011

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

011

Post autor: kurzel131 »

Ktoś skończył 11 w remake?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nie wiem do końca co masz na myśli ale i tak powiem że przeszedłem obie kampanie bez zbytnich problemów.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Żebym to jeszcze pamiętał co tam było xD
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jeżeli nie chodzi o żadną fanowską misję, to chyba większość bez przeszkód się z takimi uporała...
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

To ta misja gdzie mamy głaz na dole gdzie się wróg podkopuje. Doczytałem w postach 8 misji ,że w wyniku przyspieszenia inaczej gra przyspiesza w grze a inaczej w realu albo to kwestia inteligencji. Wstępnie zleciłem budowę gospody i zapytałem bo remake od 8 misji zmienia grę w wojnę błyskawiczną gdzie każdy głaz jest dobrą przeszkodą.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Niby wszystko dobrze.
W godzinę zniszczyłem w południowym mieście warownię i wieżę bo mnie denerwowało to stukanie kilofem o głaz tego różowego landryna; przy stratach 1 kusznik 2 piechur z mieczem i naborze 17 żołdaków z czego paru z nich padło od kuszników.
Wróciłem pod wybudowane wieże zacząłem wywabiać plutonami wroga, ale od razu wyszło za mną z 10 łuczników i 40 piechurów. Ok dalej miałem 11 kuszników ale piechurów już nic, dorobiłem paru i poczekałem na zapas kamienia. A tu gość mi robi zajazd ze 40 jednostek było i jak zobaczyłem ,że atakuje gospodę to zwątpiłem.

Dobrze ,że mam zapasowy save przed atakowaniem 2 miasta.

Ostatecznie zrobiłem fotkę miasta zanim ostatnie witraże w warowni się potrzaskały co myślicie? http://imageshack.us/a/img824/3403/4rmn.jpg .
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

011

Post autor: Obserwator »

I co dalej?
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ