[Mapy sieciowe] koczis12

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Nie... Przynajmniej się coś dzieje na forum :v
Swoją drogą ciekawi mnie tak długa nieobecność Koczisa. W sumie to jest najlepszy twórca map do gry przez internet.
Obrazek
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

[Mapy sieciowe] koczis12

Post autor: Obserwator »

On jest twórcą Cursed Ravine... Ile razy nie wejdę w listę serwerów, to zawsze znajdzię się ta "przeklęta" mapa :roll:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

O ile wiem to zmienił tę mapę na bardziej "otwartą". Już nie będzie tak kamperska, więc nie wiem czy aż tyle ludzi będzie grało. Sam koczis czasem gra na becie (nie żebym szpiegował :smiesne: ).
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Z całym szacunkiem, ale nie lubię tej mapy, za popularna i za długo się w nią gra. "."
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Nie lubisz tej mapy bo jest popularna itp? :zamurowany: Twoje podejście jest co najmniej dziwne. Rozumiem, że można czegoś nie lubić, bo np. mapy mają zły balans, teren może nam się nie podobać, czy może ktoś woli zimowe mapy, itp? Ty jej nie lubisz, bo inni ją lubią? Współczuję :roll:
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Rozumiem Edwarda, ja też lubię grać w różne mapy, nie tylko w kółko jedna i ta sama. A tak jest niestety obecnie z Cursed Ravine. Ta mapa zdobyła wręcz "niezdrową" popularność, przez co inne mapy na tym tracą (choćby Golden Cliffs i Shadow Realm, też koczisa :)).

Swoją drogą, ciekawe, skąd taka popularność...
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

[Mapy sieciowe] koczis12

Post autor: Obserwator »

Pewnie stąd, że wcześniej chyba również często grywano na Volcano Valley made by Hell Racer. Ta mapa jest jeszcze bardziej kamperska, ale mniej miejsca na rozbudowanie. Pewnie właśnie dlatego grają w Cursed Ravine, bo jest znacznie więcej miejsca oraz idealna do znacznych przyśpieszeń. Swoją drogą, podziwiam ludzi, którzy grają na takich mega prędkościach :)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

TianK pisze:Rozumiem Edwarda, ja też lubię grać w różne mapy, nie tylko w kółko jedna i ta sama. A tak jest niestety obecnie z Cursed Ravine. Ta mapa zdobyła wręcz "niezdrową" popularność, przez co inne mapy na tym tracą (choćby Golden Cliffs i Shadow Realm, też koczisa :)).

Swoją drogą, ciekawe, skąd taka popularność...
No teraz mogę zrozumieć. TianKa post ma zupełnie inny wydźwięk. Edwarda sugerował, że denerwuje go, iż ktoś odniósł sukces. :wink:
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

woloszek pisze:O ile wiem to zmienił tę mapę na bardziej "otwartą". Już nie będzie tak kamperska, więc nie wiem czy aż tyle ludzi będzie grało. Sam koczis czasem gra na becie (nie żebym szpiegował :smiesne: ).
A wiadomo czy będzie tylko zmieniona Cursed Ravine, czy może będą jej dwie wersje: nowa i obecna? Też nie darzę sympatią tej mapy, ale lepiej więcej niż mniej, dobrze wykonanych, map do wyboru .
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Tu raczej powinien odp. sam koczis, ale raczej na pewno będzie tylko wersja poprawiona. :wink:
ODPOWIEDZ