[nowe misje] Alanbach

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miniu
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 28 gru 2009, 09:19
Lokalizacja: Brzezinka koło Krakowa

Post autor: Miniu »

Gelo90 pisze:Alanbach moglbys tutaj wkleic instrukcje gdzie nalezy wypakowac co i jak do jakiego folderu bo mi jakis blad wyskakuje przy otwieraniu.
Bez instrukcji po 2s na nowej mapie wyskakuje mi przegrana ;/ pewnie cos zle robie
Jeżeli tak to zgaduje że nie rozpakowałeś pliku... :zamurowany:
Musisz ściągnąć winrara i rozpakować plik. Ja linkiem nie dysponuje, ale wystarczy poszukać. Gdzieś jest. :wink:
EDIT: Już mam tylko nie wiem czy ten link działa:
http://w.download.idg.pl/fannef/c2096e9 ... r320pl.exe
Kampania: The Indian rebellion
& Lancetnik
Misja 1-2 = 100%
Misja 3 = fabuła 50% mapa 90% skrypt 0%
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Bez rozpakowania pliku raczej nic by w grze nie zobaczył, nawet przegranej...

BTW, 3.20? Gdzie żeś to znalazł? Radzę pobrać ze strony producenta nowszą wersję: http://www.rarlab.com/download.php
(chociaż i tak preferuję 7-Zip)
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

A zatem podaję dokładną instrukcję (co, gdzie i jak kopjować aby zagrać w misje):

INSTRYKCJA*
(...) aby zagrać w kampanię, proszę przenieść plik "smission1.dat" i resztę do folderu "data/mission", następnie przenieść plik "save00.map" i resztę do folderu "data/mission/mmaps". Następnie analogicznie postąpić z innymi plikami. Po uruchomieniu gry wybrać pierwszą, drugą, trzecią, czwartą i piątą misję z misji dla pojedynczego gracza. (...) Aby nie psuć sobie zabawy podczas gry, proszę nie modyfikować pliku lub mapy edytorami, ani nie oglądać mapy przed pomyślnym ukończeniem misji - oto honor prawdziwego Rycerza! (...)

* - opis wyciagnięto z oryginalnego opisu PDF kampanii KAM The Great Escapade I :usmiech:
Obrazek
Awatar użytkownika
Miniu
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 28 gru 2009, 09:19
Lokalizacja: Brzezinka koło Krakowa

Post autor: Miniu »

kuba11100 pisze: BTW, 3.20? Gdzie żeś to znalazł? Radzę pobrać ze strony producenta nowszą wersję: http://www.rarlab.com/download.php
(chociaż i tak preferuję 7-Zip)
To jest link Jokera który kiedyś mi dał.
Kampania: The Indian rebellion
& Lancetnik
Misja 1-2 = 100%
Misja 3 = fabuła 50% mapa 90% skrypt 0%
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Czy to był link do WinRara?
Bo już nie jestem w temacie...
Gelo90
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2010, 16:46

Post autor: Gelo90 »

Siema. Zdam relacje z 1 misji bo nawet mi sie podobala jej trudnosc :)

Wiec tak jeszcze misji nie przeszedlem i przed rozpoczeciem nie czytalem zadnych instrukcji.
1razem wytrzymalem z 30min glowna przegrana bylo zle rozmieszczenie gospodarstw bo zboze nie roslo :D
2razem wytrzymalem do 1h potem mi juz wojsko :zraniony:
3 razem do 2h ale juz sie utrzymywalem z samych wiez ktore potem nie chcialy rzucac kamieniami i przezylem 3 x rozwalenie spichlerza az sie wkurzylem zeby wypisac bugi ale przeczytalem twoje objasnienie albanach i jutro zaczne przechodzi poraz 4. :D

//edit ok jest juz prawie 2h gry za mna ale nie da rady jej ukonczyc bo, wojakow ktorych robie nie mozna kontrolowac. Żołdacy w liczbie 10 jeszcze jako tako da sie gdzies wyslac ale chodza jakby ich pchly gryzly. Z łucznikami jest gorszy problem bo gdy ich robie to nie maja flagi z kapitanem oddzialu i nie da sie ich wyslac nigdzie po lewej stronie w okienku juz widac jakis oddzial piechurow gdy klikam na tego łucznika.
I pytanie jeszcze jedno gdzie mam postawic warownie zeby dobrze dzialala :D w sensie zeby wypuszczala madrych wojownikow. A przy tych lucznikach jak im rozkazuje na koncu wyskakuje mi jakis error.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Alanbachu i co z drugą odsłoną kampanii The great escapade ?? zobaczy kiedyś ona światło dzienne? ;]
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Ciekawa jest ta kampania, jest w niej wiele pomysłów. Zaskoczył mnie ten labirynt hehe. Dokładnie to przeszedłem go za pierwszym razem używając zapisów. Fajna misja była też z tymi domami. :wink:
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Czy ma ktoś tę kampanię na twardym?
U mnie żaden link nie działa.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ