wolisz lucznika czy kusznika

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

wolisz lucznika czy kusznika

Czas głosowania minął 10 lip 2007, 22:24

lucznika
11
69%
kusznika
5
31%
 
Liczba głosów: 16

Fil17
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2007, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fil17 »

Elo wszystkim......
Łucznicy moim zdaniem są najlepsi, duża grupa i po przeciwników (z salwy mogą wszystko i są tani w produkcji)..... Miałem odział 40 łuczników, a przeciwnik miał troszkę więcej ok. 45-55 jednostek... nie zdążył podejść do moich pozycji.... Świeć Panie Nad Ich Duszami...
GoldKnife
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:44

Post autor: GoldKnife »

No ale raczej to co wysłałeś do "krainy wiecznie pachnących skarpetek" (pachnących nie śmierdzących) były to jednostki lekkie może nawet sami żołdacy.
ja wole kuszników ale łuczników tez nan od pyty dlatego że lepiej niszczą budynki niż kusznik (każdy strzał to -1 hp dla budynku a skoro łuczni szybciej sztrzela więc ma większego DM na minute.)
A i moge mieć dla ciebie sadanie urzywając pachołków (12) zabij 6 mieczników powodzenia !!! :smiesne:
Dobra nie trudź się to jest niemożliwe.......
,,Moją zbroją jest pogarda"
Fil17
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2007, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fil17 »

GoldKnife pisze:No ale raczej to co wysłałeś do "krainy wiecznie pachnących skarpetek" (pachnących nie śmierdzących) były to jednostki lekkie może nawet sami żołdacy.
ja wole kuszników ale łuczników tez nan od pyty dlatego że lepiej niszczą budynki niż kusznik (każdy strzał to -1 hp dla budynku a skoro łuczni szybciej sztrzela więc ma większego DM na minute.)
A i moge mieć dla ciebie sadanie urzywając pachołków (12) zabij 6 mieczników powodzenia !!! :smiesne:
Dobra nie trudź się to jest niemożliwe.......
Dam coś innego.....

Dwa oddziały kuszników i łuczników połączonych ze sobą.... miazga z wrogów...
Zalety obydwóch jednostek w jednym oddziale... brak litości dla przeciwnika.

"Dawać żarcie"
" Przemoc rodzi tylko przemoc, która się zatacza z kolejnym aktem"
GoldKnife
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:44

Post autor: GoldKnife »

Ja nie lubię łączyć kuszników z łucznikami gdyż wtedy moja taktyka ( :smiesne: kto myślał że podam) traci na efektywności.
,,Moją zbroją jest pogarda"
Fil17
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2007, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fil17 »

GoldKnife pisze:Ja nie lubię łączyć kuszników z łucznikami gdyż wtedy moja taktyka ( :smiesne: kto myślał że podam) traci na efektywności.
Czasami dobra taktyka jest tyle warta co jeden mały odział.... pomaga, ale nie zawsze. Jeśli jest na tyle dobra jak twierdzisz to nie powino przeszkadzać ci połączenie jednostek. Duża siła ognia też ważna jest. Ja tam twierdze, że połączone jednostki mają większe możliwości, a taktyka moja, której tu oczywiście nie podam. Jest nie zawodna, zawsze się sprawdza.....

Pozdrawiam.
" Przemoc rodzi tylko przemoc, która się zatacza z kolejnym aktem"
Ridickan
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:41

Post autor: Ridickan »

Ja wole kusznika lepszy wi9ekszy atak i obrona a strzela tak sam szybko jak łucznik moze o pare ms wolniej.ale z obroną jest tak łucznika zabiją po 1 strzale jak ucieka lub stoi w miejscu a zaś drugim razem bije go nawet 6 razy i nic a łucznik ucieka i widziałem że atakujący trafia w łucznika.Tak samo jest jak stoi i tak samo jest u kusznika 8-)
Awatar użytkownika
Zahr
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 09 lip 2011, 15:52

Post autor: Zahr »

Lepszy jest łucznik,
zasięg lepszy, mniejszy koszt itp...
:zraniony:
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Kusznik ma zasięg lepszy? :coongada::
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Mają taki sam zasięg, znaczenie ma tylko to, w którą stronę są zwróceni (patrz obrazek Humbeluma z sąsiedniego forum).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Rycerz
Użytkownik Forum
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2010, 15:48

Post autor: Rycerz »

Wole Łucznika ;)
Kampania: Tajemnicza Wyspa
Mapa 10% Skrypty 0%
ODPOWIEDZ