powah tournament- screeny i powtórki z rozgrywek

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum

Post autor: Piko »

Luki pisze:
Gdzieś czytałem, że niektórzy stopują na etapie EVEN i UNEVEN w czasie rejestracji. :P
Ja na 2 dni na tym zastopowałem, a angielski znam całkiem nieźle( poza gramatyką). :lol:
Dlatego korzystam z Google Tłumacza :D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

A po co mi jakieś angielskie forum ? Wystarczy tutaj pisać.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Post autor: The Viking »

Ano, więc co za problem żeby bylo na dwóch forach? Ja przykładowo nigdy wczesniej nie wbijalem na .net . Ten stan przelamaly dopiero zapisy na powah. Wydaje mi sie, ze wielu z tych co nie startowali tez tam nie zaglada.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum

Post autor: Florek »

Ano taki problem, że tam jest jedyny temat do zgłaszania wyników - nasza ekipa składa się z polaka, ukraińca i holendra, więc chcemy mieć wszystko w jednym języku i w jednym miejscu.

Link został podany już w temacie, dla przypomnienia: http://www.knightsandmerchants.net/foru ... f=7&t=1005

Jeśli będziemy chcieli coś zmienić/wprowadzić to nie martwcie się, stosowny temat by powstał. Tak się jednak nie stanie. :P

Btw.
Felix pisze:A ja chcę śledzić wyniki na polskim forum po polsku! To jest moje prawo! :P
Trolling failed. :P
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Oki, skoro tak uwazasz to spasuje. :obrazalski: tylko ze nie wiem co to ma do rzeczy. Moim (skromnym) zdaniem jest dobrze. Kto chce, zamieszcza. To nie jest obowiazek. A za to btw Khelak cie wychłoszcze. :lol:
Wiking,
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum

Post autor: Florek »

Naturalnie nikomu nie przeszkadzają tutaj jakieś linki czy komentarze na temat powtórek, chodzi o sam fakt, że do załatwiania turniejowych formalności służy tamten temat, ale dotyczy to oczywiście tylko uczestników. Jeśli ktoś chętny na umieszczanie wyników stamtąd tutaj z ewentualnymi komentarzami - jak najbardziej, jestem za! :wink:

Piszę poprawnie w naszym języku, więc już czystą próżnością będzie czepianie się moich drobnych skrótowców w postach. :P
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Wiec sie dogadalismy. (Chodzcie dzieci, wchodzcie predko do tego przybytku , który ja żem ustanowił i spamujcie go swoimi kiepskimi filmikami :wink: ) a ten btw to nie jest nasz skrótowiec jakby co, chociaż nie podejrzewam żebyś o tym nie wiedział :coongada::
Wiking,
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Gwoli ścisłości, jestem pod wrażeniem, że kolega Wiking tak krótko u nas przebywa, a w lot pojął, jak się sprawy mają odnośnie staranności na forum. Zaprawdę długo u nas wytrwasz nie zdekapitowany, palcem Cię nie tkną, a będziesz opływał w ogólnie pojmowalny splendor. ;)

Jak tu dziatwie dogodzić teraz... Niby nie mógłbym być przeciwnym prowadzeniu ustawek u nas, ale skoro oryginalny (i poczytny!) wątek znalazł tam swoje korzenie, dlaczego mielibyśmy być zaledwie jego latoroślą? Inicjatywa wypłynęła stamtąd, nie mydlmy sobie oczu niepotrzebnie. Wyniki zawsze przewiną się już w którymś z naszych tematów rzucone z przypadku.

À propos makaronizmów. Mamy swoich własnych dziwolągów od groma i jeszcze więcej. Będziesz bardziej zmyślnym Polakiem, niejednego zadziwisz pomysłowością w doborze słownictwa. Mamy przeto język znacznie rozleglejszy. Tutaj naprawdę jest w czym przebierać. ;)
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Nie będzie mnie Florian od troli wymyślał :obrazony: Poza tym mój wpis nie był slamem :obrazony:

Ja nie mam czasu ani chęci zaglądać na obce forum.
Polacy nie gęsi, własne forum mają. Dlatego też powinniśmy pisać tutaj.

Ponadto przeciętny forumowicz będzie mógł pochwalić i zagrzać naszych do boju, a tak to mało kto z naszych tam wejdzie. Poza tym nie każdy musi znać english .
(Ja znam, mogłoby być lepiej.)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2067
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Zgadzam sie z feliksem. Tak prawde mowiac to sam wpadlem na ten pomysl i dopiero po zalozeniu dowiedzialem sie ze temat juz istnieje. Tak w ogóle na kłótni nabilismy juz dwie strony i zero postów dotyczących właściwego tematu :D
Wiking,
ODPOWIEDZ