[nowe misje/skrypty] sado

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Na zagranicznym forum Sado o tym pisał.. nie wiem czy już próbował to zrobić. Sado?
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Próbował, próbował, tylko nie chciał nic pisać dopóki nie skończył :) Nowsza wersja w pierwszym poście, już da się przegrać. Teraz z kolei mam wrażenie, że będzie za ciężko, ale to dobrze. Będę wdzięczny, jeśli ktoś sprawdzi do których rund da się dojść i z jak dużym wysiłkiem. W kontekście dalszych zmian ułatwiających rozgrywkę, które planuję (różnego rodzaju bonusy spadające z nieba :P) dobrze by było gdyby tryb na tę chwilę nie był do przejścia :) jeśli tak nie jest to będę musiał jeszcze go utrudnić.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Nowości:
-poprawka do Space Invaders - niektóre fale nie poruszały się w kierunku gracza

-nowa mapa: Battlepit - miniturniej taktyczny dla 4 graczy na jednej mapie. Mapa jest jaka jest - jeśli ludziom się spodoba, obiecuję ją poprawić. Nie powinno być bugów, ale nie testowałem obecnej wersji w multi (wcześniej była testowana ale trochę się zmieniło i nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłem) Super by było, jeśli ktoś zrobiłby fajniejszą mapę (najlepiej w tym samym rozmiarze, żebym nie musiał za dużo zmieniać :D) dla tego trybu.

-i najważniejsze - The Conquest. Ja zrobiłem skrypt, i prowadziłem testy balansu (co było gorsze od pisania skryptu :D), mapa jest autorstwa Dicsoupcana. Nie jestem w stanie wyrazić, jak jestem z tego czegoś dumny :) Nie mogę doczekać się dodania tej mapy do Remake'a. Oby tylko wszyscy gracze zrozumieli nieco zawiłe zasady - spróbowałem im je przybliżyć przynajmniej poprzez przetłumaczenie zasad (pokazują się na początku gry) na 7 języków (+angielski).
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Bardzo dawno nie zaglądałem do tego tematu, a na samo forum już od paru miesięcy, więc zapomniałem o wrzuceniu kilku nowych rzeczy. W pierwszym poście znajdziecie:
-zupełnie nową wersję Frozen Waters ("nową"... z początku tego roku, ale zapomniałem wrzucić). Spłaszczyłem mapę i wywaliłem obiekty, rozciągnąłem ją, i zrobiłem praktycznie od podstaw bo mi się nie podobała. Co prawda dzisiaj stwierdzam, że dalej mi się nie podoba :D ale jakiś progres jest w porównaniu do poprzedniej wersji.
-mało ważną aktualizację The Conquest
-nową mapę, Dance of Death. Nie sądzę żeby miała być popularna wśród graczy na publikach, lokacje są trudne (choć na PT90, o mój Boże kto to gra, żadna lokacja nie jest trudna...), trudno się zawieżować (chyba że gramy PT 90...), a miejsca jest mało (ZWŁASZCZA gdy gramy PT90). Krótki front - zupełne przeciwieństwo Curseda, bardzo szybko można przejść z góry na dół. Wizualnie najlepsza z moich map jak do tej pory, choć oczywiście gdzie mi tam do poziomu najlepszych.
-niektóre linki wygasły, to co mam wrzuciłem, pozostałe musiałem chwilowo usunąć.

Zapraszam do pierwszego posta. Wszystkie te mapy (jak również Desert Conquest, czyli conquest 1v1) znajdą się w nowej wersji Remake, która powinna wyjść w grudniu.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

[nowe misje/skrypty] sado

Post autor: Obserwator »

The Conquest - fajny to sado obrobiłeś :P
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ