Lista dobrych graczy i noobów

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
radziopoke
Użytkownik Forum

Post autor: radziopoke »

Mogę dodać z czystym sumieniem do listy noobów gracza o nicku
mietek
Nie dociera do niego to, że zwiedzanie wiosek przeciwników w czasie pokoju jest nieuczciwe. A do tego się kłócił, że ma za dużo budowniczych i dlatego sobie zwiedza.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Co za bzdura.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum

Post autor: Alanbach »

radziopoke pisze:Mogę dodać z czystym sumieniem do listy noobów gracza o nicku
mietek
Nie dociera do niego to, że zwiedzanie wiosek przeciwników w czasie pokoju jest nieuczciwe. A do tego się kłócił, że ma za dużo budowniczych i dlatego sobie zwiedza.
Dołączam się do postu.
Mietek dwukrotnie wyszedł sobie wczoraj w trakcie rozgrywki - raz na początku, a za drugim razem tak gdzieś po 10 minutach.
Obrazek
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum

Post autor: ChrisEggII »

Z tym zjawiskiem trzeba coś zrobić, bo jest ono dosyć częste, jednak wielu graczy nie widzi w nim nic złego. Ostatnio pewien gracz z Czech powiedział mi, abym zaatakował wieże przeciwnika moją armią budowniczych. Kiedy ja odpowiedziałem jemu, że to nieuczciwe, ten zapewnił mnie, że to nic złego nie jest. Później mnie za to zwyzywał, bo potracił swoich żołdaków.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

To też bzdura. :P Taktyka jak każda inna. Wolno posługiwać się mięsem armatnim. Co innego swoim, co innego niewinnymi poddanymi sprzymierzeńca lub jego wojskiem. ;) Czy stosuję taką taktykę? Nie. Ale jeślibym zaczął, gdyby ktoś się pluł z tego powodu, uznałbym go za chyba niegotowego na grę. ;) <Kheli wyładowuje frustrację>
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 01:34 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej

Post autor: Mixons »

Nie widzę nic złego w "atakowaniu" przeciwnika po pt budowniczymi... Bardzo wielu graczy tak robi. Jest to taktyka na wielu wieżowych spamerów.
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum

Post autor: Florek »

Jak graliśmy w naszym zamkniętym gronie, to oczywistym było, że zwiedzanie miast przeciwników w czasie pt jest zabronione - to zwyczajny brak kultury i żerowanie na nierozstrzygniętych lukach w grze. :D
radziopoke
Użytkownik Forum

Post autor: radziopoke »

Ale rozmowa się zaczęła po moim poscie. Mixons masz rację z budowniczymi po pt. ale by wchodzić komuś do wioski 10 minut przed końcem czasu pokoju, kiedy to co dopiero wieże były budowane? Po prostu nie cierpię takich ludzi gdyż jest to zagrywka nie fair. W końcu do czas pokoju więc niby dlaczego przeciwnik ma zwiedzać moją wioskę by mieć widok na to jak się rozwijamy. Jeżeli było by to uczciwe to może od samego początku powinna być widoczna cala mapa dla wszystkich. A co tam, nikt nie lubi niespodzianek. Następnym razem jak zobaczę u kogoś takie zachowanie to w grze nagle zrobi się o dwie osoby mniej i ciekaw jestem jak wtedy miło się będzie innym grało.

Szkoda tylko że programiści remake-a nie znaleźli jakiegoś ciekawego sposoby by zapobiec takim sytuacjom.
kurzel131
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

A jak ja bym się zaliczał?
danio
Użytkownik Forum

Post autor: danio »

Czy gracz który ?
- burzy swoje budynki po przegranej bitwie
- buduje równoległe pola uprawne po wejściu żołnierzy wroga do wioski
- mimo że ma żołnierzy nie atakuje nimi
zasługuje na miano experta ?
Nie , jest noobem.
Dowody na takie zachowanie człowieka o nicku :
Khelben / Khel / Kheli / Joanna D'Arc itp

są np. na moim i kuby11100 twitchu.

Składam wniosek o usunięcie temu użytkownikowi miana experta.
Noob na to nie zasługuje.....
ODPOWIEDZ