[Mapy sieciowe] Piko

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

DeBe pisze:Może nie widział Twoich map... stąd taka wysoka ocena fałdowań. Tylko się tym nie zachłyśnij, bo są one do poprawy - tak więc "bardzo dobre" zdecydowanie przesadzone.
Tak, zdecydowanie nie widział moich map, skoro na prośbę Lewina dokładnie je przejrzał i opisał porządnie co jest do poprawienia :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Podobają mi się bardzo mapy z 10.06. Marshland jest najfajniejszy. Ogólnie po mapach widać, że poświęciłeś na nie nawet sporo czasu. Rób ich więcej. :wink:
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Lancetnik pisze:Podobają mi się bardzo mapy z 10.06. Marshland jest najfajniejszy. Ogólnie po mapach widać, że poświęciłeś na nie nawet sporo czasu. Rób ich więcej. :wink:
Dzięki, brakowało tu trochę komplementów. ;) Co do mapek to na pewno zrobię ich więcej. :) Na razie jednak trzeba się zadowolić dużym updatem mapy "Neighborhood Clash" (więcej informacji w 1. poście).
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Nowa wersja mapy South Island ukończona! Jak zwykle są screeny do porównania, sami oceńcie jak duże są zmiany. ;)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Poprawione wersje wszystkich map są gotowe. Zmiany nie są tak duże jak ostatnio, ale wciąż istotne. Planowałem opublikować te wersje gdy ukończę swoją nową mapę, ale zostało na niej jeszcze sporo do zrobienia. Na jakiś czas zawieszam mapmakerstwo, bardziej się przydam robiąc grafiki do KaMa.

Gdyby kogoś zainteresowała moja nowa mapa - nazywa się ona Ancient Lands, ma wymiary 176x176 i jest przystosowana dla 6 graczy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

24 Lipca 2012r. Już prawie rok minął od tamtego czasu. Dokładnie 315 dni.
Gdy straciłem swoją najnowszą, nieukończoną mapę (od tamtego czasu robię 20 kopii zapasowych wszystkiego na dysku i wrzucam je na 10 różnych serwerów), na dłuższy czas dałem sobie spokój z KaMem. Ale później przekonałem się, że tak się nie da. :P

Świetnie zdaję sobie sprawę że wszyscy mają w du*ie że znowu robię mapy, i że z wielką pomocą tutaj się nie spotkam. Ale jeżeli w środku nocy mają śnić mi się wikingowie wrzeszczący "laamus!", to wolę jednak wrócić do tego i spróbować raz jeszcze. :shock:


Mapka będzie rozmiarów 224x224 i będzie przystosowana dla sześciu graczy. Planuję stworzyć dwie wersje owej: hardkorową z masą surowców na całej mapie, oraz zwykłą ze zwyczajnymi ilościami dóbr. Mapka jest ukończona w około 15%. Dalej szukam nazwy dla niej.
Parę screenów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

drugi screen bardzo fajny :D , ale te grzyby nijak mi pasują... grzyby rosną tam gdzie drzewa...

Od kama nie da się uciec :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Num, niestety. :mrgreen: Co do grzybków - mi osobiście pasują tak jak są, ale zobaczy się jeszcze jak wypowiedzą się inni na ten temat. Zawsze można je czymś zastąpić.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Btw to jak wróciłeś do robienia map to dołącz do nas - do megamap projektu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Łoł. Już mi na międzynarodowym to wysłała kolejna osoba. Możliwe że będę uczestniczył w nim, ale pewności nie dam.
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ