KaM Remake: otwieramy nowy dział (...) (09.12.2012)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

KaM Remake: otwieramy nowy dział (...) (09.12.2012)

Post autor: lucbach »

Z wielką radością otwieramy zupełnie nowy dział na stronie: "KaM Remake". W jego ramach debiutuje "Baza wiedzy", której autorami jesteście Wy - Fani Gry. "Baza wiedzy" to miejsce bezcennych porad na temat gry sieciowej. Dziś przedstawiamy pierwszy poradnik i listę zwycięzców konkursu związanego z otwarciem nowego działu.

"Jak zagrać w KaM Remake przez sieć?" - oto tytuł pierwszego poradnika, który ukazał się właśnie na stronie i jednocześnie zwycięzcy konkursu na najlepszy tekst. Jego Autorem jest The Viking. W nagrodę otrzymuje grę "Atlantis Evolution: The Adventure Collection", publikację tekstu w naszym serwisie oraz specjalny avatar "Ekspert KaM Remake", który będzie zdobił jego profil na forum przez okrągły miesiąc. W poradniku The Vikinga najbardziej doceniliśmy dokładne opisy, poziom dopracowania tekstu oraz zrzuty ekranu obrazujące to, co zawierał tekst.

Jednak nie tylko The Viking ucieszył nas swoim tekstem. Otrzymaliśmy je także od trzech innych Graczy, którzy nie pozostają bez nagród:
  • <b>II miejsce dla kuby11100</b>, który napisał trudny w realizacji tekst o instalacji własnego serwera KaM Remake; gra "Bard's Tale: Opowieści Barda" , publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc są Twoje!
    <b>III miejsce dla Khelbena</b>, który ucieszył nas aż trzema tekstami: dwoma o taktykach i jednym o tym, jak działa targ; gra "Diablo", publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc wędrują do Ciebie!
    <b>IV miejsce dla Hansa Castorpa</b>, który postanowił napisać krótki, ale treściwy tekst o języku używanym przez graczy sieciowych; książka "Atalaya: Gwiazdomorze" Jagi Rydzewskiej, publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc wędrują do Ciebie!
Serdecznie Wam gratulujemy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania adresów korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać nagrody. Wasze teksty ukażą się na knights.sztab.com już niebawem. Tymczasem zapraszamy do lektury tekstu zwycięzcy!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Brawo chłopcy. :usmiech:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Naturalnie cieszę się z wyniku. Szkoda jednak że tak mało ludzi brało w tym udział.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Z komentarzy na forum i e-maili, które dostaliśmy, dowiedziałem się, że kilka osób przegapiło tego newsa i kiedy się zorientowali, termin był już za krótki. Mam nadzieję, że podeślecie kolejne teksty - z chęcią zamieścimy je na knights.sztab.com!

Gratulacje Chłopaki! Wasze avatary prezentują się wyśmienicie :mrgreen: .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Ale zaszczyt ! Mapa Dream w poradniku ^^.

Ja specjalnie nie zgłosiłem się do konkursu, nie chciałem zabierać miejsca graczom. Ja mam swoje mapy i dla mnie radością jest je robić a później na nich grać.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

A pewnie, że Dream - dlaczego mamy promować coś nie naszego :)?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Gratulacje Panowie :D
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Hmmm... można nadal wysyłać poradniki?
Czy je&#347;li poruszaj&#261;c si&#281; z pr&#281;dko&#347;ci&#261; d&#378;wi&#281;ku osi&#261;gniesz pu&#322;ap pr&#281;dko&#347;ci &#347;wiat&#322;a dwukrotnie za&#322;amuj&#261;c tym czasoprzestrze&#324;, to czy b&#281;dzie mia&#322; dwa pierwiastki z trzech ziemniak&#243;w wi&#281;cej ni&#380; suma sedes&#243;w w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Nie wierzę, Khelben zajął niższe miejsce, niż ja?! :shock:

Gratuluję pozostałym uczestnikom!
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Ciemnozielony pisze:Hmmm... można nadal wysyłać poradniki?
Oczywiście! Czekamy na nie! Można wybrać z zaproponowanych tematów lub napisać na inny wybrany przez siebie.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ