Powtórki i screeny z gier.

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
popol
Użytkownik Forum

Post autor: popol »

ale gra... :/

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
popol
Użytkownik Forum

Post autor: popol »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum

Post autor: Obserwator »

Ekhm.. Mógłby ktoś napisać jak wstawić powtórkę z gry? To był klawisz Prt Scr SysRq. Potem w paincie coś - nie pamiętam dawno tego nie robiłem - lub po prostu napisać gdzie to jest napisane. Albo lepiej, czy to się robi tak jak we wszystkich innych grach? Jeśli to ostatnie, to już sam znajdę odpowiedź.
Prawda światłością życia
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej

Post autor: Mixons »

Jeśli chcesz wrzucić powtórkę to nie bawisz się w prtscn sys rq tylko:

"Jak wrzucić powtórkę: (opis na XP)
Powtórka: Po skończeniu gry z SavesMP w głównym folderze gry kopiujemy pliki autosave01, autosave.rpl i autosave.bas do nowego folderu. Następnie klikamy prawym przyciskiem na tym folderze i wybieramy dodaj do archiwum (potrzebny Winrar). Otwieramy przeglądarkę i wrzucamy na http://www.speedyshare.com/ "spakowany" folder. Umieszczamy link na forum."
Ghost
Użytkownik Forum

Post autor: Ghost »

Mixons, sądzę, że Obserwatorowi chodziło tylko o obrazek ze statystykami (chociaż źle to ujął). Jeżeli tak, to robimy jak poniżej.

1a. Naciskamy print screen (ten klawisz, o którym pisałeś). Wchodzimy do aplikacji typu Paint, Irfan, itp.... Wklejamy (CTRL+V). I zapisujemy obrazek.
lub
1b. Naciskamy F11 - pokazuje się górne menu. Tam w opcjach szukamy print screen (nie pamiętam dokładnie gdzie) i klikamy. Zrzut ekranu (obrazek) jest już w folderze z grą.

2. Umieszczamy obrazek gdzieś na necie, np. na ifotos.pl.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum

Post autor: Obserwator »

Dziękuję. Obie odpowiedzi są pomocne :)
Prawda światłością życia
Mixons

Post autor: Mixons »

No pora żebym wreszcie ja coś wrzucił :D Długo tego nie robiłem z uwagi na to, że ostatnio bardzo dawno temu grałem z tzw. "randomami" i grałem tylko pewne gry z graczami z TS-a(a tych gier nie wrzucam). Grałem jak na razie trzy takie gry i szczerze: jest gorzej niż myślałem, 75 pt to teraz minimum a przyspieszenie przynajmniej x2(bo przecież tylko tak grają prawdziwi PRO, hehe :D). Gdybym tylko takie gry miał grać to na pewno skończył bym już z KaM-em (dla porównania ts-owe rozgrywki gramy zawsze 60 pt i zero przyspieszenia. Ale z drugiej strony dobrze jest czasem zagrać z takimi noobkami(mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za to określenie, piszę je w sensie pozytywnym), bo naprawdę można się dużo pośmiać :D

Gra wczorajsza skończyła się na 4v1 na Back in the Desert. Huuge wyszedł tuż przed pt, a reszta paręnaście sekund po pt.

Drużyna 1: Magdalena(host), Obserwator, Dima,[MOK] GHOST
Drużyna 2: Mixons, Huuge(wyszedł), QŃ(wyszedł), Immortal(wyszedł)

No cóż nie było łatwo, szczególnie, że szybkość wynosiła oczywiście x2, no ale 75 pt zdecydowanie to rekompensowało. Gdy zobaczyłem, że wszyscy wyszli, ucieszyłem się, że będzie jakieś wyzwanie :D Jeśli chcecie dowiedzieć się czy podołałem - obejrzyjcie powtórkę!

Powtórka:

Kod: Zaznacz cały

http://speedy.sh/cNf5s/BitD-4v1.rar

Obrazek

A teraz druga gra sprzed chwili na Annie, tym razem doznałem szoku, ponieważ szybkość gry wynosiła 2,5x (na pt) i 2x (po pt) i 75 pt, zastanawiałem się jak będą wyglądać manewry z taką szybkością. No ale cóż spróbowałem, szczególnie, że trafiła się okazja zagrać z wielkim, szanowanym i popularnym już tu klanem R.K! Ciekaw byłem umiejętności jego członków.

Drużyna 1: [R.K]Michas, [R.K]Support, Wiśnia_pc(różowy), KamilPL
Drużyna 2: Dont4sk, [R.K]Ferdynand K, Kwasio, Mixons

Niestety nie zaprezentowali zbyt wysokiego poziomu, a w dodatku jeszcze wyzywali się od noobów, gdy było już po grze(fajny klan :D).
Najlepszy z nich wszystkich był Dont4sk, ale miał tylko "lekkie" wojsko (lance+łuki). Z resztą chyba nawet nie należy do ich klanu.

Powtórka:

Kod: Zaznacz cały

http://speedy.sh/srkQS/Annie-RK-klan.rar

Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Raz po raz widzę Mixona w jakimś lobby, które jest albo zajęte, albo zahasłowane.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum

Post autor: woloszek »

Mixons patrząc na czas gry 90 min to wątpię, że wygrałeś, zwłaszcza grając 1v4... no ale obejrzę, bo mnie ciekawość zżera :D
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej

Post autor: Bo_co »

Mixons, ale staty sobie nabiłeś :D

Swoją drogą, widzę, że Magdalena wróciła znów do gry.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
ODPOWIEDZ