Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs! (25.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

W 10 wiem jakie słowa i ,,chyba'' jakie litery tyle nie wiem co z nimi zrobić? Ciekawe czy Khel sobie poradził? :)
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Flaszka pisze:Siódme jest zdecydowanie zbyt trudne, nie wiem nawet co trzeba zrobić... Wcześniejsze kroki były bardzo łatwe, ale ten przeraża.
Siódme wcale takie skomplikowane nie jest... To dość klasyczna łamigłówka (przynajmniej tak mi się zdaje ;)), tylko nie wiem czy brać pod uwagę t wyblakłe, ledwo widoczne litery, czy też nie.
Awatar użytkownika
Flaszka
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2011, 14:37

Post autor: Flaszka »

Mixxer5 pisze:
Flaszka pisze:Siódme jest zdecydowanie zbyt trudne, nie wiem nawet co trzeba zrobić... Wcześniejsze kroki były bardzo łatwe, ale ten przeraża.
Siódme wcale takie skomplikowane nie jest... To dość klasyczna łamigłówka (przynajmniej tak mi się zdaje ;)), tylko nie wiem czy brać pod uwagę t wyblakłe, ledwo widoczne litery, czy też nie.
Właśnie, wydaje Ci się. Klasyczna łamigłówka? W niej nic się kupy nie trzyma...
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

A wiesz ile liter... wykorzystać? Zresztą- zajmuję się nią od 5 minut. Pierwsze co zrobiłem, to ściągnąłem ją na kompa i zwiększyłem kontrast- lepiej widać literki, ale za to wali po oczach.
Awatar użytkownika
Flaszka
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2011, 14:37

Post autor: Flaszka »

Po pierwsze, to trzeba wiedzieć co z tym zrobić, a to jest najtrudniejsze. Jesteś pewien, że dobrze to robisz?
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

doman100 pisze:W 10 wiem jakie słowa i ,,chyba'' jakie litery tyle nie wiem co z nimi zrobić? Ciekawe czy Khel sobie poradził? :)
Nie wiem jak on, ale "ktoś inny" na pewno :P Ale z wypisywaniem podpowiedzi (i wpadek) wolę się wstrzymać do końca konkursu, i tak większość pytań jest w stylu "no jak ja mogłem na to wcześniej nie wpaść".
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Napiszę Ci na PW, co zamierzam, żeby nie psuć zabawy innym, ok? Ale (chyba) wiem.
Awatar użytkownika
Flaszka
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2011, 14:37

Post autor: Flaszka »

Jak chcesz, ale ja o tej zagadce wiem tyle, że ma rozwiązanie -.-
Awatar użytkownika
Michalczuk
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2007, 22:43
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Michalczuk »

Utknąłem na 9. Nie mam pomysłu. Głowię się czy gdzieś trzeba znaleźć te schody...
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

To całkiem niezły początek :P
Lucbach: Jak konkurs się skończy, to pokażesz odpowiedzi? I skąd Ty wziąłeś takie pomysły na te zadania...?
ODPOWIEDZ