Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs! (25.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Piko pisze:
Ciemnozielony pisze:No jezu, pytam was bo wy już przeszliście 3, więc pytam - w tym zadaniu jest sporo niejasności. Tam się wpisuje całą frazę z kartki czy tylko te dwa słowa, które są częściowo przykryte?
Wpisz brakujące części słów. Naprawdę sam na to nie wpadłeś???
:shock:
Nie wpadłem, widziałem tylko 6, a nie 7 zakrytych liter.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Heh zgadzam się 6 to prawdziwa maskara :smutny:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

6? to jedno z najłatwiejszych, 9 to koszmar ;/ i nikt nie podpowie
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

Ja podpowiem, że trzeba na końcu dodać "index", przed .html, bo samo rozwiązanie miałem prawie od razu, ale o indeksie musiał już po powiedzieć Khelben, bo bym na to z całą pewnością nie wpadł.

Rozwiązałem sobie wczoraj poprzedni, podobny konkurs i nie ma porównania. Ostatnia plansza tam to poziom środka zabawy tutaj. ;) Brawa dla Lucbacha ;)
Obrazek
kris992 -> Jared
Awatar użytkownika
ElPolako
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:41
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: ElPolako »

OK jestem w 10, ale powiem, że trochę trudnawe :D
...ale mogę się mylić.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

kris992 pisze:Ja podpowiem, że trzeba na końcu dodać "index", przed .html, bo samo rozwiązanie miałem prawie od razu (...)
Akurat index ma tutaj najmniejszą rolę. Można się obyć bez niego. Index jest domyślny, jeśli trafiać będziesz do właściwych katalogów.
Awatar użytkownika
ElPolako
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:41
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: ElPolako »

W 10 nie wiem co te strzałki oznaczają :/
Trochę polecenia są rypnięte w tych zadaniach.
...ale mogę się mylić.
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

Khelos pisze:
kris992 pisze:Ja podpowiem, że trzeba na końcu dodać "index", przed .html, bo samo rozwiązanie miałem prawie od razu (...)
Akurat index ma tutaj najmniejszą rolę. Można się obyć bez niego. Index jest domyślny, jeśli trafiać będziesz do właściwych katalogów.
Rzecz w tym, że wpisując to samo z oraz bez indeksu, do planszy 10. przechodziłem tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wpisywałem index. Nie wiem, może kwestia przeglądarki, bo mam tego dziwacznego Chrome'a.
Obrazek
kris992 -> Jared
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Shiet (nie zaznaczać na czerwono, zapożyczenie), w 6 nie mam pojęcia co zrobić. A nikt nie miał z nim problemu. Echhhhhh, żeby rozwiązać to wszystko trzeba mieć chyba komputer IBM w domu.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
ElPolako
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:41
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: ElPolako »

kris992 pisze:
Khelos pisze:
kris992 pisze:Ja podpowiem, że trzeba na końcu dodać "index", przed .html, bo samo rozwiązanie miałem prawie od razu (...)
Akurat index ma tutaj najmniejszą rolę. Można się obyć bez niego. Index jest domyślny, jeśli trafiać będziesz do właściwych katalogów.
Rzecz w tym, że wpisując to samo z oraz bez indeksu, do planszy 10. przechodziłem tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wpisywałem index. Nie wiem, może kwestia przeglądarki, bo mam tego dziwacznego Chrome'a.
Ja na Operze bez wpisania index bym nie przeszedł do 10. Bez tego słowa nie znajdowało strony.
...ale mogę się mylić.
ODPOWIEDZ