Nowa Kampania [PAKER TEAM]

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Smalec pisze:Kiedy w końcu ta kampania, nudzi mi się i chciałbym zagrać w jakieś nowe misje :D.
To nie jest takie proste. Lewin dokonał znów jakiś zmian w kodzie i nie wiemy jak to wpłynie na misje, które już mamy... Nie mówiąc o tym, że jeszcze trochę misji musimy zrobić od zera...
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Tak sobie testuję teraz 4 misję i postanowiłem dać 1 zrzut.
Nie przyczepiać się co do wielkości drzew, gdyż to jest 17 min gry i wszystkie już urosły :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ten wodospad wygląda beznadziejnie.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A to jest wodospad? :D
Góra na środku mostu jest dość... pretensjonalna. Czy nie można tego samego efektu wizualnego wykonać w zupełnie inny sposób? Góra może być, ale nie wykonana jak powyżej...
Most spadający w nicość - majstersztyk!
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

W nicość? Jaskini nie widziałeś? :shock: Mi tam się wodospad podoba, ale zależy kto co lubi ^^. Jeśli zrobiłeś lepszy to chętnie zobaczę zrzut :D (to jest widok z gry, i sama góra mapy nie została odkryta i tak to wyszło...)

Kheli nie wiedziałem właśnie jak lepiej zrobić tę górkę, ale widzę że Ty wiesz. Zrobisz i pokażesz? :wink:
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Świetnie zrobiony wodospad, Khelben ma trochę racji, pisząc, że góra na środku wygląda nienaturalnie, ale jakoś nigdy nie przejmowałem się naturalnością rzeczy w KaMie - tylko spójrzcie na np. góry Dark Lorda na dowolnej mapie (np. Majestic Waters) - widzieliście kiedyś takie góry w prawdziwym życiu? No właśnie, nie bardzo. A są ładne? Jasne że są. (Prawda? :P)
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Kheli, Kheli, Kheli my wiemy o tym żeś grafik i geniusz i w ogóle miszcz, ale jesteś, O! Wspaniały taki stary i zmęczony że tego nie zrobisz. Po cóż niby skoro jest Paker i reszta niewolników? Trzeba zrozumieć że to tylko ludzie których realne góry, są brzydkie i sztuczne, a urocze wodospady głupio wyglądają. Moim skromnym zdaniem gdyby w Knights and Merchants góry mogłyby być wyższe, ich praca osiągnęłabymierny poziom.

Do was chłopaki- świetna robota. :wink:
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

woloszek - nie znam panelu edytora terenu (o obsłudze już nie mówiąc), nie znam więc możliwości, ale zasugerować to i owo mógłbym. Tak, teraz widzę wejście do jaskini. Chociaż mosty nadal intuicyjnie kojarzą mi się z przepaścią i na zerwany most byłby to zdecydowanie lepszy materiał niż na wejście do... nicości. Bo nieprzystępna jaskinia jest swojego rodzaju udziwnieniem i już mi jej nie przywodzi na myśl. Natomiast wiszący most - rzecz genialna.

sado1 - wodospad równie dobrze mógłby być filarem. Ja go z początku w ogóle nie zauważyłem, dopiero komentarz DeBe mnie oświecił. :D
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Niestety musi zostać jak jest. Nie mogę zdradzić dlaczego żeby nie zepsuć niespodzianki, ale 3/4 lub więcej w swoich misjach staram się robić po przemyśleniach. KaM to gra 2D a nie 3D, i nie wszystko wychodzi tak jak byśmy chcieli. Gdybym wrzucił zrzut z całej misji to myślę, że wszystko byłoby jasne i widoczne, ale nie mogę :wink:
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Jakie to oczywiste watsonowie, w jaskini ukrywają się żołnierze. ..
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
ODPOWIEDZ