[nowe misje] robi29, Cav

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

robi29 pisze:Właśnie i tu jest błąd, którego nie mogę zlikwidować. Dzieję się tak, że chleba, kiełbas i wina jest ponad 10000. :zamurowany:
Ściągnij i daj jaką ocenkę. Góry może są dziwne, ale tą mapkę robiłem zimą, nie byłem wtedy taki doświadczony, a poprawiać jest trudno. :smiesne:
Dokładnie, też mi się tak wydaje. Jest też taki błąd jakm jest czegoś w spichrzu ok. 4000
Zaraz dam ocenkę :)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ciężka Jazda pisze:Dokładnie, też mi się tak wydaje. Jest też taki błąd jakm jest czegoś w spichrzu ok. 4000
Czyżby? 10511 kiełbas udało się ująć na moim zrzucie, toteż poprzeczka licznikowa w spichrzu nieprędko da o sobie znać.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Jakby liczba była równa 11111 to też by sie wyświetliła. ;)
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

aj aż sie chce ściągnąć misjie ale KaM mi nie działa. :cry: Jednak już po screenach widze że misjie są dobre 9/10.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ohh... klękajcie narody. Wasze misje pochwalił sam Kamson... cóż za zaszczyt!

Hmm... nie przypominam sobie żebym oceniał waszą najnowszą mapę (waszą? bo nie wiem czy Cav dalej uczestniczy w tym projekcie), zrobię to więc teraz... ogólnie to mam niewiele do napisania, ale zawsze coś: poprawiacie się chłopaki. Robicie postępy... co prawda arcydzieło to nie jest, ale widziałem już gorsze mapy... przejdę do wad, które nie są zbyt poważne: widzę mało drzew... tak miało być? No jeśli tak, to ok... ja jednak jestem miłośnikiem zieleni. Węgiel też wyszedł tak średnio... powinien być bardziej "zróżnicowany", czyli technika jest dobra, ale brak tutaj jakiejś oryginalnej koncepcji (pewnie nikt mnie nie zrozumie, ale to już nie mój problem). Fałdowania: miejscami są fajne, przyjemne dla oka itp... a innymi miejscami takie nijakie, mam wrażenie, że jest zbyt płasko, a gdzieniegdzie zbyt "ostro". Pochwalę jeszcze tylko za odpowiednie umiejscowienie "upiększaczy".
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

DeBe, sarkastyczną nutką można przyznać, że temat jest warty klękania narodów: toż to sam DeBe zmusił się do jego oceny! To dopiero zaszczyt... bez obrazy.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Tak patrząc na Twojego posta zastanawiam się czy zrozumiałeś moją poprzednią wypowiedź dotyczącą Kamsona... no właśnie! Jego, a nie tego tematu...
A obrażać się nie mam o co... ale zaszczyt byłby większy gdybym tą kampanię nazwał "cudowną", "wspaniałą", "najlepszą". No ale wiem doskonale, że twórcy map tylko czekają, aż ocenię ich dzieło... :lol:
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

[zmoderowano]


//Ban za trzy wulgaryzmy w dwóch zdaniach i obrażanie użytkowników. Panu już dziękujemy.
//lucbach
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Mam do Was pytanie! Mam dalej robić misje czy olać to wszystko?
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Hmm... moim zdaniem powinieneś dokończyć kampanię, pomimo rozpadu team'u. Najpierw jednak popraw te misje, które są już na forum... Odrobina "świeżego powietrza" nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ