Szybsza gra, dynamiczne skryptowanie (...) (07.04.2013)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

To było raczej do przewidzenia, w tej chwili ciekawi mnie najbardziej kiedy wyjdzie ostatnia wersja RC (patrząc na historię zmian w kodzie gry, pewnie Krom chce najpierw dokończyć bajery dla edytora map, np. kopiowanie-wklejanie, narzędzie do zmiany kierunku wody - magic water itp.; a więc pewnie zajmie to jeszcze z tydzień)
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

No i dobrze niech kończy... mi się bardzo przyda kopiuj wklej w końcu nie będę musiał przełączać na dwa edytory co tylko wydłuża i utrudnia wszystko.

A i magic water w końcu by się też przydało -_-. Oraz przycisk cofnij.. ehhh
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Jest już RC3. Jest Magic Water i kopiuj/wklej. Nie ma cofnij (dobrze, że chociaż wklejanie da się cofać). Łucznicy ztcp też są naprawieni (można wycofać ich w każdej chwili, ale i tak muszą przeładować broń zanim znowu strzelą - żeby nie można było cały czas wciskać stop/iść do tyłu i od razu strzelać), mnóstwo nowych komend dla ludzi bawiących się w skrypty. Nie pamiętam czy od poprzedniego RC są jakieś ciekawe zmiany prócz tego powyżej.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

sado1 pisze:Nie pamiętam czy od poprzedniego RC są jakieś ciekawe zmiany prócz tego powyżej.
Ale mówisz o edytorze, czy o całym release?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Mi magic water wysypuje grę ;(
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

lucbach pisze:
sado1 pisze:Nie pamiętam czy od poprzedniego RC są jakieś ciekawe zmiany prócz tego powyżej.
Ale mówisz o edytorze, czy o całym release?
O całym. Na razie zauważyłem tylko jedną małą rzecz - wyszarzanie lokacji, gdy są już one zajęte.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Ja zauważyłem kolejną - edytor zapisuje mapy nieporównywalnie szybciej niż w poprzednim releasie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Semtek
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:35

Post autor: Semtek »

Kiedy ten remake? bo już nie mogę si doczekać :3
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Z tego co wiem, update wyszedł dawno temu. Aż dziw że jeszcze ktoś tu wchodzi. A jeśli cierpisz na szczególny przypadek niedoimformowania i nie wiesz że gra już wyszła to masz tu linka www.kamremake.com. Wejdź w zakładkę download a tam ściągasz pełną wersję (full version) z dowolnego mirrora i instalujesz. Uwaga, Remake działa tylko jeśli masz zainstalowaną na komputerze ORYGINALNĄ wersję KaM TPR.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Oryginalną? a to ciekawe :smiesne:
ODPOWIEDZ