KaM-owa Liga Polska 1v1 - zasady

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dobra myśl, z chęcią bym w tym uczestniczył!
37
77%
Nic z tego nie wyjdzie.
11
23%
 
Liczba głosów: 48

radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

No aktualnie każda grupa może grać drugą kolejkę co nie oznacza, że mają zapominać o pierwszym meczu. Chwilowo dotyczy to tylko 2 osób w jednej grupie. Ale nie mogą oni zapominać o meczu z pierwszej kolejki by ją rozegrać najlepiej jak najwcześniej.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Zawodnikiem, który zastąpi Piotra I w grupie B będzie gracz Zibi. Proszę o jak najszybsze rozegranie zaległych meczy, a także aktualnych.
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

Tak jak zgłaszałem, ja mogę 2 mecz drugiej rundy rozegrać w przyszłym tygodniu.
@Radziopoke
Odezwij się na gg, to ustalimy termin meczu pod koniec przyszłego tygodnia.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Długo jeszcze będzie trwała ta dogrywka? Już od 2 tygodni czekam na kolejny mecz, a coś dla Borisa chyba się nie śpieszy.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Dogrywka prawdopodobnie zakończy się w ten weekend. Następnie będzie kilkudniowa przerwa w rozgrywkach, parę zmian w mapach, wszystko napiszę w odpowiednim czasie.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

A więc oto zmiany jakie nastąpią w mapach:
-Valley of the Equilibrium zostanie wycofana
-Golden Cliffs zostanie zamienione na najnowszą wersję v6(lokacja 1 i 2 mają teraz więcej miejsca, żelazo na lokacji 2 zostało przeniesione do góry, lokacja 4 ma więcej drzew, usunięto dwa drzewa, których nie dało się ściąć na lokacji 5) http://speedy.sh/u8DsZ/Golden-Cliffs-v.6.rar
-Across the Desert zostanie zamienione na na wersję fix 0.4(zmianie uległy tylko najważniejsze rzeczy: usunięte błędy jak drzewa na węglu, więcej drzew itp) zmian w tej mapie dokonał To. http://speedy.sh/yFn2x/Across-the-Desert-fix-0.4.rar
-Abrak zostanie zamienione na najnowszą wersję Abrak3(jedyne zmiany to: poprawiony wygląd złóż węgla, każda lokacja ma teraz miejsce na tylko dwie kopalnie żelaza). http://speedy.sh/QqvJ5/Abrak3.rar

Nie można grać na starych wersjach map!

Informacje ogólne:
-mecze będą rozgrywane na takiej samej zasadzie jak w kwalifikacjach(mecz i rewanż).
-jeśli w trakcie trwania Ligi pojawią się nowe wersje Remak-u(nieoficjalne) każdemu uczestnikowi będę wysyłał pw z linkiem do nowej wersji i zmianami jakie w niej zaszły
-ustaliłem już z Lucbachem kwestię nagród, które ufunduje forum knights.sztab.com:
Liga 1, miejsce 1. - dowolna gra z serwisu gog.com do 6$ włącznie, specjalny avatar na forum
Liga 1, miejsce 2. - specjalny avatar na forum
Liga 2, miejsce 1. - specjalny avatar na forum

W przypadku, gdy ktoś wycofa się z ligi, istnieją dwie możliwości:
A)jeżeli gracz odchodzi i nie ma rozegranych ponad dwóch meczy to na jego miejsce wchodzi rezerwowy gracz i rozgrywa mecze od początku

B)jeżeli gracz rozegrał ponad 2 mecze:
1. Reszta jego meczy będzie oddana walkowerem.

2. Na jego miejsce wchodzi gracz rezerwowy(jeśli przystanie na te warunki), ale przejmuje punkty które uzbierał jego poprzednik.

Można już zacząć rozgrywać mecze, terminarz spotkań i tabelę ligi wstawiłem w pierwszym poście tego tematu: http://www.knights.sztab.com/forum/view ... sc&start=0
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Wybaczcie, ale muszę zrezygnować z ligi. Od dłuższego czasu miałem problemy z komputerem, a obecnie nie jestem nawet w stanie go włączyć (piszę z mojej komórki).
Możecie poczekać na mnie, ale nie wiem kiedy będę miał nowy komputer. Może nawet będę musiał czekać do kwietnia. Do tego dochodzi wypalenie ligą, bardzo ograniczone godziny dostępu do komputera i kompletny brak czasu. Jak dotąd każdy musiał się podporządkować pod mój terminarz.
Przepraszam jeszcze raz za zajęty czas i powodzenia.
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Więc wygrywam walkowerem?
Tomixx
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 15 wrz 2012, 02:03

Post autor: Tomixx »

raczej nie bo bedzie zastepstwo
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Kto i jak się z nim skontaktować?
ODPOWIEDZ