[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Macie jakieś pomysły na mapę multi ? Jak tak to napiszcie... jak będe miał ciut czasu.. postaram się zrobić :)
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ja mam pomysł:
Mapa: Lake
Na środku planszy duże jezioro, a w kątach lub bokach, pozycje graczy, pośrodku planszy coś w stylu wulkanu/areny
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

janosiczek pisze:Macie jakieś pomysły na mapę multi ? Jak tak to napiszcie... jak będe miał ciut czasu.. postaram się zrobić :)
Rób kampanię trolu :cry:
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Edward Arald IV pisze:Nie lubię tej mapy, chyba dlatego że duźo tam skał i przejść.
Zabawne... ja nie lubie TSR bo za mało tam przejść. I są one za małe. :P Szkoda że nowa wersja tego nie zmienia, ale zakładam że to nie byłoby w guście autorów.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:
janosiczek pisze:Macie jakieś pomysły na mapę multi ? Jak tak to napiszcie... jak będe miał ciut czasu.. postaram się zrobić :)
Rób kampanię trolu :cry:
:zraniony:
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Umywszy rączki w białym płynie*1 mogę do Was przemówić.

Wiiiitam w roku 2014 ! Paker Team nie zapomina o tym fakcie i składa wszystkim życzenia..... ehkm no.. skoro kwiecień .
Wiem wiem już pisałem w tym wątku w roku 2014 ale teraz tak oficjalnie :)

Pożartowaliśmy a teraz już na serio:

//
PAKER TEAM ma do Was, towarzyszy naszych map i ich zagorzałych przeciwników którzy prędzej by zagrali w pustą mapę z zieloną trawką niż kliknęli na mapę tworzoną i usprawnianą przez wiele miesięcy.

Nasze mapy znacie bo je omijacie ( tylko niektórzy ! ) ale są też mężni i odważni którzy nie boją się dobrej rozrywki, którzy lubią dreszczyk emocji :D

Pytanie jest o tyle ważne bo jeszcze nie została oficjalnie zapowiedziana nowa wersja remaka... wiec jest czas... nie lubicie Open World ? piszcie o co biega i o co chodzi... taaak wiem pewnie to że budynki odblokowane i często niedzielny gracz przegrywa bo nie zrobił kamieniołomów... ba co ja gadam.. niedzielny gracz ? padają nawet "Veterani". Nie lubicie The Same Rocks ? Hmm albo macie pomysły na poprawki ? Piszcie ! :)
Tak się składa ze poprawiam mapki i je usprawniam. Wiec wymyślicie sobie coś a ja postaram się coś z tym zrobić. Ale uwaga konkrety a nie że mapa się nie widzi bo nie.


PAKER TO PATRIOTA wiec czytając posta posłuchajcie : http://www.youtube.com/watch?v=KOOuId16P9E
albo odpisując na niego. . ..


ps - Dziwie się czemu mapa New World Order jest dość nisko w statach ? co jej brakuje?
Monster Islands - jest grane... ale czemu tak nisko ? co jeszcze poprawic ?
Center Castle mimo błędu ze złotem..... 82 miejsce ! no no.... klawo... w nowej wersji poprawiona arena i już działa wszystko :) oraz zbalansowana pod względem węgla tak samo jak CCL !










*1 - Tropical mango & papaya http://menut24.pl/image/cache/data/chem ... 00x500.png
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Post autor: Obserwator »

Wszystkie wasze mapy są bardzo ciekawe, mapy made by PAKER Team są najlepsze. Tylko mapa 1000 Corpses, jest najbardziej niedopracowana. Mianowicie chodzi tu, o usunięcie pozycji 3 i 6, ze względu na brak miejsca. Można też dać, spichlerzom tych pozycji, dużo surowcow do spichrza oraz odblokowanie wielu lub wszystkich budynkow.
Prawda światłością życia
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Re: [Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Post autor: janosiczek »

Obserwator pisze:Wszystkie wasze mapy są bardzo ciekawe, mapy made by PAKER Team są najlepsze. Tylko mapa 1000 Corpses, jest najbardziej niedopracowana. Mianowicie chodzi tu, o usunięcie pozycji 3 i 6, ze względu na brak miejsca. Można też dać, spichlerzom tych pozycji, dużo surowcow do spichrza oraz odblokowanie wielu lub wszystkich budynkow.
1000 Corpses... kiedyś będzie mało reamke.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Nadgodzą wakacje wiec i PAKER TEAM zaciska pasa i wypuszcza nowe mapy...
Mamy nadzieje ze trafią one do remaka nowego ... ale po co czekać ? Już teraz można grać ! Ulepszone/naprawione i całkiem nowe mapki dla WAS! i to za FREE.

Podczas patrzenia/kopiowania map posłuchajta: http://www.youtube.com/watch?v=-_N269HcmJw


Other War
Obrazek
- nowiuśka mapa jeszcze ciepła.

Mapa dla max 6 graczy po 3 w drużynie, Środkowe lokacje są najlepsze bowiem aby do nich się dostać przeciwnik musi pokonać kolegów obok. Na środku bardzo urozmaicony teren do staczania bitew, różne wzniesienia pagórki.

Cube
Obrazek
-Idealny balans !
Mapa dla 8 graczy ustawionych w szeregu po lewej lub po prawej stronie, każdy z graczy ma identyczny box dla siebie jedna różnica to w położeniu spichlerza. Im wiecej boxów zajmniejsz tym masz wiecej surowców i większą szanse na dłuższą grę :)


Center Castle and Center Castle Looting
Obrazek
- poprawiony balans węgla na mapie i dodanie wiecej obiektów itd itp



New Dream
Obrazek
- reamke starej mapy dream
- Kilka razy już grałem i grało się zacnie. Bardzo zacny teren.


No Mercy
Obrazek
- ulepszona wersja battle sun

The Same Rocks (v3)
Obrazek
- szersze przejścia
- nowe ziemie "niczyje" do prowadzenia bitew
- ulepszony teren

The Exciting Journey
Obrazek
- mapa taktyczna, każdy z wojów posiada warownie w której może rekrutować sobie wojaków jakich chce.

DOWNLOAD:

www.knightsandmerchants.net/forum/downl ... ew&id=1924


Jeśli ktoś ma jakieś propozycje do map tj co ulepszyć co poprawić to piszcie.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Post autor: Obserwator »

Other war najlepiej wygląda, a Cube jest idealna dla 16 graczy
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ