Wyniki pojednyków

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Wyniki pojednyków

Post autor: Mixons »

Pomysł zaczerpnięty z tematu http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2983
założonego przez Feliksa. Spodobał mi się bardzo taki system pojedynków, postanowiłem założyć temat, w którym będziemy podawali wyniki takowych pojedynków. W tamtym temacie wyzwanie i sprawy organizacyjne, w tym wyniki.

W takim razie zacznę ja (niestety bez screenu ze statystykami, bo wpadłem na pomysł tego tematu dopiero po rozegraniu pojednyku)/.

Pojedynek: Mixons vs dammul

Mecz 1:
Mapa - Lost in the Sands
PT - brak (sami ustalaliśmy w trakcie gry okres pokoju i wynosił mniej więcej 1h)
Zwycięzca - Mixons

Mecz 2:
Mapa - Mountainous Region
PT - to samo co 1 mecz
Zwycięzca - Mixons

[color=brown]Screen:[/color]
Obrazek

Powtórki nie wrzuciłem, ponieważ gra była rozgrywana na poprzednim release.[/u]
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, 18:32 przez Mixons, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Do takich pojedynków najlepsze są mapy w których można grać bez pt.
Riversiders - dobra mapa w której możecie się wykazać kto lepiej buduje, jest sprytniejszy :) Brak wież sprawia że gdy się gra czuje się ciarki na rękach..

Dangerous Swamp - i jeszcze jedna mapa mała dla 1v1 może nie jest zrobiona na wzór lustrzanych odbić jak inne mapy leniwych maperów jednak jest na tyle dobrze zrobiona że z chęcią będziecie chcieli jeszcze raz zagrać po przeciwnych stronach mapy :)
Awatar użytkownika
Leonid6as
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 16 wrz 2012, 22:05

Post autor: Leonid6as »

Niech no zgadnę czyje są te mapy?:)
Ale naprawdę są godne polecenia miałem okazje grywać w nie;)
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

I tak do 1v1 najlepsze są mapy stworzone dla większej ilości graczy, im więcej miejsca do budowy i manewru tym lepiej. Dlatego polecam do tego celu Neighborhood Clash, a na gry bez żelaza Marshland! :smiesne:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Piko pisze:I tak do 1v1 najlepsze są mapy stworzone dla większej ilości graczy, im więcej miejsca do budowy i manewru tym lepiej. Dlatego polecam do tego celu Neighborhood Clash, a na gry bez żelaza Marshland! :smiesne:
:smiesne:
Awatar użytkownika
Leonid6as
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 16 wrz 2012, 22:05

Post autor: Leonid6as »

No tak Piko promuje swoje mapy, Janosiczek swoje:P
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Leonid6as pisze:No tak Piko promuje swoje mapy, Janosiczek swoje:P
A niech będzie- najlepiej na konkurencji wychodzą konsumenci ;)
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Mixxer5 pisze:
Leonid6as pisze:No tak Piko promuje swoje mapy, Janosiczek swoje:P
A niech będzie- najlepiej na konkurencji wychodzą konsumenci ;)
Tylko, że kolegom wyżej chodzi o typowe mapy 1v1 ... ja podałem właściwe 1v1, dedykowane to do takich rozgrywek piko natomiast, podał to co miał. A to już znaczna różnica !
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

A co z tego że mapa jest stworzona do 1v1, skoro inne są do tego celu lepsze? Niekoniecznie mówię tu o swoich, większość map jest do tego lepsza niż Dangerous Swamp - w końcu kto chce grać w coś, na czym do wroga prowadzi tylko jedna ścieżka, a surowce to pojedyncze plamki poukładane wzdłuż drogi? Powiedzmy sobie szczerze, nawet mapa 1v1 musi być przemyślana.
ObrazekObrazek
Obrazek
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Mecz 1:
Gramy systemem mecz i rewanż. Jeden gracz wybiera mapę drugi lokację, w rewanżu na odwrót. W tym meczu ja wybierałem mapę.
Mapa: Lost in the Sands
Okres pokojowy: 60
Zwycięzca: Mixons
Screen:
Obrazek

Powtórka:
http://speedy.sh/GmXfU/Paker-1v1.rar

Bardzo szybka gra, trwała zaledwie 10 min po pt. Nasza gwiazda forumowa janosiczek (PAKER) chyba chciała mnie zrushować, co się niestety nie udało między innymi przez mniejszą ilość wojska, ale także przez złe operowanie wojskiem. Po wybiciu prawie wszystkich wojsk, jakimi janosiczek mnie zaatakował(ustawił tak wojska, że nie zostawił sobie drogi powrotnej) dorobiłem trochę żołdaków i ruszyłem na jego osadę, gdzie tylko przez chwilkę zdołał się bronić. No spodziewałem się czegoś więcej po takiej gwieździe światowego formatu, ale pozostaje jeszcze rewanż.
ODPOWIEDZ