KaM-owa Liga Polska po rozstrzygnięciach

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

KaM-owa Liga Polska po rozstrzygnięciach

Post autor: lucbach »

Na początku lipca, po kilkumiesięcznych bataliach, zakończyły się rozgrywki KaM-owej Ligi Polskiej, w której wzięło udział kilkudziesięciu graczy z naszego kraju. Ogłaszamy wyniki i nagrody!

Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" w dwóch ligach: pierwszej i drugiej. Nad poprawnością i przebiegiem turnieju czuwał od samego początku <b>Mixons</b>. Najlepsi w starciach pierwszej ligi okazali się:

1. I miejsce: Bo_co z sześcioma zwycięstwami na koncie
2. II miejsce: Mixons z czterema zwycięstwami na koncie

W drugiej lidze bezapelacyjnie królował:

1. I miejsce: Certus z kompletem siedmiu zwycięstw

Zwycięzca I ligi otrzymał od nas grę z serwisu gog.com i specjalny avatar na forum. W rycerskim geście zrzekł się nagrody rzeczowej na konto organizatora turnieju, Mixonsa. Gracze, którzy zajęli II miejsce w lidze pierwszej i I miejsce w lidze drugiej, w nagrodę otrzymali avatary na naszym forum z adekwatną informacją (w przypadku Certusa prosimy o kontakt ws. konta na forum). Gratulujemy!

Pełna lista zawodników wraz z tabelarycznym wykazem rezultatów znajduje się na naszym forum. Mixons, pomysłodawca i prowadzący ligę, nie wyraził na razie chęci jej kontynuacji w najbliższym czasie.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

KaM-owa Liga Polska po rozstrzygnięciach

Post autor: Obserwator »

Brawo, miło było popatrzeć na tabelę. Uznanie dla was, uczestników, a szczególnie dla ludzi, którzy nad tym czuwali :)
Prawda &#347;wiat&#322;o&#347;ci&#261; &#380;ycia
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Gratuluje serdecznie wszystkim triumfatorom. Mam troszkę pytanie poboczne: ostatnio natknąłem się na kanał Youtube jednego z Was i okazało się, że wrzuca tam filmy z Waszych rozgrywek w HD (niektóre mają nawet po 3 godziny). Moje pytanie brzmi: jak sprzęt trzeba mieć, aby wrzucać na YT takie długie filmy. Pytam, bo jak wrzucam 15 minutowy plik HD na YT zajmuje mi to 2 dni :smutny:
Obrazek
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Myślę, że to bardziej kwestia szybkości łącza i rozszerzenia pliku, niż sprzętu.
Jeżeli nagrywasz filmy Frapsem, to prawdopodobnie zapisuje je jako .avi, w którym 2-3 minuty potrafią zająć prawie 1GB. W takim przypadku przyda się jakiś program do kompresji.
Ja film trwający 5 minut wysyłałem przez pół godziny, a miałem łącze o szybkości 1Mb/s.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Jeśli to paweł95, to ma świetny sprzęt :)
Je&#380;eli dom jest pewn&#261; sytuacj&#261;, to ogl&#261;daj&#261;c go z r&#243;&#380;nych stron wygl&#261;da&#322;by inaczej.
ODPOWIEDZ