Pomysły

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

krzysssztof pisze:I jeszcze blokowanie przynoszenia konkretnych wyrobów do warowni
Przecież taka opcja jest w grze.
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Jak już wspominacie o warowni, to przydałaby się jeszcze opcja "nie wynoszenia" konkretnej broni. Obecnie, wymieniając broń poprzez rynek, pomocnicy wynoszą go z warowni.

Klik lewym "nie przynoś", klik prawym "nie wynoś".
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Oto co Lewin odpisał:

Yes we have implemented some new features for the new release. Major things are:?- Better multilanguage support with Unicode (including Chinese characters)?- File transfers in the lobby, so maps and saves can be downloaded quickly and easily by players who don't have them?- Network system messages are all translated ("Lewin joined the lobby", "Lewin has disconnected", etc.)?- More script commandsAs well as other minor features like a timestamp for saved games in load/replay menus, more shortcut keys, etc.We're not sure when the release will be, probably in the first quarter of 2014 (beta testing early 2014). That's just a guess, we don't have solid plans. Trading between players probably won't be in the next release, but we would like to add it one day.

Tak więc, drodzy państwo, wszystko w swoim czasie ;)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Gdybyś się pofatygował i to nam ładnie przetłumaczył, Twój komunikat byłby znacznie bardziej profesjonalny, a nie z górki na pazurki. :)
Spójrz, jak by zrobił Lucbach...
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Seblas pisze:Jak już wspominacie o warowni, to przydałaby się jeszcze opcja "nie wynoszenia" konkretnej broni. Obecnie, wymieniając broń poprzez rynek, pomocnicy wynoszą go z warowni.

Klik lewym "nie przynoś", klik prawym "nie wynoś".
a jak to chcesz "od kliknąć " :D ??
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Chyba drugi klik...

@Khel: Ależ nie zrobiłem tego bo:

1) Nie chce mi się;
2) Nie mam czasu się tym zająć;
3) Chcę Cię wyprowadzić z równowagi :)
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

The Viking pisze:Oto co Lewin odpisał:

Yes we have implemented some new features for the new release. Major things are:?- Better multilanguage support with Unicode (including Chinese characters)?- File transfers in the lobby, so maps and saves can be downloaded quickly and easily by players who don't have them?- Network system messages are all translated ("Lewin joined the lobby", "Lewin has disconnected", etc.)?- More script commandsAs well as other minor features like a timestamp for saved games in load/replay menus, more shortcut keys, etc.We're not sure when the release will be, probably in the first quarter of 2014 (beta testing early 2014). That's just a guess, we don't have solid plans. Trading between players probably won't be in the next release, but we would like to add it one day.

Tak więc, drodzy państwo, wszystko w swoim czasie ;)
Tak, dodaliśmy kilka nowych funkcjonalności w nowej wersji. Najważniejsze z nich to:
-Unicode, co niesie za sobą lepsze wsparcie tłumaczeń, w tym chińskich znaków
-wysyłanie plików w lobby - mapy i zapisane gry mogą być łatwo i szybko ściągnięte przez graczy, którzy ich nie posiadają
-przetłumaczone są teksty związane z obsługą sieci, np. "Lewin wszedł do lobby", "Lewin się rozłączył" itp.
-więcej komend dla skryptów
-wiele mniejszych usprawnień, np. zapisywanie daty w pliku zapisu gry, wyświetlanie jej w lobby, więcej skrótów klawiaturowych, itp. Nie jesteśmy pewni kiedy wydamy nową wersję, prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2014 roku (testy beta na początku 2014). Ale jak na razie nie mamy konkretnych planów. Handel pomiędzy graczami raczej nie pojawi się w nadchodzącej wersji, lecz chcielibyśmy go kiedyś dodać.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

The Viking pisze:Chyba drugi klik...

@Khel: Ależ nie zrobiłem tego bo:

1) Nie chce mi się;
2) Nie mam czasu się tym zająć;
3) Chcę Cię wyprowadzić z równowagi :)


Niech się uczą nieuki. Dokładnie Viking ! Potem gramy w grę (z ludźmi z całego świata) i nie można skoordynować ataków bo ludzie nie umieją po angielsku !
Seblas pisze:Jak już wspominacie o warowni, to przydałaby się jeszcze opcja "nie wynoszenia" konkretnej broni. Obecnie, wymieniając broń poprzez rynek, pomocnicy wynoszą go z warowni.

Klik lewym "nie przynoś", klik prawym "nie wynoś".

Zamiast bezmyślnie zwiększać nakład pracy, proponuję Ci, rozważ pytanie. Bo...

Chcesz handlować toporami, więc je produkujesz i sprzedajesz ale co tu... wynoszą Ci z warowni a to jest niepożądane. Zatem, produkuj lance i sprzedawaj lance.

Rozwiązałem problem ? :)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

No nie do końca. Czasem wskutek błędu w obliczeniach można mieć sporą nadwyżkę toporów, wtedy co zrobisz? :glupek:

@Sado: Dzięki ;)
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Dorobię żołdaków ?? jak można mieć nadwyżki broni i chcesz się jej pozbyć to chyba logiczne, że inaczej jak przez wyniesienie ich z warowni się tego nie zmieni !

W płatnerzach będziesz miał maksymalnie z 5-8 toporów więc co to zmienia ? Nic...

Nie można mieć nadwyżek, chyba, że blokujesz i znosisz do spichrza ale ten pomysł jest beznadziejny.
Broń idzie zawsze do warowni albo prosto do marketu o ile ją zablokowałeś w warowni .
ODPOWIEDZ