Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs! (25.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

No! Siódme padło, ósme banalne- ledwo 3 minuty mi zajęło :)

EDIT: O_o... Lucbach: Co Ty żeś uczynił temu biednemu stworzeniu w 8 z rękami? Wzorowałeś się na Silent Hillu, czy jak? Słowo daję- ostatnie co bym zrobił, to w jakikolwiek sposób go posłuchał... Może dlatego jeszcze nad tym "questem" siedzę.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

to widzę ze już sporo osób ma pełne rozwiązanie. Już nie opłaca się nad tym siedzieć. Dzięki za wszelkie podpowiedzi
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Dlaczego "nie opłaca się"? Przecież zwycięzcy są losowani, masz szansę na zwycięstwo nawet jeśli wyślesz jako ostatni.

A jak wam wszystkim idzie z bonusowym? Tj. tym, którzy go jeszcze nie znaleźli. Jak na razie wiem tyle znajduje się mdz. 2-6 z wykluczeniem 4 (Khel gdzieś tu pisał, że jest tam tylko jedna odpowiedź), oraz najprawdopodobniej 5 (wątpię, żeby dało się coś tam jeszcze ułożyć). Czyli 2, 3, 6. Osobiście skłaniam się ku 6- podstawowa odpowiedź jest zdecydowanie za prosta, nie trzeba się nawet zbytnio zastanawiać, więc bonus czai się zapewne między wierszami.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mixxer5 pisze:Dlaczego "nie opłaca się"? Przecież zwycięzcy są losowani, masz szansę na zwycięstwo nawet jeśli wyślesz jako ostatni.
Do miejsca pierwszego tylko ci z listy zdobywców wszystkich plansz. ;)
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Wiem, wiem, ale mam aspirację do zrobienia wszystkiego- czyli wszystko w rękach losu (i tego, czy odgadnę dziewiąte ;)) ?
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Mixxer5, za bardzo kombinujesz :P
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Względem 9, aspiracji, czy poszukiwań bonusu? ;)
Loorah
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:18

Post autor: Loorah »

Może ktoś podpowiedzieć na pw co znaczą strzałki w zad. 10 ?
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Fffffuuuu!!!! Dziewiąte_mnie_zabija! Co ja mam temu błaznowi zrobić (wpisuję index, ogólną ideę rozumiem itp., ale czego ma dotyczyć hasło to nie wiem)?
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

Mixxer5 pisze:Fffffuuuu!!!! Dziewiąte_mnie_zabija! Co ja mam temu błaznowi zrobić (wpisuję index, ogólną ideę rozumiem itp., ale czego ma dotyczyć hasło to nie wiem)?
sam nie mam pojęcia, a podpowiedzi do 9 praktycznie nie ma a do innych jest kilka. Przynajmniej jakaś podpowiedź w ilości wyrazów lub w długości hasła była by mile widziana
ODPOWIEDZ