłem 100 CJ to też mi zaczęły wariować. Miałem tylko dwa pomysły jak ich się pozbyć, czyli głód i wróg.
To zacząłem od drugiego. Wciągnąłem wroga łucznikiem, była bitwa, ale Ci którzy biegali, gdzie można bez mojego rozkazu nawet nie pobiegli na wrogie wojsko. :smutny:
Inni zostali zabici, drudzy (ci co latali) to dalej latali, więc tylko głód został i to był trafny pomysł. :lol:
ODPOWIEDZ