Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs! (25.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

A do 1 a do 2 a do ... a do 10 ? : )
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Oi nie bądź taki :D Siódme mnie pokonało, nie mam pojęcia od której strony je ugryźć ;) Ale spoko, każdemu idzie inaczej... Aczkolwiek... Polecenia mogłyby być nieco jaśniejsze (w przypadku 5 po prostu mogłoby być, chociaż zadanie jest oczywiste)
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Mixxer5 pisze:Oi nie bądź taki :D Siódme mnie pokonało, nie mam pojęcia od której strony je ugryźć ;) Ale spoko, każdemu idzie inaczej... Aczkolwiek... Polecenia mogłyby być nieco jaśniejsze (w przypadku 5 po prostu mogłoby być, chociaż zadanie jest oczywiste)
Ja się właśnie wyłożyłem na łopatki na etapie 5 i 1/2 ^^ I nie mogę skminić co dalej a pluję sobie w twarz bo pewnie to jest prost jak kropka na i.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Ano jest... Już gdzieś wcześniej o tym zadaniu pisałem- osobiście użyłem wyszukiwarki słów (znalezionej przy okazji 3), więc zadanie trwało maks 30 sekund ;)

Edit: Całkiem możliwe, że trafiłem jak Hanka w kartony, ale chyba mam przynajmniej część siódmego...
ozi_ns
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2011, 10:05

Post autor: ozi_ns »

Uporał się już ktoś z 10? ja powoli tracę ochotę :coongada::
Najwięcej straciłem czasu na 6 i 7 :(
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Po przejściach nad 7 .... stanąłem na 8 . Tj wydaje mi się ze znam rozwiązanie tylko nie bardzo wiem jak / co wpisać i ile wpisać w przeglądarkę.
Wpisuję w różnych wariantach ale zawsze jest błąd... Ktoś by pomógł na PW ? Chodzi przede wszystkim o informacje o wpisaniu...
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:Po przejściach nad 7 .... stanąłem na 8 . Tj wydaje mi się ze znam rozwiązanie tylko nie bardzo wiem jak / co wpisać i ile wpisać w przeglądarkę. Wpisuję w różnych wariantach ale zawsze jest błąd...


Zamiast wpisywać byle co, to się przyjrzyj. W wielu krokach chodzi o prostą odpowiedź, a wszyscy szukają jej wśród rzeczy skomplikowanych.:|
janosiczek pisze:Ktoś by pomógł na PW ? Chodzi przede wszystkim o informacje o wpisaniu...


Wątpię, aby ktoś ci pomógł. Jak ktoś się namęczy, aby odgadnąć odpowiedź, to chyba to tak po prostu nie powie.

Ludzie! Trochę zdrowej rywalizacji!
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Konkurs "Ucieczka z zamku"

23 grudnia 2011 rozpoczęliśmy konkurs pt. "Ucieczka z zamku", który polega na pokonaniu 10 poziomów umieszczonych na specjalnie zaprojektowanych stronach www. Poszczególne poziomy odzwierciedlają kolejne etapy ucieczki, której musisz dokonać. Do wygrania gry komputerowe ufundowane przez serwis sztab.com. Konkurs potrwa do 5 grudnia 2012.


http://knights.sztab.com/konkurs_ucieczka_z_zamku.html
rok ? :D
Piko pisze: Wątpię, aby ktoś ci pomógł. Jak ktoś się namęczy, aby odgadnąć odpowiedź, to chyba to tak po prostu nie powie.

Ludzie! Trochę zdrowej rywalizacji!
Czytaj ze zrozumieniem. Pytam o informację jak wpisać a nie co wpisać konkretnie.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

23 grudnia 2011 rozpoczęliśmy konkurs
Zaczęliśmy dwudziestego piątego.
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

w 9 zadaniu nie wiem od czego zacząć. ten błazen mnie już denerwuje :)
ODPOWIEDZ