Misja 7 TSK

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Możesz od razu mu pisać prywatnie, skoro liczysz na jego profesjonalną pomoc. :)
Gogles
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:19
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Gogles »

Oj stara dobra misja 7 :) pamiętam że jako 12-13 latek dużo krwi sobie wylałem żeby ja przejść :) wtedy nie było żadnych poradników ani forów :) siedziało się tak długo aż się udawało :) przeszłem ją chyba za 2-3 podejściem ;) pamietam że na początku misji nie stracić trzeba wcale dużo żołnierzy :) dało się tak ustawić żeby sojusznik podszedl i dał duży wkład :)
Efekt tego że nie możesz postawić dużej armii zapewnię jest taki że słaba gospodarka w zamian za szybkie postawienie żołnierzy :) W tej misji jest tak że można powolutku się rozbudować bez większych konsekwencji :)
Wiadomo że pewnie niektórzy powiedzą że to długo itp :) ale ja zawsze stawiam potężna gospodarkę ale w zamian mogę utrzymać potężną armię ;) taka mentalność :) jak grać to grać a nie bić się o akort :)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Offtopic.
@UP. Ja mam właśnie taką mentalność, wyuczoną ze StarCrafta i WarCrafta III, że dążę do jak najszybszego zniszczenia przeciwnika. Nieważne, jaka to metoda, ale misje bez robienia wojska bądź z budową niewielkiej ilości machin dostawianych bezpośrednio na pole bitwy są zdecydowanie najszybsze, co widać po czasie rekordów. Także i w tej misji, którą można zrobić spokojnie w przedziale ok. 50 minut bez rozbudowy wojska własnego.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
kamtpr
Użytkownik Forum
Posty: 98
Rejestracja: 11 cze 2009, 13:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kamtpr »

Ja pamiętam, że tę misję przeszedłem początkowym wojskiem - czyli praktycznie się nie zajmowałem gospodarką, przez co nie miałem, jak utrzymać swojej armii, gdyż ciągle byłem w terenie i walczyłem. Po pierwsze trzeba jak najwięcej wojska utrzymać po pierwszej bitwie, potem tylko wyciągać przeciwnika do sojusznika, gdzie wspomagamy go naszym wojskiem. No i udało mi się wyciągnąć dobrze oddziały z góry.
michalpro5
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2010, 21:26
Lokalizacja: janów lubelski

Post autor: michalpro5 »

Wiecie co nie doszlem tak daleko jestem w 3misji ale jest taki film na youtube i radze ci go włączyć
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Ech... Lipiec ("najnowszy" post w temacie, zaraz po Twoim) sierpień, wrzesień, październik, listopad... I grudzień. Po co odkopujesz po pół roku?
Awatar użytkownika
EmiliuS
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 27 lis 2008, 18:34
Lokalizacja: Heidewilxen/Breslau

Post autor: EmiliuS »

Siódma :) Jedna z moich ulubionych... Z resztą mało jest takich, których nie lubię... Pamiętam że na początku nie potrafiłem jej przejść jakiś czas. Ostatnio grając wpadłem na pomysł, żeby wabić przeciwnika łucznikiem pod sprzymierzonych żołdaków :) Straty jeszcze mniejsze, a żołdactwo do czegoś się przydało ;)
Jeśli jesteś zainteresowany grą przez sieć, to zapraszam :)
ODPOWIEDZ