[Mapy sieciowe] Florek

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Nie jest płaska (porównaj ze swoim The Passage, jeśli dalej tak twierdzisz), gracze mają mieć mało miejsca do rozbudowy (poziom trudności), a rozmiaru w trakcie tworzenia nie zmienię. Następna mapa będzie już w 192x192. ;]

W czasie wczorajszej gry multiplayer wyszło kilka nieprzyjemnych tendencji, które gracze na niej wykazują (min. wieżowanie do potęgi). Rozwiązaniem na wszystkie problemy wydaje się być skrócone pt (45-50). Muszę też zbalansować surowce - żelazo, węgiel i złoto.

Niestety, nic nie zrobię nie uruchamiając tej mapy w edytorze Kroma, więc mam prośbę - jeśli ktoś ma rozwiązanie, niech ściągnie mapę, sprawdzi i poleci jedno. Prace nad mapą niestety, zamrażam na chwilę obecną. :(
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Florek pisze:Nie jest płaska (porównaj ze swoim The Passage, jeśli dalej tak twierdzisz), gracze mają mieć mało miejsca do rozbudowy (poziom trudności), a rozmiaru w trakcie tworzenia nie zmienię. Następna mapa będzie już w 192x192. ;]
W The Passage się mylisz sromotnie, patrzę właśnie w edytorze, w znacznej większości jest pofałdowana. I to nawet dobrze, występują liczne wysepki na bagnie, góry, co tylko chcesz... Tu nie ma co się sprzeczać jak widać, otwórz edytor i sam zobacz jak jest pofałdowana... :smiesne:
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Update tematu - wniosłem kilka poprawek do mapy (nowy download).

Sugestie zawsze mile widziane. :p
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Wybaczcie double post.

Dodałem drugą mapkę, Welcome to the Jungle. :)
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Bardzo fajna, i to tyle :P .
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

mógłbyś poprawić drzewa? tych palm nie można ściąć. Jest za dużo ich. Grałem właśnie i ciężko z drewnem
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Zasadniczo to nie wiele mogę z nimi zrobić - wiem, że nie da się ich ścinać, ale one głównie klimat mają budować. :P

Jeśli faktycznie byłby problem z drewnem duży, to mogę ew. dodać trochę do spichrza, ale 60 to i tak sporo. Ta mapa przewidziana była raczej na krótkie (30-45) pt. :)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

jak chcesz, aby budowały klimat to zostaw po 5 takich drzewek a resztę miejsce na rozbudowę, bo naprawdę ciężko jest
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Myślę, że właśnie o to chodzi na tej mapie, żeby było trudno, ja właśnie za jej trudność i klimat (świątynie, dżungle) ją lubię :)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

a grałeś na niej? nie mówię, że wygląda źle, tylko, że ciężko z drewnem
ODPOWIEDZ