[nowe misje] Dark Lord

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Old King
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 29 kwie 2013, 10:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: Old King »

Wielkie dzięki za rady !!!
Na prawdę mi to pomogło, mam o wiele mniejsze straty niż wtedy. Po tej pierwszej walce zostało mi dość sporo żołnierzy, ale muszę odpocząć po tych wszystkich emocjach xD
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

No to gitara :).
Pierwsza bitwa szesnastki była dla mnie najtrudniejsza.
Gdy ją wygrałem, cała reszta poszła łatwo, więc śmiało próbuj dalej.
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Ja mam problem ponieważ gdy chcę ściągnąć jego misje od 1-7 to jest napisane,że pliku nie odnaleziono.Od misji 8-15 to mogę normalnie ściągnąć.
Czy możecie mi wyjaśnić czemu tak jest i czy ktoś mógłby udostępnić te misje 1-7 i 16 bo wiem ,że kampania ma 16 misji.Bezsensu ściągać tylko połowę kampanii.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Wielkie dzięki za radę.Na Wasze forum można naprawdę liczyć.Teraz będę mógł zacząć grać w kampanię"New Island". :D
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 12:58 przez Kubuś33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

To jakaś nowa kampania?
:D.
kaszub pisze:
Old King pisze:misja 14 (00:47)
A tutaj to mnie zatkało. Jesteś pewien, że dobrze wpisałeś? Bo jeśli tak, to będę chyba musiał zagrać w nią ponownie :D.
Old King pisze:Sorry, zapomniałem wpisać godziny... Gapa... Już poprawiam.
kaszub pisze:A już zacząłem przeglądać stare save’y, by sprawdzić, gdzie mogę przyspieszyć :D.
Kto wie- może ten czas jest możliwy?
Nie wytrzymałem i postanowiłem to sprawdzić.
TNL 14.
Przy założeniu tak radykalnego skrócenia czasu, musiałem zacząć od początku i od razu cisnąć, ile tylko się da. Sposób przejścia identyczny jak 19 miesięcy temu, wzrosła tylko prędkość i to sporo. Bitwę o samotny, drugi spichrz sam zacząłem, gdyż przy moim obecnym tempie, wróg nie zdążył zaatakować. Bardziej ryzykuję i częściej doprowadzam do zwarcia z przeważającymi siłami. Dlatego też, nie udało mi się przejść misji bezstratnie. Ale coś za coś.
Balisty wroga są mało groźne- przy odpowiednim ustawieniu, kusznicy zawsze zdążą je zniszczyć. Konnica również nie wytrzymuje starcia z pikinierami wspomaganymi kusznikami.
Mała podpowiedź: unikajmy walki z armiami największego, północnego miasta (od wschodu i południa)- jeśli ich nie zaczepimy, możemy ukończyć misję bez wdawania się z nimi w większy zatarg.
Niepotrzebnie byłem zdumiony czasem, jaki pomyłkowo napisał Old King- jest realny, a nawet do pobicia i to może nawet z 3- 5 minut.
Czas 0:45. Statystyka: utraconych- 6, pokonanych- 338.
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Oj !Przepraszam.Przypadkiem błędnie nazwałem kampanię Darka Lorda.Chodzi o kampanię"New Land". :?
Semtek
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:35

Post autor: Semtek »

Jak wgrać te wszystkie pliki od misji i gdzie dokładnie ?
Pomoże mi ktoś ?
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Foldery "misc" i "mission" wklejasz w folderze "data", zamiast oryginalnych.
To wszystko.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

TNL 16 bez rekrutacji, po raz drugi.
Ponad siedem i pół godziny, to zdecydowanie zbyt długi czas.
Spróbujemy jeszcze raz.
Jak często mi się to zdarza, nie zacząłem od początku-
2:04- dopiero tu wydzieliłem się z pierwszej wersji przejścia.
Nie buduję wież przed przesmykiem na wschodzie, a od razu po pokonaniu wojsk za mostem i zniszczeniu wschodniej wioski, stawiam 6 wież poniżej południowego wejścia do twierdzy. Po parunastu minutach dokładam jeszcze bliżej wroga kolejne 4, a po ciężkim ataku i zniszczeniu jednej z nich– 4 ostatnie.
Dużo łatwiej przeciwnik daje się wyciągać pod wieże.
Sama końcówka trudniejsza- wróg cały czas szkoli żołnierzy i nawet po wybiciu wszystkich oddziałów, musimy uważać na pojawiające się bardzo szybko uzupełnienia- a masa wież nie ułatwia nam wejścia. Trzeba liczyć się ze stratami- chociaż ogólnie miałem ich dużo (musiałem zbudować mennicę), ale wśród cywilów- żołnierzy udało mi się ocalić więcej niż poprzednio.
Pisałem wcześniej, że możliwa jest godzina krócej- 73 minuty zyskałem- a i to nie jest jeszcze wszystko, co można tu zrobić.
Optymalizując miasto i zwiększając liczbę budowniczych do 18-20, budowa (głównie wież, ale i budynków żywnościowych) może iść szybciej i przełożyć się na ogólne tempo.
Tym razem jednak dłużej poczekam :D.
Czas- 6:28. Statystyka: utraconych- 130, pokonanych- 1801.

Mam nowy pomysł na przyspieszenie szesnastki ze szkoleniem- jak będę miał chwilę, to zobaczymy, co z tego wyjdzie.
ODPOWIEDZ