Lista dobrych graczy i noobów

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Seblas pisze:Również ostrzegam przed graczem Szycha.
Bodajże dwa dni temu graliśmy 4v4 na Back in the Desert. Był w moim zespole i zapomniał o gospodzie.
Może to głupie pytanie, ale gram tylko w singlu, więc nie wiem- jak można zapomnieć o gospodzie, skoro dopiero po jej wybudowaniu odblokowują się inne budynki?
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Na mapach, w których kamienie są tylko w spichrzu od początku jest dostępna leśniczówka, ponadto widziałem już jedną mapę, gdzie już na starcie można zbudować kamieniołom. Więc na upartego można zapomnieć :)
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Mixxer5 pisze:
Seblas pisze:Również ostrzegam przed graczem Szycha.
Bodajże dwa dni temu graliśmy 4v4 na Back in the Desert. Był w moim zespole i zapomniał o gospodzie.
Może to głupie pytanie, ale gram tylko w singlu, więc nie wiem- jak można zapomnieć o gospodzie, skoro dopiero po jej wybudowaniu odblokowują się inne budynki?
np. w mapie Open World masz odblokowane -wszystkie- budynki od razu ^^ niby ogromne ułatwienie... które sprawia, że ludzie kończą grę po kilku minutach... bo a to nie mają kamienia czy desek ^^ Dlatego też Open World jest raczej dla bardziej zaawansowanych graczy...
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

A ja do listy noobów mogę zaliczyć "Sir Killalot" grając dzisiaj w ciągu 2 godzin stworzył tylko 60 jednostek bojowych. A graliśmy z dość silną grupą 3vs3 przez co nie daliśmy przez niego rady. W ogóle jego rozbudowa była dziwna, ustawił 6 leśniczówek bardzo blisko siebie po czym poustawiał inne budynki wokół nich. Warownie wybudował dopiero po czasie pokoju(65min) A i do tego chciał wejść do mnie i zarezerwować sobie kopalnie żelaza bo mu 4 nie wystarczały. Wyszedł z gry bo stwierdził, że nie ma złota.
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

@Kuba, Janosiczek: dzięki
Awatar użytkownika
.:STERYD:.
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 23 paź 2012, 14:28
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: .:STERYD:. »

dammul pisze:Lord of War
Khelben
Szycha
Czerniak

Szczególnie ucieczka Khelben-a który po prostu wystraszył się wojny i stwierdził że wychodzi .
Szczegóły na nagraniu które niebawem udostępni Kuba .
Myślę że tyle starczy na dzisiaj . Statystyki dzisiejszej gry
wyraźnie wskazują kto jak grał .
Pozdrawiam
P.S. Mój nick DamianM.PL
Może rewanż?
Ostatnim razem przegrałeś ale miło się z Tobą gra:)
Veni, Vidi, Vici
Awatar użytkownika
Kuno
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2011, 19:14

Post autor: Kuno »

Holenderscy gracze - Koll i Mr. Zippo. Obaj wspaniali stratedzy i miłośnicy języka polskiego (tłumaczenie im znaczenia przekleństw było ciekawą konwersacją). Dzięki szybkiej reakcji Kolla udało nam się pokonać aż trzech przeciwników naraz.


Moich kuszników szturmowali żołdacy trzech innych graczy. Koll wspaniałą akcją, z użyciem ciężkiej jazdy zaatakował żołdaków od tyłu. Dzięki temu wszyscy zajęci byli walką z konnicą. Ja w tym czasie zatrzymałem uciekających kuszników, odwróciłem ich i jak kaczki wystrzelałem armię żołdactwa. A że było to 75% sił nieprzyjaciół, wygrana była w kieszeni
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Ja z noobów (gram dopiero od tygodnia wiec pewnie jeszcze na poczatku sama bylam noobem, ale mam bardziej tu na mysli osoby które sobie wychodzą bez słowa w trakcie gry) moge wymienic Szaja97, Demonik(pisany przez 3 zamiast e, 1 zamiast i), TreC - polak, MeLen - rosjanin, hronos - chyba tez rosjanin. Bylo ich wiecej ale juz nie pamietam wszystkich nickow :)
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

Noob :
Farmen - polak
Jonh - rusek
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

KowND
A4TECH

Dwa perfidne nooby , które najpierw się rządzą a potem uciekają.....
ODPOWIEDZ