KaM Remake w nowej, dynamicznej wersji r5503

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Edward IV pisze:a jak się robi żeby woje się nagle pojawili?
To już jest zabawa w dynamiczne skrypty.
Jeśli chcesz się nauczyć to proponuję odwiedzić tę stronkę (Lewin stworzył):
https://code.google.com/p/castlesand/wi ... icTutorial
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

dla was to dynamiczne skrypty, dla mnie to czarno księstwo
:arrow: :cry: :arrow: :D
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Fajnie by było gdyby ktoś w przyszłości przerobił oryginalne kampanie, dodając do nich kilka ciekawych dynamicznych skryptów. Chętnie bym w coś takiego zagrał...
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Przez te dynamiczne skrypty pewnie nigdy nie skończę mojej kampanii widmo... Zrób fajne i niezły skrypt, to za chwilę wodotrysków będą chcieli. :/
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Feliks pisze:Przez te dynamiczne skrypty pewnie nigdy nie skończę mojej kampanii widmo... Zrób fajne i niezły skrypt, to za chwilę wodotrysków będą chcieli. :/
Masz 1 misję tak? :zamurowany:
Co do dynamicznych to fajna sprawa, choć niełatwa dla laika. Można wiele ciekawych misji zrobić, co zaskoczy graczy. Widać, że stare misje zaczynają wychodzić z mody, a trochę innowacji przyda się nawet dla tak starej, średniowiecznej grze jak Kam. :wink:
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

WOLOSZEK!!!
Dlaczego mówisz o naszej ulubionej grze jak o dinozaurach?
Jak widać ktoś będzie musiał zagrać w naszą grę jeszcze raz! , i jeszcze raz! , i jeszcze raz!

http://youtu.be/04w8MteLb2Q
ciekawe czy ktoś w ogóle pamięta?
Mi&#281;dzynarodowy ruch przywr&#243;cenia machin obl&#281;&#380;niczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Edward IV pisze:WOLOSZEK!!!
Dlaczego mówisz o naszej ulubionej grze jak o dinozaurach?
Jak widać ktoś będzie musiał zagrać w naszą grę jeszcze raz! , i jeszcze raz! , i jeszcze raz!

http://youtu.be/04w8MteLb2Q
ciekawe czy ktoś w ogóle pamięta?
hmm bo ja lubię dinozaury :oops:
Peon
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2013, 14:33

Post autor: Peon »

Ja bym bardzo chetnie zagral w dinozaury ale nie moge zainstalowac gry, ktos pomoze? Post jest w problemach technicznych
Awatar użytkownika
Pyskaty
Użytkownik Forum
Posty: 25
Rejestracja: 17 lip 2012, 23:04

Post autor: Pyskaty »

Alanbach pisze:
Pyskaty pisze:Mi jakoś nie podchodzi ta nowa wersja.. i od aktualizacji włączałem kama tylko sporadycznie. Zawsze lubiłem długie batalie, podstępy, bawienie się wojskiem itd. a teraz? Teraz to tylko na biegu! Trzeba zrobić budynki, później wojsko i wysłać ich w piz**u. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby w grze znalazło się kilku takich, którzy też wolą speed x1, ale teraz wszyscy grają na przyspieszeniu :(

Sory, że ja zawsze taki zrzędliwy, ale dzisiaj odpalam kama zadowolony, wchodzę do lobby i pukam się w głowę: "aha! kur*a, to sobie pogram.. chyba w singla"

Nooo, wyplułem z siebie tą żółć... Teraz czas ich pochwalić..

Co do dynamicznego skryptowania.. GENIALNY POMYSŁ! :)
Ja z chęcią pogram z Tobą na przyspieszeniu x1 bo mi komp muli na zwykłym single jak jest przyspieszenie a co dopiero przez neta.. więc przynajmniej mnie zmotywujesz do zrobienia update tej najnowszej wersji. Tylko ostrzegam, że podczas rozgrywki na x1 i tak będzie mi mulić ;) tak zawsze u mnie :D
Dawno mnie tu nie było. Obecnie nie mam czasu na gry, bo źle to przekłada się na moją edukacje :D :D :D
Ale w przyszłości z chęcią. I nie martw się, ja też jestem wackiem w grze w kama.

Bo_co pisze:Pyskaty chętnie z Tobą zagram, jeśli wolisz x1 'speed'. Ostatnio także mam problem z brakiem chętnych.
Ooo.. mistrz pierwszej ligi! :twisted:
Widziałem Twoje statystyki i powiem Ci stary, że budzisz respekt. Nie miałbyś przyjemności w potyczce ze mną.. bo ja tworze zaledwie 150 wojów w tym 100 to żołdacy :szczerzy: a poza tym ja nie wyszedłem nawet z grupy.. za duża różnica klas.. hmm... ale przecież liczy się zabawa :glupek:
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Archeolog się znalazł :p
Je&#380;eli dom jest pewn&#261; sytuacj&#261;, to ogl&#261;daj&#261;c go z r&#243;&#380;nych stron wygl&#261;da&#322;by inaczej.
ODPOWIEDZ