Nowa Kampania [PAKER TEAM]

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Zabawne. :>
Gdyby nie potrzebowali reklam, janosiczek nie wychylałby się z szeregu. Trudno też trzymać się kurczowo argumentu odnośnie poziomu, który nie idzie osiągnąć, kiedy w kampaniach projekty wiodą prym dlatego, bo mają kiepską rywalizację.
Z tą perfekcją bywa różnie. Zrzuty nie przedstawiają niczego perfekcyjnego, ale upewniać się w praktyce nie będę, bo nie ściągam cudzych kampanii. Nie są mi potrzebne. Oceniłem reklamę, nie kampanię. I to, co widać na próbkach. ;) Próbki nie przekonują, co świadczy jedynie o tym, że zostały wybrane na chybił trafił. Słabiutko. Huhu. :>
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Powiedz mi Khelu jedno: Czy oni zamierzają podać do oceny swoją reklamę czy produkt? Gównoburzę i zamieszanie tylko robisz. Proponuję jednak abyś ściągnął sobie te mapki i JE ocenił zamiast środków którymi owa informacja na temat kampanii została przekazana ;)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Tak sobie czytam co Khel napisał i sobie myślę "WTF"? Nie oczekiwałem, że każdy będzie pisał dzieło sztuki, ale jeśli nad jedną mapą pracowałem około miesiąca, do tego dochodzą skrypty robione przez innych członków drużyny, a ktoś mi pisze "płaski teren" to trochę "chamskie"? Nie zamierzam udowadniać, że mapy w całości prezentują się lepiej niż na screenach, bo to nie o to chodzi. Widać tylko Khel jak się znasz na mapowaniu, gdyż zrzut ze statkiem najmniej mi się podoba (nie jest dopracowany jak inne tereny ze zrzutów, które widać, choć zawsze można coś poprawić). "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził". Autoreklama również nie jest nam potrzebna. :wink:

Edit: aha a co do drzew, to jest tak jak w realnym świecie, czasem obok siebie są takie same drzewa, a czasem zupełnie inne, i tak też chciałem to zrobić.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ten statek wygląda dosyć marnie (osobiście nie przepadam za takimi udziwnieniami), ale cała reszta prezentuje się nieźle. Co prawda ciężko jest coś powiedzieć o rzeźbie terenu, bo jak już wcześniej wspomniano, za mało widać na tych screenach, żeby to oceniać... ale góry, jak i roślinność są w porządku. Mam jednak kilka uwag:
- trzcina na bagnach wygląda yyy... średnio. Wydaje mi się, że lepiej by było nieco zbić ją w kupę (bo jest bardzo "porozrzucana")
- na przedostatnim screenie widać kilka rządków tych samych drzew... to tak miało być?
- na screenie ze statkiem nie ma wodorostów. Mam obawy, czy przypadkiem ich nie poskąpiliście również na innych mapach.
- chętnie zobaczyłbym obrazek z jakiegoś miasteczka, aby ocenić rozstawienie budynków i dróg.
- widzę, że w końcu używanie "tilesów" stało się normą.
W sumie to tyle. Kampania zapowiada się naprawdę dobrze i cieszę się, że w końcu ktoś się tym zajął na poważnie. Od dłuższego czasu panuje trend na tworzenie misji do multi, a porządnych kampanii do dzisiaj powstało tylko kilka.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

W końcu jakaś konstruktywna krytyka, a nie opinie wyssane z palca.

- ten statek najmniej mi się podoba ze wszystkich, które zrobiłem i które są w dalszej części kampanii,
- co do trzciny to tak miało być, gdyż w "kupie" wygląda na "kwadratową" i dlatego wolę używać więcej tej "drobnej" trzciny; choć dalej jest tak jak sugerujesz,
- co do tych drzew to owszem tak miało być
- wodorosty są, spokojnie :), skupiłem się na tym aby więcej ich było przy skałach,

Obiekty w sumie zajmują mi tyle czasu co zrobienie mapy z fałdem, dość długo.

Co do miasteczka, hmm czemu nie, coś znajdziemy i damy zrzut :)
Musiałbyś zobaczyć misje w całości, bo tak to ciężko cokolwiek napisać, ale dzięki za opinię :) Doceniamy to :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Woloszek, jeśli widzę płaski teren na zrzutach, oznacza to, że jest płaski faktycznie. ;) Nie wiem, jakież wyżyny i zapadliny kryły się poza tymi kadrami. Być może coś imponującego. W każdym bądź razie, jestem po organizacji reklamy, więc dla mnie krytykowanie waszych zwiastunów jest rzeczą pierwszorzędną, nawet poza cały zestaw misji. Wybór obrazków jest zaiste tandetny i bardziej przeszkadza samemu produktowi (kampanii) niż mu pomaga. Mawiają nie od dzisiaj, że reklama dźwignią handlu. Warto przyczepiać się wszelkich szczegółów. ;)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Odpal mapę Kaderto i będziesz wiedział co to jest płaski teren. :wink:
Awatar użytkownika
Smalec
Użytkownik Forum
Posty: 34
Rejestracja: 06 sty 2013, 17:45
Lokalizacja: Konin.

Post autor: Smalec »

Mi tam pasują mapy, a poza tym dawno nikt nie tworzy misji, więc lepiej się cieszyć z tego, co jest.
Życzę powodzenia ekipie.
Pamiętaj! Pisz po polsku, a nie jak jakiś nieuk!
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Aj lajk dfis krjitik.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
Smalec
Użytkownik Forum
Posty: 34
Rejestracja: 06 sty 2013, 17:45
Lokalizacja: Konin.

Post autor: Smalec »

Kiedy w końcu ta kampania, nudzi mi się i chciałbym zagrać w jakieś nowe misje :D.
Pamiętaj! Pisz po polsku, a nie jak jakiś nieuk!
ODPOWIEDZ