Knights And Merchants Remake czy TSK ?

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Wolisz Remake Czy TSk ( Tsk - możlwość zbudowania ratusza , Remake możlwość przyśpieszenia nawet 100x

Remake
13
72%
TSk
5
28%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Na mniejszych mapach nawet wyrabia. Wyciąga nawet te X100. Przy większych to działa mi góra X15. Mój procesor ma swoje lata,
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Hehe, wypróbowałem. Ciekawe, ale w pół sekundy przeskoczyło 5 minut i przegrałem pierwszą z brzegu misję
:smiesne:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Winimax
Zbanowany
Posty: 21
Rejestracja: 01 lut 2013, 09:55

Post autor: Winimax »

Ja np gram w misje 4 TSK czekając na atak przyśpieszam czas a wioska rozwija się . Przydatne to jest gdy brakuje kamienia gdyż ja robię dużo dróg
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Dlaczego nie ma 3 opcji? Powstrzymałem się od głosu a to dlatego, iż uważam, że opcja przyspieszenia i możliwość ratusza to dwie inne dziedziny i nie idzie tego razem łączyć/porównywać.
Obrazek
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Ja tam wolę remake ze względu na poziom trudności, ratusz to może taka lepsza warownia, ale machiny oblężnicze bardzo ułatwiają grę to jakby robić piechotę o ataku i obronie 5. W sumie dziwne ,że wojownik okuty w stal ma tyle samo defa co barbarzyńca z gołą klatą.
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2013, 01:49
Lokalizacja: Poznań (Winogrady)/Pn-Okolice

Post autor: It. »

kurzel131 pisze:Ja tam wolę remake ze względu na poziom trudności, ratusz to może taka lepsza warownia, ale machiny oblężnicze bardzo ułatwiają grę to jakby robić piechotę o ataku i obronie 5. W sumie dziwne ,że wojownik okuty w stal ma tyle samo defa co barbarzyńca z gołą klatą.
Bo to taki weteran wojenny - umie przypie****ić ale jako stary dziad ma w dupie obrone :lol:
Graj bez koni - klnij ,że Ci tańczą pod wioską :)
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Akurat wiek jednostek nie jest podany nawet tych książąt z którymi walczymy czy tez kolegów księcia. Posługuje się czymś jak pięść trola z gothica. http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Pięść_trolla

Ale przydała by się jednostka do tankowana 5 obrony 1 atak i armia pachołków Me gusta;>
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ciężki wybór, no bo przecież tęsknie za ratuszem i katapo-pa-pu-tami
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2013, 01:49
Lokalizacja: Poznań (Winogrady)/Pn-Okolice

Post autor: It. »

kurzel131 pisze:Akurat wiek jednostek nie jest podany nawet tych książąt z którymi walczymy czy tez kolegów księcia. Posługuje się czymś jak pięść trola z gothica. http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Pięść_trolla

Ale przydała by się jednostka do tankowana 5 obrony 1 atak i armia pachołków Me gusta;>

To był żart :zamurowany:
Graj bez koni - klnij ,że Ci tańczą pod wioską :)
ODPOWIEDZ