Rekord liczby użytkowników serwisu (02.10.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Rekord liczby użytkowników serwisu (02.10.2008)

Post autor: lucbach » 02 paź 2008, 23:26

Wraz ze statystykami oglądalności strony knights.sztab.com z września, nadchodzi radosna wiadomość, że pierwszy raz w historii istnienia serwisu liczba użytkowników osiągnęła... 335 jednego dnia! Stało się to 21 września. Dotychczas górną granicą było około 220 użytkowników. Wielki ukłon w Waszą stronę, tym bardziej, że - mimo dysponowania szczegółowymi statystykami strony - nie potrafimy wskazać głównej przyczyny, która wpłynęła na tak wysoką oglądalność. Więcej informacji o oglądalności serwisu, znajdziecie jak zawsze w dziale "statystyki strony".

Wraz ze zwiększoną liczbą użytkowników (w stosunku do sierpnia - o 413) jutro nadejdzie dla Was miła wiadomość :-)! A więc... do jutra!
lucbach,
administrator knights.sztab.com

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 03 paź 2008, 01:55

Och pewnie dostanę posadę skarbnika. Wiedziałem, że moje zdolności i barwna osobowość nie przejdą niezauważone. Ze zwiększonej liczby użytkowników możemy być jak najbardziej dumni, ale może i należałoby podjąć pewne kroki, mające zapewnić nam równie wysoką oglądalność w niedalekiej przyszłości dodając jakiś nowy dział na stronę. Zawsze to ciekawiej nawet dla starych naszych bywalców, a liczba podstron jakiegoś nowego działu zwiększy się również dzięki nim.

I oczywiście aktualne statystyki również wyświetlają się z mojej przeglądarki poprawnie. :)

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum

Post autor: DeBe » 03 paź 2008, 15:13

Szkoda, że liczba wyświetleń strony nie przekłada się na "odwiedzalność i pisalność" na forum, bo ostatnio z tym akurat było nieciekawie.
Jeśli chodzi o niespodziankę to mam trzy propozycje:
1 Niespodzianką jestem JA!
2 Centrum Misji
3 Albo konkurs, który już jest na forum... hmm... trudny wybór.

(wow! Nie ma Khelbena już? Pozostał tylko Khel.... !)

Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: krzychu26 » 04 paź 2008, 19:41

Lucbachu, pisałem raz o tym dlaczego ale pewnie nikt już nie pamięta. ;( Wysłałem grę na torrenta i hasłem był link z naszą stroną/forum. Torrent pobrało przeszło 1200 osób więc wielu się skusiło żeby zajrzeć. :p
Obrazek

Obrazek

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach » 05 paź 2008, 16:24

Wielkie dzięki krzychu26! Całkowicie wierzę Ci na słowo, nie widać tylko tego w naszych statystykach i dlatego o tym piszę...
lucbach,
administrator knights.sztab.com

Awatar użytkownika
Przem@s
Użytkownik Forum

Post autor: Przem@s » 05 paź 2008, 16:34

No brawo brawo :D teraz trza pobić rekord obecnych na forum ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ