[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Hm, z AI może być maksymalnie tylko 12 graczy, ale wciąż mogłoby to być interesujące ;). I według mnie to właśnie Cube wygląda najlepiej, choć może zamiast dawać wszędzie takie same sześciany, lepiej byłoby je dać tylko na lokacjach do budowania, a na środku dać jeden wielki Cube do walki (ewentualnie zostawić kubiki wokół lokacji startowej)?

Nie rozumiem natomiast, czemu The Same Rocks ma na dwóch lokacjach dwa spichrze...?

The Exciting Journey ma interesujący pomysł, ale mapa jest za duża, żeby grało się fajnie. Zbyt duże odległości między lokacjami. Na Raven's Field o wiele lepiej się sprawdza coś takiego, ale fajnie by było zobaczyć sensowną mapę, gdzie nie trzeba grać góra vs dół.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

TianK pisze:Hm, z AI może być maksymalnie tylko 12 graczy, ale wciąż mogłoby to być interesujące ;). I według mnie to właśnie Cube wygląda najlepiej, choć może zamiast dawać wszędzie takie same sześciany, lepiej byłoby je dać tylko na lokacjach do budowania, a na środku dać jeden wielki Cube do walki (ewentualnie zostawić kubiki wokół lokacji startowej)?

Nie rozumiem natomiast, czemu The Same Rocks ma na dwóch lokacjach dwa spichrze...?

The Exciting Journey ma interesujący pomysł, ale mapa jest za duża, żeby grało się fajnie. Zbyt duże odległości między lokacjami. Na Raven's Field o wiele lepiej się sprawdza coś takiego, ale fajnie by było zobaczyć sensowną mapę, gdzie nie trzeba grać góra vs dół.
Pomyśle jeszcze nad cube... ale czasu mało...

TSR - ma 2 ponieważ w jednym jest żarcie a w drugim reszta i przez to aby nie było tłoku... takie ułatwienie

TEJ - Mapa duża ale jak bedzie komplet graczy czyli 6 w sam raz ?!
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

W samo południe trzeba by było to ogłosić ale nie ma czasu ! Bowiem temperatura może być za gorąca i można poparzyć sobie łapki !

TEGO JESZCZE NIE BYŁO !

Po raz pierwszy w historii K@M Remake... macie możliwość wybrania 8 lokacji z dostępnych 12 ! To istne szaleństwo ! To szok ! Kto by przypuszczał że będzie to możliwe ?! A jednak ! W ten łikend będziecie mogli to uczynić albowiem (jak będę mieć czas i chęci :P ) udostępnię wam download do kolejnej wersji mapy CUBE !

Obrazek

Zmieniam jeszcze cały środek mapy oraz zmieniam nieco lokacje graczy..
Tiank - dzięki za pomysł
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

janosiczek pisze: TEGO JESZCZE NIE BYŁO !

Po raz pierwszy w historii K@M Remake... macie możliwość wybrania 8 lokacji z dostępnych 12 ! To istne szaleństwo ! To szok ! Kto by przypuszczał że będzie to możliwe ?! A jednak !
Powinieneś pracować w reklamie.
Pamiętając Twoje poprzednie "akcje" reklamowe, trudno stwierdzić czy tym razem są to tylko jaja, czy bierzesz to całkiem na poważnie. Jeśli pierwsze to: HeHe!. Jeśli drugie: żal. :)
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Co do TEJ, nie wydaje mi się, żeby komplet graczy coś zmienił. Nadal odległości będą za duże. Poza tym, teren jest zbyt trudny (brak dużych, otwartych przestrzeni). Więcej tu będzie łażenia i gonienia się niż ekscytującej walki.

W reklamie? Reklamy potrzebują twórczości, a nie takich sloganów. Co do twórczości, to niektóre pomysły janosiczek ma ciekawe ;). Jednak sam pomysł w KaM nie wystarczy, mapa musi jeszcze mieć grywalność. Jestem ciekaw jak Cube się sprawdzi...
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Other War - za ciasne przejścia, poszerz je a sądzę, że wtedy mapa miałaby potencjał.

New Dream - zbyt kamperskie :P przeciwnicy będą się chować za tysiącem wież, gra staje się bez sensu, za bardzo się wydłuża.

The Exciting Journey - mapa kompletnie nie zbalansowana, nie przemyślane lokację, w rezultacie trudne w rozegraniu
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Bo_co pisze:Other War - za ciasne przejścia, poszerz je a sądzę, że wtedy mapa miałaby potencjał.

New Dream - zbyt kamperskie :P przeciwnicy będą się chować za tysiącem wież, gra staje się bez sensu, za bardzo się wydłuża.

The Exciting Journey - mapa kompletnie nie zbalansowana, nie przemyślane lokację, w rezultacie trudne w rozegraniu
Other war - ok jutro poszerzę coś jeszcze?
upadate... popatrzyłem na mape.. może zablokuje budowanie wież ?

New Dream - budowa wież jest zablokowana dlatego też ustawiłem tylko po 2 wieże dla gracza wiec spamów żadnych nie będzie liczą się wojska ! ha i co teraz powiesz? : D

The Exciting Journey - a dobra nie chce mi sie pracować nad tą mapą .. wylatuje
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, 23:20 przez janosiczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

DeBe pisze:
janosiczek pisze: TEGO JESZCZE NIE BYŁO !

Po raz pierwszy w historii K@M Remake... macie możliwość wybrania 8 lokacji z dostępnych 12 ! To istne szaleństwo ! To szok ! Kto by przypuszczał że będzie to możliwe ?! A jednak !
Powinieneś pracować w reklamie.
Pamiętając Twoje poprzednie "akcje" reklamowe, trudno stwierdzić czy tym razem są to tylko jaja, czy bierzesz to całkiem na poważnie. Jeśli pierwsze to: HeHe!. Jeśli drugie: żal. :)
Ale nie potrafisz uwierzyć że jest 12 lokacji a Ty wybrać możesz 8 ? : D
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

TianK pisze:Co do TEJ, nie wydaje mi się, żeby komplet graczy coś zmienił. Nadal odległości będą za duże. Poza tym, teren jest zbyt trudny (brak dużych, otwartych przestrzeni). Więcej tu będzie łażenia i gonienia się niż ekscytującej walki.

W reklamie? Reklamy potrzebują twórczości, a nie takich sloganów. Co do twórczości, to niektóre pomysły janosiczek ma ciekawe ;). Jednak sam pomysł w KaM nie wystarczy, mapa musi jeszcze mieć grywalność. Jestem ciekaw jak Cube się sprawdzi...
TEJ odpada.

co do Cube.... intensywnie pracuje jutro wrzuce przykładowego jpg a w niedziele bedzie download. (pod wieczór)
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Nie wiedziałem :P Niech będzie. Zagadaj teraz do SADO.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
ODPOWIEDZ