KONKURS: Najlepszy szkic mapy (Zakończony)

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

KONKURS: Najlepszy szkic mapy (Zakończony)

Post autor: janosiczek »

Ahoj !

Ogłaszam konkurs "Najlepszy szkic mapy"
Krótko i zwięźle :

Aby siąść udział Musicie przysłać schemat mapy może być w paincie zrobiona lub na kartce ( zrobicie zdjęcie albo zeskanujecie), narysowana za pomocą kredek, pasteli, np. w fotoszopie. Mapa dla 4 graczy (max). Wysoce specjalistyczna komisja Mapowa wybierze najlepszy szkic.

Nagrodą główną jest zrobienie mapy przez Janosiczka@PAKER'a. Oraz zagadam do Lewina aby umieścił ją w Grze.

do rzeczy:

+ Mapa będzie zrobiona w edytorze 0.6e (144x144)
+ Mapa dla Max 4 graczy
+ Mapa tylko sieciowa
+ Propozycje map wysyłać na maila ( mmbydgoszcz@wp.pl) [ W temacie wpisujecie TYLKO: "KONKURS Mapowy (Twój nick)" (Wszystkie inne tytuły będą automatycznie kasowane)
Przykład: KONKURS Mapowy Janosiczek
Przykład2: KONKURS Mapowy Joanna

+ Konkurs trwa do 26.02.2012 do 23.59

+ Ogłoszenie wyników 27.02.2012 Po godzinie 20.01

Postarajcie się ładnie wszystko pokazać gdzie mniej więcej mają być drzewa, gdzie woda, góry, jakie góry, jaka wioska, jakie budynki gracze mają mieć (Inne bardziej szczegółowe informacje najlepiej napisać w notatniku

W skład komisji specjalistycznej od Map wchodzi ;)

+ Janosiczek :wink:


Najlepsze szkice oczywiście zostaną opublikowane tutaj.


Konkurs zaczyna się od dziś i trwa do Niedzieli (19.02.2011, godzina 23.59)[przedłużam do 26.02 ! )
Na zrobienie mapy daję sobie czas do 1-2 tygodni od zakończenia konkursu.
W autorach uwzględni się pomysłodawcę mapy.




WYNIKI:

Z wielką przykrością muszę poinformować iż na konkurs wpłynęło zbyt mało map aby wytypować zwycięzce. Z tego co widziałem w mailu tylko 2 osoby wysłały mapy. Szkice map ze zdjęciami pojawią się jutro.

Karlos:

Obrazek

Jurand'
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 09:37 przez janosiczek, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
karlos1
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2006, 13:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: karlos1 »

Ja to chętnie coś zrobię ; p Robisz w końcu epickie mapy o czym już się przekonałem ; p tylko czy wyniki nie powinieneś ogłosić 20 lutego, a nie stycznia? ; p
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Mam nawet nie jedną mapę, choć, prawda, to jest bardziej kontynent niż mała lokacja. Choć i tak bałbym się że, po prostu byś spartaczył (zrobił inaczej niż ją bym sobie wyobraził) mą natchnioną mapę.
Zrobiłem je kilka lat temu, ale są fajne :P

Nie wiem dlaczego dla mnie ma być zaszczytem że, TY ją wykonasz, (bez urazy dla umiejętności).
Sam też mogę (kiedyś) zrobić,powoli idzie-no cóż.

Poza tym kłuje mnie to że, nie byłby autorem mapy w grze.
A ja diabelnie jestem przywiązany do własności. . .

np. taki Joker czy Gogoud nie zrobi mapy na twój konkurs bo sami sobie ją zrobią 8-)

Przemyśl to jeszcze raz ;)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Lol... takiego pomysłu jeszcze nie było na tym forum. Pytanie, czy konkurs jest uzasadniony? Niech każdy sam sobie na nie odpowie.
Swoją drogą masz nie lada wyzwanie. Proponujesz konkurs w którym nagrodą jest wiadomo co (nie będę po Tobie powtarzać)... więc mapa jaką stworzysz ze szkicu laureata powinna nam wypalić gały z wrażenia. Jeśli tak się nie stanie, to okaże się, że najbardziej kompetentną postacią w tej ekipie jest Twój pies. Powodzenia!
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Feliks pisze: Poza tym kłuje mnie to że, nie byłby autorem mapy w grze.
A ja diabelnie jestem przywiązany do własności. . .
Czytaj do końca :
W autorach uwzględni się pomysłodawcę mapy.
DeBe pisze:Lol... takiego pomysłu jeszcze nie było na tym forum. Pytanie, czy konkurs jest uzasadniony? Niech każdy sam sobie na nie odpowie.

Tak ponieważ, Ci co nie umieją robić map mają szanse zaistnieć
DeBe pisze: Swoją drogą masz nie lada wyzwanie. Proponujesz konkurs w którym nagrodą jest wiadomo co (nie będę po Tobie powtarzać)... więc mapa jaką stworzysz ze szkicu laureata powinna nam wypalić gały z wrażenia.
Nigdzie nie jest napisane że mapa którą zrobię na podstawie szkicu to będzie majstersztyk. Od będzie na poziomie pozostałych moich map.

DeBe pisze: Jeśli tak się nie stanie, to okaże się, że najbardziej kompetentną postacią w tej ekipie jest Twój pies. Powodzenia!
Za bardzo bierzesz ten konkurs serio, może za mało siedzisz na forum ? Ja lubię sobie pożartować, jak widzisz ten konkurs jest trochę z jajem napisany. Już samo jury mówi coś o tym.

Ale co miałem napisać ? Praktycznie moją pierwszą mapę "North Bridge"zrobiłem po pijanemu :D, W drugiej starałem się już tyle nie pić. Reszta map zrobiona z max 1 piwem ;)
Inna sprawa konkurs jest kierowany dla ludzi z forum głownie... nie ma nawet info na głównej stronie o tym. Więc to już daje coś do myślenia.
Po za tym konkurs ma za zadanie rozruszać ludzi aby coś zaczęli robić.
Sam rozmiar mapy nie jest za duży aby też nie było dużo pracy z tym. :)


WIĘKSZOŚĆ LUDZI NA FORUM TYLKO NARZEKA, ZWRACACIE UWAGĘ BARDZIEJ NA ORTOGRAFIĘ NIŻ NA TO ABY COŚ ZROBIĆ DLA KNIGHTS AND MERCHANTS TAKA PRAWDA.
Awatar użytkownika
łucznik
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:28

Post autor: łucznik »

Mój projekt

Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

łucznik pisze:Mój projekt

+ Propozycje map wysyłać na maila ( mmbydgoszcz@wp.pl) [ W temacie wpisujecie TYLKO: "KONKURS Mapowy (Twój nick)" (Wszystkie inne tytuły będą automatycznie kasowane)[/quote]
Awatar użytkownika
łucznik
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:28

Post autor: łucznik »

Kurde myślałem, że zauważysz, że to nie zupełnie na serio 8-)
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Kurde, szkoda, że nie na serio... Fajnie się zapowiadała ta mapka :P
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

janosiczek pisze:Za bardzo bierzesz ten konkurs serio, może za mało siedzisz na forum ? Ja lubię sobie pożartować, jak widzisz ten konkurs jest trochę z jajem napisany. Już samo jury mówi coś o tym.
Też tak tłumaczyłem własne pomysły, gdy któryś punkt krytyki całe poważnie traktowane przedsięwzięcie roztrzaskał o kant wiadomo-czego. Pisząc to wykazałeś właśnie, jak na serio potraktowałeś pomysł. :) A zaprzeczając oficjalnie, sam w gruncie rzeczy nie wierzysz swoim słowom. Żartować lubisz, to fakt. Ale tu podkreśliłeś, jak na swój poziom, powagę oraz oficjalność projektu. Bądź konsekwentny, bo nikt w przyszłości nie będzie chciał mieć styczności z Twoimi konkursami. Albo robisz coś naprawdę - i się potykasz, potem podnosisz - albo nie rób wcale.
janosiczek pisze:Ale co miałem napisać ? Praktycznie moją pierwszą mapę "North Bridge"zrobiłem po pijanemu :D, W drugiej starałem się już tyle nie pić. Reszta map zrobiona z max 1 piwem ;)
Przecież Ty jesteś nieletni.
janosiczek pisze:WIĘKSZOŚĆ LUDZI NA FORUM TYLKO NARZEKA, ZWRACACIE UWAGĘ BARDZIEJ NA ORTOGRAFIĘ NIŻ NA TO ABY COŚ ZROBIĆ DLA KNIGHTS AND MERCHANTS TAKA PRAWDA.
Osobiście po swoich historycznych podbojach postanowiłem osiąść ostatecznie na laurach, kiwać sporadycznie palcem i pławić w wytaczanej przeze mnie druzgocącej krytyce skierowaną ku innym. Popieram cudze inicjatywy, jeśli ktoś sobie wyrobił na przestrzeni lat własną markę, której warto zaufać, w którą warto włożyć czas, poświęcenie i żywić nadzieje. Narzekanie przychodzi mi z taką łatwością, że niedługo zacznę udzielać z niego korepetycji. Tetryczeję na starość do reszty. Ale tak już mają legendy.
ODPOWIEDZ