Jest odpowiedź na petycję Fanów! (16.05.2009)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Ja bardzo chętnie skorzystałbym z takiej opcji. W końcu może udałoby się wprowadzić moją mleczarnię? :D

Drogi Khelbenie...

Jeśli nadal masz zamiar korzystać z milionów bugów zawartych w tak kochanej przez Ciebie grze to proszę bardzo, trzymaj kciuki, żeby się nie powiodło. Założę się, że z uzyskania kodu przypłynęłoby wiele dobrego. Zlikwidowanie błędów, a nawet tworzenie czegoś nowego, co nadal pasowałoby to gry nie przyprawiałoby o mdłości wielu graczy, a pewnie nawet Ciebie. Dzięki temu możemy wiele osiągnąć, gra znów zacznie kipieć energią, będzie coś, co utrzyma ją przy życiu. Jeśli sądzisz, że nic dobrego z tego nie wypłynie, to jesteś w błędzie.

Z poważaniem ~ Gad.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Soul
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:56
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Soul »

Gadzisław ma zdecydowanie rację. Przecież wszyscy kochamy tę grę...

Udostępnienie kodu źródłowego prawdopodobnie pomogłoby w pracach nad poprawkami i paroma dodatkami, które z goła mogłyby być przydatne. Oczywiście jest pewne ryzyko, że ludzie zaczną pisać jakieś głupoty, ale jest wielu ludzi, którzy z chęcią by się zajęli tym, co pożyteczne, ja jestem jednym z nich.

Patrzenie na błędy AI i irracjonalne zachowanie NPC jest już przynajmniej irytujące. Tak samo jak na przykład drzewa wyrastające z bruku, czy też błędy związane z donoszeniem surowców. Dzisiaj udało mi się wyprodukować miecz z samego węgla! Przecież możnaby to wymieniać godzinami... Nie? A błędy zwiazane z ratuszem? Z "nowymi" jednostkami? Przecież tego jest naprawdę mnóstwo.

Dlatego jak najbardziej jestem za i czekam z niecierpliwością, choć nie podpisałem się do petycji - niestety o niej nie wiedziałem. Jak będzie kolejna, to możecie na mnie liczyć :D
Awatar użytkownika
Kanonier
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:59

Post autor: Kanonier »

Ja jestem za kodem,bo dzięki niemu rozwiązałoby się wszystkie błędy i mogło umieścić kilka jednostek dla urozmaicenia. :D
Awatar użytkownika
Wojtek#14
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2009, 18:33

Post autor: Wojtek#14 »

Kanonier pisze:Ja jestem za kodem,bo dzięki niemu rozwiązałoby się wszystkie błędy i mogło umieścić kilka jednostek dla urozmaicenia. :D
Przydało by poprawić te błędy, ale nowe jednostki mogły by popsuć klimat tej pięknej gry.:)
"Kto nic nie wie, musi wierzyć we wszystko"
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Dawno tu nie zaglądałem i proszę, są nowości. Trzymam kciuki, zeby się udało i Kamowa społeczność dostała ten kod :D
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Oj.... to kapa :|
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Jest odpowiedź na petycję Fanów! (16.05.2

Post autor: Obserwator »

lucbach pisze:5 grudnia napisaliśmy do Was z prośbą o poparcie petycji do firmy Joymania, w której autor, Australijczyk Lewin, prosił o udostępnienie kodu źródłowego "Knights and Merchants", by móc kontynuować jej rozwój. Kilka tygodni temu petycja podpisana przez 368 fanów z 30 krajów (w tym 190 z Polski!) powędrowała do firmy Joymania i firmy ZuXXeZ, wydawców gry.

[/url]
Ciekawe ile teraz byłoby podpisów? :)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Nie odkopuj tematów, chyba że chcesz zostać forumowym Indianą Jonesem ;) Ile byłoby podpisów? Podejrzewam, że niewiele ponad setka. Nasza społeczność uszczupla się z roku na rok i to widać.

Temat zamykam, podobnie jak większość starych tematów o newsach.
Crimson (king) Michailoff
Zablokowany