[Mapy sieciowe] Piko

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

janosiczek pisze:Ja piedziule Piko idz do edytora mapy są płaskie jak stół od snookera. Jest wiele do poprawy. Zamiast pisania na forum weź zamilcz i popraw mapy.

wstydu oszczędź. Debe jego rady są bezcenne, sam z nich skorzystam.
Powiedział najbardziej otwarty na krytykę.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Khelak pisze:Powiedział najbardziej otwarty na krytykę.
Jakby mi debe dawał nawet jpg. do map to bym mu napisał poprawię a nie się stawiał jak piko. AMen
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:Ja piedziule Piko idz do edytora mapy są płaskie jak stół od snookera.
Jejku, janosiczek, mógłbyś pobrać najnowsze wersje map, zamiast oglądać jakąś starą, czy screen. Nie wiem, czy masz wadę wzroku, czy jak... Moje mapki są pofałdowane, wprawdzie nie ma wysokich różnic w wysokości, ale wygląda to dobrze, a również nie ma problemów z budową/przejściem, jak na Warfare in Wilderness.
janosiczek pisze:Jest wiele do poprawy.
A może byś chociaż powiedział, co? ;)
janosiczek pisze:Zamiast pisania na forum weź zamilcz i popraw mapy.
Wiesz o tym, że dokładnie to robisz? Zamiast poprawić swoje mapy, to piszesz cały czas na forum. A ja przecież robię odwrotnie, poprawiam to, co mi wytknęli, oraz nie piszę zbyt dużo na forum.
Zastanów się czasem, co piszesz.
janosiczek pisze:wstydu oszczędź.
Kto jak kto, ale żebyś ty mi to wytykał? -_- Ośmieszasz się prawie w każdym poście robiąc mnóstwo błędów w pisowni, nie mówiąc już o braku logiki, a do mnie piszesz, że się ośmieszam -_-
janosiczek pisze:Debe jego rady są bezcenne, sam z nich skorzystam.
Wiesz, aż tak dużo to tych rad mi nie dał, tylko zwrócił uwagę na to że są one ważne.

A tak w ogóle, to mógłbyś nie wymądrzać się tyle. Mimo pracy całego PAKER Teama i tak twoje mapy są przeciętne i wcale nie wyglądają, jakby miały ulec poprawie. Zamiast krytykować innych, to ruszyłbyś te swoje cztery litery i poprawił swoje mapki. Bo na razie tylko się wywyższasz nad innymi, że "ile to dla KaM Remake zrobiłeś".
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Piko pisze:Bo na razie tylko się wywyższasz nad innymi, że "ile to dla KaM Remake zrobiłeś".
Zrobiłeś 3-4 mapy i świecisz jak żarówka osram.
Zamiast pisać idź do edytora.
( ja już w nim jestem ) i nie przeszkadzaj mi.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:Zrobiłeś 3-4 mapy i świecisz jak żarówka osram.
Właśnie o tym napisałem, wywyższasz się nad innymi, bo zrobiłeś te 20 map, a co z tego, że tyle ich zrobiłeś, skoro są one słabej jakości? Kto więcej zrobił, osoba, która zrobiła 20 map pracując po 3h nad każdą, czy osoba, która zrobiła 4 mapy pracując po 20h nad każdą? (Jako wiem, że słabo liczysz, to ci powiem, że ta druga osoba.)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Piko pisze:
janosiczek pisze:Zrobiłeś 3-4 mapy i świecisz jak żarówka osram.
Właśnie o tym napisałem, wywyższasz się nad innymi, bo zrobiłeś te 20 map, a co z tego, że tyle ich zrobiłeś, skoro są one słabej jakości? Kto więcej zrobił, osoba, która zrobiła 20 map pracując po 3h nad każdą, czy osoba, która zrobiła 4 mapy pracując po 20h nad każdą? (Jako wiem, że słabo liczysz, to ci powiem, że ta druga osoba.)
Zrobiłem 27 map, jak już się przypieprzasz do liczenia to sam byś mógł policzyć... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:Zrobiłem 27 map, jak już się przypieprzasz do liczenia to sam byś mógł policzyć... :mrgreen:
Nie zerknąłem :P Ale i tak twoje "3-4 mapy" jest zabawniejsze, przecież zrobiłem 5, ew. 4 liczące się, a skoro piszesz w moim temacie, to ciężko tego nie zauważyć ;)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Jako że Dark Lord ocenił moje mapy, poprawiłem kolejną serię znalezionych błędów. Poprawiłem głównie balans, ale także wiele drobiazgów, takich jak schowanie lawy głębiej, o czym wcześniej zapomniałem ;)


janosiczek pisze:Ja piedziule Piko idz do edytora mapy są płaskie jak stół od snookera. Jest wiele do poprawy. Zamiast pisania na forum weź zamilcz i popraw mapy.
Korzystając z okazji, dodam, że według Dark Lorda fałdowanie terenu na moich mapach jest bardzo dobre ;) Najwyraźniej musisz się jeszcze sporo nauczyć o mapmakerstwie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Piko pisze:
janosiczek pisze:Ja piedziule Piko idz do edytora mapy są płaskie jak stół od snookera. Jest wiele do poprawy. Zamiast pisania na forum weź zamilcz i popraw mapy.
Korzystając z okazji, dodam, że według Dark Lorda fałdowanie terenu na moich mapach jest bardzo dobre ;) Najwyraźniej musisz się jeszcze sporo nauczyć o mapmakerstwie.
On Ci już nie odpisze.
Się fochnął.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Piko pisze:Korzystając z okazji, dodam, że według Dark Lorda fałdowanie terenu na moich mapach jest bardzo dobre ;) Najwyraźniej musisz się jeszcze sporo nauczyć o mapmakerstwie.
Może nie widział Twoich map... stąd taka wysoka ocena fałdowań. Tylko się tym nie zachłyśnij, bo są one do poprawy - tak więc "bardzo dobre" zdecydowanie przesadzone.
ODPOWIEDZ