[Mapy sieciowe] Florek

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Ee to pytanie to żart... ? Uważasz mnie za idiotę pytając czy w nią grałem ? Chyba to oczywiste, że w nią grałem skoro ją komentuje :coongada::
Jeśli chodzi o drewno, to właśnie dlatego jest go nie za wiele(bo mało go nie jest) żeby było trudniej, uwierz da się grać bez żadnego zastopu rozwoju ;)
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Tak się zastanawiam - ma ktoś może przypadkiem Chase Around Volcano, pierwszą mapę jaką tutaj zamieściłem równe 2 lata temu? :D Pytam, bo ostatnio na TS poruszaliśmy temat starych map i nie widziałem jej od cholernie długiego czasu, chciałbym móc teraz spojrzeć na to z perspektywy czasu i porównać z tym co się obecnie dzieje. 8-) Domyślam się, że informacja o mirrorze oznacza, że mapa znajduje się gdzieś, coś na jakimś serwerze, czyżby kuba? :-D
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

o cholera, nie wiem czy chciałem to oglądać... :oops: :P
Awatar użytkownika
Smalec
Użytkownik Forum
Posty: 34
Rejestracja: 06 sty 2013, 17:45
Lokalizacja: Konin.

Post autor: Smalec »

Jeny, zawsze jak widzę, że jest w tym dziale opublikowany post/temat, to myślę, że ktoś stworzył kampanię, a tu jakieś stare ścierwa. Naprawdę tylko ten PAKER TEAM coś robi. Sam bym też robił, ale przydała by się też druga ekipa, a nie tak samemu przy edytorze klikać... zero chętnych, zgadłem?
Pamiętaj! Pisz po polsku, a nie jak jakiś nieuk!
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Nie ważne jest tutaj "czy klikać" tylko "jak klikać". W czym jesteś dobry? Może mógłbyś pomóc :wink:
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Smalec pisze:Jeny, zawsze jak widzę, że jest w tym dziale opublikowany post/temat, to myślę, że ktoś stworzył kampanię, a tu jakieś stare ścierwa. Naprawdę tylko ten PAKER TEAM coś robi. Sam bym też robił, ale przydała by się też druga ekipa, a nie tak samemu przy edytorze klikać... zero chętnych, zgadłem?
Chyba Ci się forum z bazarem pomyliło, polecam nabrać trochę taktu i ogłady, bo sprawiasz w tym momencie naprawdę złe wrażenie. :lol:
Sam bym też robił, ale przydała by się też druga ekipa, a nie tak samemu przy edytorze klikać... zero chętnych, zgadłem?
Ja aktualnie coś dłubię w edytorze, ale wolę robić to w ciszy i spokoju niż afiszować się z tym na każdym kroku na forum.

Poza tym masz anglojęzyczne forum i Remake gdzie jest pełno nowych map. :lol:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Każdy ma swoje metody tworzenia misji.
Wg mnie najlepiej misie robi się samemu, z afiszowaniem się na forum przynajmniej w początkowej fazie tworzenia - gdy twórca dopiero się uczy i świadom jest tego, że porady odbiorców są bezcenne.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
ODPOWIEDZ