[nowe misje] Laufes

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
laufes
Użytkownik Forum
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:37
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[nowe misje] Laufes

Post autor: laufes »

Przedstawiam moją kampanię zrobioną do wspaniałej strategii Knights and Merchants.
Można ją pobrać stąd: Inwazja barbarzyńców.rar
Zalecam zapoznanie się z plikiem README.txt znajdującym się w folderze.

Jeśli powyższy link wygaśnie proszę przesłać mi prywatną wiadomość.

Wszystkie mapy wzięte są z podstawowej kampanii "The Shattered Kingdom". Jednak pozycje startowe, budynki i cała reszta jest zupełnie inna. Zmieniłem również mapę pojawiającą się przed każdą misją.


Historia:
Hordy barbarzyńców wyruszyły z północy paląc, grabiąc i niszcząc napotkane wsie.
Na początku wróg zajął gród Walhain. Następnie wojska ruszyły na południowy-wschód zajmując zamek Moorbach, a obecnie armia rusza na wschód. Jako Naczelny Dowódca nie możesz pozwolić, aby zajął nasze państwo. Zbierz armię i ruszaj do ataku!

Zmienione główne menu:
Obrazek

Zmieniona mapka przed misją:
Obrazek

Misja1:
Obrazek

Hordy barbarzyńców ruszyły z północy paląc, grabiąc i niszcząc napotkane wsie. Nasi zwiadowcy zauważyli, że wroga armia rusza na wschód. Nasi przeciwnicy zajęli jedną z naszych wiosek i szykują się do ataku. Musisz koniecznie utrzymać stacjonujący tam bastion i odeprzeć barbarzyńców.
Rodzaj misji: Normalna
Misja2:
Obrazek

To było wielkie zwycięstwo. Nasze oddziały doszczętnie zniszczyły wioskę zajętą przez barbarzyńców. Wróg na pewno nie będzie czekał i wkrótce przygotuje odwet. Zbierz oddziały i odeprzyj wrogie wojska.
Rodzaj misji: Walka
Misja3:
Obrazek

W tej prowincji wróg mocno już się umocnił i przygotowuje się do kontrataku. Musimy działać szybko, jeśli chcemy zwyciężyć. Wykorzystaj do pomocy wojska jednego z baronów, który mimo wielkich strat nadal broni się w tym regionie.
Rodzaj misji: Normalna
Misja4:
Obrazek

Po utracie twierdzy, wróg zbiera nową armię na południu. Liczne klany barbarzyńców łączą się by razem ponowić atak. Za wszelką cenę nie możemy do tego dopuścić.
Rodzaj misji: Walka
Misja5:
Obrazek

Barbarzyńcy zajęli gród Moorbach i tam formują nową armię. Trzeba ich powstrzymać. Pierw jednak zajmij słabo bronioną wioskę na południu by uzyskać dostęp do potrzebnych ci surowców. Następnie uderz na wroga, nim ten wyszkoli nowych żołnierzy.
Rodzaj misji: Normalna
Misja6:
Obrazek

Watahy barbarzyńców szturmują twierdzę w prowincji Lauenburg. Oddziały wroga przełamały obronę zamku. Na szczęście naszym posiłkom udało się dotrzeć w ostatniej chwili.
Rodzaj misji: Normalna

Misja7:
Obrazek

Wyparliśmy barbarzyńców z prowincji Lauenburg. Jednak z zachodu nadchodzi nowa armia. Wykorzystaj element zaskoczenia i zniszcz ją.
Rodzaj misji: Walka
Misja8:
Obrazek

Zamek Królewski jest atakowany! Zbierz swoje wojska i ruszaj na odsiecz królowi.
Rodzaj misji: Walka
Misja9:
Obrazek

Barbarzyńcy są skłóceni ze sobą i zaczynają prowadzić między sobą potyczki. Jeden z wataszków obwarował się w wiosce na północy. Będziesz potrzebował znacznych sił by wkroczyć do wioski.
Rodzaj misji: Normalna
Misja10:
Obrazek

Po zajęciu wioski. Dowódca watahy barbarzyńców, Todyn, był pod wrażeniem. Powiedział, że szanuje naszą siłę i on wraz z całym swoim wojskiem przechodzi na naszą stronę. Wspólnie ruszyliśmy pod gród Walhain. Todyn ugościł nas w swojej wiosce, która jeszcze przed inwazją należała do Króla. Przed zajęciem zamku, zniszcz wioskę pobliską wioskę, w której szkolone są nowe oddziały.
Rodzaj misji: Normalna

Misja11:
Obrazek

Po długim marszu dotarliśmy do ojczyzny barbarzyńców. Niestety. Gdy przechodziliśmy przez rzekę, prąd porwał większość naszych zapasów. Musimy szybko wybudować nowe budynki, bo inaczej może nam grozić głód. Nasi przeciwnicy mocno ufortyfikowali się w swoich bazach i zrobią wszystko, aby nas stąd przepędzić. Wrogowie zgromadzili znaczne siły. Możesz się spodziewać częstych ataków. Na szczęście możemy liczyć na ludzi Todyna.
Rodzaj misji: Normalna
Zapraszam do komentowania tutaj lub na http://www.pmteam.tnb.pl (trzeba się tylko zarejestrować)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 15:47 przez laufes, łącznie zmieniany 4 razy.
Kampania inwazja barbarzyńców. kliknij tutaj
www.youtube.com/user/laufesty - Kanał P.M. Teamu na Youtube.
Obrazek
Fortunatv
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2010, 12:34

Post autor: Fortunatv »

Pobrałem to, ale jak przez to grać?
Jaki program trzeba uruchomić?
:)
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Czytaj ze zrozumieniem!
W trzeciej linijce posta masz wyraźnie napisane "Zalecam zapoznanie się z plikiem README.txt znajdującym się w folderze." - od razu wnioskuję, że wszystkie instrukcje masz tu.
Jak nie - sam kiedyś napisałem, jak ogólnie wgrywać misje: http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2360 (pkt. 1).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Fortunatv
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2010, 12:34

Post autor: Fortunatv »

Już sobie to zainstalowałem, ale po kilku minutach gry wyłącza się gra i pokazuje się czarne tło. Jak temu zaradzić?
:)
Awatar użytkownika
laufes
Użytkownik Forum
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:37
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: laufes »

Kampania inwazja barbarzyńców. kliknij tutaj
www.youtube.com/user/laufesty - Kanał P.M. Teamu na Youtube.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

W jaki sposób zmieniłeś znaczniki w tej mapce na początku? Myślałem, że się nie da... Dobry jesteś ;)
Fortunatv
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2010, 12:34

Post autor: Fortunatv »

Przeszedłem na razie 5 misji i jestem zachwycony. Jak skończę kampanię opiszę dokładniej :)
PS: Chciałbym bardzo podziękować moderatorowi, który wytłumaczył mi jak to zrobić :D
:)
Awatar użytkownika
Kasparo96
Użytkownik Forum
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kasparo96 »

Jeszcze nie zagrałem, ale szacun :usmiech: mi osobiście niezbyt dobrze wychidzi tworzenie skrypów... :glupek:

----------

Nie da się ściągnąć :obrazony:
Awatar użytkownika
laufes
Użytkownik Forum
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:37
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [nowe misje] Laufes

Post autor: laufes »

Ponieważ strona wyślijto.pl ma ostatnio problemy kampanię można też pobrać stąd:
Inwazja barbarzyńców.rar

A mapę zmieniłem bardzo prosto.
Nie mogę zmienić znaczników bez kodu źródłowego, ale...
Za pomocą Graphics editora wczytałem mapę i znaczniki, a następnie stworzyłem w Gimpie mapę, ustawiając znaczniki na mapie. Następnie wystarczyło podmienić starą mapę na moją, a zamiast znaczników wstawić "puste" obrazki.

Edit: Przez przypadek ten post się zduplikował. Zatem poprzedni post można usunąć.
Kampania inwazja barbarzyńców. kliknij tutaj
www.youtube.com/user/laufesty - Kanał P.M. Teamu na Youtube.
Obrazek
Fortunatv
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2010, 12:34

Post autor: Fortunatv »

Twoja kampania bardzo mi się podoba. Przeszedłem ją bardzo szybko. Misje fajne, ogólnie 9/10. :)
:)
ODPOWIEDZ