Budujemy bazę wiedzy o KaM Remake! (20.10.2012)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Florku, nakładam na Ciebie obowiązek napisania tekstu! :smiesne:

Serio, tak jak napisał Khelak - czekamy na teksty także poza konkursem. W nagrodę obiecuję avatar "Ekspert KaM Remake" na naszym forum przez miesiąc.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Rozmawiałem o tym już z paroma osobami - myślę, że można by zredagować dość obszerny poradnik, który dotyczyłby wielu sfer gry sieciowej - od uniwersalnych wskazówek dot. planowania i budowy miasta po zagadnienia związane z polem bitwy. :) Naturalnie wszystko zilustrowane!

Zbliżają się święta, dużo wolnego czasu - będę się starał coś takiego powołać (w oryginale planuje pracować w j. polskim, ew. następnie dokonać tłumaczenia).

No nic, pora zacząć namyślać się nad zagadnieniami i lista kontrolną, szykuje się dość obszerny pdf. :P
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:W nagrodę obiecuję avatar "Ekspert KaM Remake" na naszym forum przez miesiąc.
Ja chcę mieć dożywotnio. ;)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Kto by nie chciał... Dawaj mi to i ani się waż odbierać po miesiącu :smiesne:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Florek pisze:Rozmawiałem o tym już z paroma osobami - myślę, że można by zredagować dość obszerny poradnik, który dotyczyłby wielu sfer gry sieciowej - od uniwersalnych wskazówek dot. planowania i budowy miasta po zagadnienia związane z polem bitwy. :) Naturalnie wszystko zilustrowane!

Zbliżają się święta, dużo wolnego czasu - będę się starał coś takiego powołać (w oryginale planuje pracować w j. polskim, ew. następnie dokonać tłumaczenia).

No nic, pora zacząć namyślać się nad zagadnieniami i lista kontrolną, szykuje się dość obszerny pdf. :P
Świetnie! A mowa o wielu poradnikach jest właśnie w newsie, nawet z konkretnymi propozycjami! ;)
lucbach,
administrator knights.sztab.com
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Lucbachu, gdzie mój avatar?! Chcę już być lepszy od innych :smiesne:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Cofam, nadmiar czasu nie jest moim przyjacielem, trzy sprawdziany w tygodniu. Na razie nie będzie jak.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Pomysł ze złożonym poradnikiem na razie odszedł w eter, gra będzie przechodzić zbyt poważne zmiany i sam poradnik szybko straci aktualność. Takie coś będzie miało sens, jak w przyszłości się sytuacja ustabilizuje. :)
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Kiedy zostaną opublikowane prace Kuby i Khela?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Hej hej, Florek. Może i trochę masz racji, ale nie zapominaj że baza ta ma być aktualizowana stale. Ja zamierzam w przyszłości jeszcze zmieniać drobne szczegóły właśnie z uwagi na te zmiany, jednak temat który wybrałem nie jest zbyt narażony na tego typu rzeczy.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
ODPOWIEDZ