KaMPlay! - społecznościówka dla Fanów? (15.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

KaMPlay! - społecznościówka dla Fanów? (

Post autor: lucbach »

"KaMPlay!" - pod taką roboczą nazwą powstaje nowy serwis społecznościowy dla Fanów gry "Knights and Merchants".

Jego autor, Polak pragnący na razie zachować anonimowość, zapowiada, że serwis ma być miejscem, w którym gracze będą mogli umieszczać, komentować i oceniać pliki umieszczone przez innych. Mają to być nie tylko nowe misje, ale także mody, patche i inne materiały.

W dalszej perspektywie serwis ma umożliwiać obsługę rankingu graczy w grze sieciowej. Społecznościówka ma służyć graczom z całego świata, stąd planowane są dwie wersje językowe - polska i angielska.

Robocza nazwa serwisu to "KamPlay!". Co o niej sądzicie? A może macie jakieś dodatkowe pomysły na to, by serwis był jeszcze lepszy? Piszcie, autor na pewno to czyta :wink:!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Podaj więcej informacji zrobię notatkę prasową na mmbydgoszcz oraz gram.pl
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

To maksimum informacji, jakie mógł podać twórca na tę chwilę.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

lucbach pisze:To maksimum informacji, jakie mógł podać twórca na tę chwilę.
A kiedy projekt rusza ? w tym roku czy dopiero ZA rok ? ;) Bo jak już pisać o czymś wypadało by napisać kiedy się to to zaczyna. rozpoczyna.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Ja bym się nie cieszył na Twoim miejscu, rośnie Ci przecież konkurencja ;)
Awatar użytkownika
Chrisco
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2011, 23:13

Post autor: Chrisco »

No to ja rozumiem..ranking to dobra rzecz by byla..widac bedzie z kim nie zadzierac:P..oby tak dalej..
To the weapons!!
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

janosiczek pisze:A kiedy projekt rusza ? w tym roku czy dopiero ZA rok ? ;) Bo jak już pisać o czymś wypadało by napisać kiedy się to to zaczyna. rozpoczyna.
News dotyczy rozpoczęcia prac i bardziej skupia się na informacji o samym fakcie. Chyba sam twórca nie wie jeszcze, kiedy nastąpi ich koniec. Stąd brak tej informacji. W przypadku Remake'u było przecież podobnie.
;) pisze:Ja bym się nie cieszył na Twoim miejscu, rośnie Ci przecież konkurencja :wink:
Zupełnie nie pojmuję tego w tych kategoriach. Będę się cieszył z każdej inicjatywy, która przyniesie korzyść społeczności KaM. Bez względu na to, kto się jej podejmie. Ważny jest rezultat i korzyści dla wszystkich.


Widzę jednak, że pomysłów na rozwój serwisu coś mało... :wink:
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

No wygląda to fajnie ale na razie operując ogólnikami nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy projekt zostanie doprowadzony do końca? Drogi Adminie czy mógłbyś ujawnić czy ta oto osoba jest kimś zaufanym? Czy widziiałeś już jakieś rezultaty jego pracy?
Westess krutue szaleń
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Twórca kontaktuje się ze mną stale i zajmuje się zawodowo tworzeniem stron internetowych. Nie podawałbym takich wiadomości jako news, gdybym nie miał choć odrobiny wiary w to, że przedsięwzięcie się powiedzie. Widziałem już pierwsze rezultaty jego pracy, ale nie mogę ich przekazać publicznie, zgodnie z wolą autora.

Ale oczywiście 100% pewności nie mam. To projekt realizowany przez kogoś innego.

Zrozumcie mnie też dobrze: podaliśmy informację bardzo ogólną, co już zaznaczałem. Chciałem, żebyście w miarę możliwości wyrazili swoje opinie na temat takiego serwisu - czy jest potrzebny, czy to dobrze, że ktoś coś takiego tworzy, jak to powinno wyglądać, co trzeba, a co niekoniecznie w takim serwisie itd. Nie chcę, żebyście byli jasnowidzami i opowiadali o projekcie, którego nikt nie widział :wink: !
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

jeśli ma to być strona, gdzie nie tylko "spotka" się społeczność polska ale i zagraniczna, to jestem jak najbardziej za
Zablokowany