(wydzielony) Jak umierać z twarzą :)

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum

Post autor: Florek »

Majk pisze:Wyobraźmy sobie sytuację, jakby podczas wojny (realnej oczywiście) po wkroczeniu piechoty wroga do miasta, wioski jej zarządca wysadziłby np.: urząd miasta - po prostu idiotyzm :D
Dajcie sobie już siana z porównywaniem KaMa do naszego świata. :D

Z punktu widzenia osoby postronnej, to co można przeczytać i zobaczyć na ostatnich postach tylko dowodzi, że ma się tu do czynienia z hipokryzją i brakiem szacunku dla przeciwnika (czy to przez przedwczesną kapitulację, czy przez akceptowanie zagrań w stylu wjazdy do przeciwnika w czasie pt).

To tylko gra, nie ma co tworzyć do tego filozofii - bawmy się dobrze i dajmy się innym dobrze bawić (chociaż tu nie ukrywam, że sam wychodzę na hipokrytę, bo miałem w zwyczaju, dla prostackiej zabawy grać parę gier tylko po to, żeby uprawiać trolling, z tym że to też trzeba robić z klasą :P).
danio
Użytkownik Forum

Post autor: danio »

Tak mi się wydawało że na tym filmiku to była nasza gra we 3 i faktycznie, dobrze pamiętałem.
Dla mnie to jest właśnie zachowanie noob-a.
Już naprawdę wolę żeby ktoś zrobił mniejszą armię a walczył do końca.
Na filmie jest dokładnie to, co nazywamy khelquit-em.
Dla mnie taka gra nie ma sensu .....
Dobrze Kuba zrobiłeś , żę to pokazałeś.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

dammul pisze:Dla mnie taka gra nie ma sensu
O ile dobrze się orientuję, kochanieńki, chciałeś, abym Ci dał jeszcze parę minut na szybkie rozstrzygnięcie rozgrywki. Nie dostałeś ich, a te parę minut mniej czy więcej wcale Cię by nie zbawiły, więc już tu nie dramatyzuj. I tak doskonale się bawiłeś przez 85% rozgrywki, toteż nie bardzo widzę tu powody dla rozżalania się nad pozostałymi procentami, w których byłaby pełna satysfakcja z samodzielnej wygranej.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum

Post autor: janosiczek »

Dlaczego tytule występuję angielskie słowo ? Czy nie ma odpowiedniego polskiego słowa na to rege coś tam. ?

Wstyd , język zanika....
Awatar użytkownika
Etaus
Użytkownik Forum

Post autor: Etaus »

sado1 pisze: Ale w wojnie obie strony są raczej przeciwko sobie, a w grze są tylko na czas rozgrywki - jeśli wiem że nie mam żadnych szans na odbudowę (ale żadnych! tzn. rozwalone szkoły, budowlańcy i pomocnicy... albo po prostu wszystkich sojuszników mi wybili) to sam pomagam burzyć. Ale nie wiem co Khel ma na myśli przez uciekanie, i w którym momencie, więc nie będę go jakoś specjalnie bronił.
Chyba że grasz z niemcami, wtedy jest inaczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum

Post autor: ChrisEggII »

I dlatego nie lubię narodowców. Wszędzie znajdą sobie wrogów. :x
Co do tematu, to muszę przyznać, że to jest przynajmniej dziwna taktyka. Kompletnie nie rozumiem tego, po co od rozwalać sobie miasto, jak tylko ktoś do niego wejdzie. Po waszych wiadomościach można dojść do wniosku, że graliście dla jaj, czyli Kuba mógł ci jeszcze darować i dać podszkolić kolejnych żołnierzy. Gdyby jemu naprawdę zależało na zniszczeniu twojej wioski, to by się nie bawił w niszczenie kopalni żelaza, a od razu by ruszył na warownię. W takiej sytuacji "taktyka spalonej ziemi" jest przynajmniej nie w porządku wobec pozostałych graczy.
Janosiczek pisze:Dlaczego tytule występuję angielskie słowo ?
Obrońca polskiego języka się odezwał. :roll: Za to "Paker Team" jest wybitnie polskie. No i robienie przerw przed pytajnikiem.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum

Post autor: janosiczek »

";)" No i robienie przerw przed pytajnikiem.
Bo gdybym tego nie zrobił xxx? zlewał by mi się z wyrazem, więc piszę tak aby mi było wygodnie to przeczytać.
kurzel131
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Dla mnie nie należy się poddawać to nie zależnie od sytuacji, ogląda ktoś jakieś dokumenty typu koszmarna wyprawa albo o wojnie ?. Gość dostaje kilka lat za przemyt dragów i ląduje gdzieś w Wenezueli. Dookoła sataniści, kanibale i herszty, a gość i tak spiernicza. Dalej wojna, lukałem fragment wojny w Wietnamie na discovery, haubica z 2 wojny światowej jest obsługiwana przez dwoje żołnierzy a jeden gość z połamanymi żebrami i ranny w łeb wystrzelił z niej kilka łusek i potem dopłynął do dowódcy, który go uczył życia wcześniej. Ja np miałem ciężkie misje w dodatku do generalsa na hardzie w wyzwaniach; jeden gość z kilkoma silosami a ja nawet elektrowni nie miałem, co chwila trzeba było patrzeć czy nie jedzie jakieś działo atomowe, czy to przy bazie, czy to jak prowadziłeś mały oddział szturmowy, inna misja wcale nie lepsza kobieta chyba miała trudne dni, bo ani chwili spokoju nie miałem. To odpalała 3 superbronie naraz to bombowce z bombami paliwowymi, które nawet potrójna zapora przeciwlotnicza zestrzeliwała, dopiero jak odlatywały do tego mapa na archipelagu a ona miała rakiety z impulsem EMP. Jednak po projekcie x wykombinowałem w stanie nietrzeźwym, by zrobić mały oddział szturmowy i do tego ze 3 pojazdy niszczące rakiety i jakoś poszło. Zobaczymy co mi zgotuje kiep co jest specem od kamuflażu.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej

Post autor: Mixons »

janosiczek pisze:Dlaczego tytule występujęangielskie słowo ? Czy nie ma odpowiedniego polskiego słowa na to rege coś tam. ?

Wstyd , język zanika....

Ileż błędów można znaleźć w jednym poście janosiczka:
Dlaczego w tytule występuje angielskie słowo? Czy nie ma odpowiedniego polskiego słowa na to rege coś tam?

Wstyd, język zanika...

Nie rozumiem dlaczego nikt z moderatorów jeszcze go nie ukarał... Przecież ten oto człek nagminnie łamie zasady ortografii i interpunkcji, a punkt w regulaminie forum wyraźnie mówi, że takie zachowania będą karane:

5) Podczas pisania postów nakazuje się zwrócić szczególną uwagę na ortografię i interpunkcję. Permanentne ignorowanie tych zasad (w tym także nieużywanie polskich znaków) będzie karane, o czym mowa w ?3.

W dodatku, jak sam napisał, wie, że pisze niepoprawnie, ale tak mu jest wygodniej i chyba nie ma zamiaru niczego zmieniać.

Moderatorzy! Zareagujcie!

Co do zachowania Khela: osobiście grałem z nim dwie gry i walczył do końca, aczkolwiek sam widziałem na filmiku wrzuconym przez Kubę, jak Kheli po prostu zniszczył swoje budynki i wyszedł z gry. Ja także nienawidzę takiego zachowania u graczy. W dodatku była to umówiona gra (tak mi się przynajmniej wydaje) i jak już ktoś wyżej napisał Kuba zniszczyłby jeden może dwa budynki i pozwolił się Khelbenowi dozbroić przed następną walką.

Kurzel: I znowu porównanie kama do rzeczywistości. Zrozum, że kam, a rzeczywistość to dwie zupełnie inne rzeczy, w wirtualnej grze gracz może zawsze walczyć do końca bez względu na wszystko, a na prawdziwej wojnie wystawi najlepszego przyjaciela lub dowódcę tylko po to by ratować życie! Florek już z resztą też o tym pisał.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum

Post autor: woloszek »

Kim ty jesteś Mixons, że karzesz administracji forum ukarać Pakera? Przestań już z tym swoim dziecinnym zachowaniem. Kwestię karania kogoś zostaw osobom za to odpowiedzialnym. Pominę już fakt, że nie raz pisałeś w ironiczny sposób o Pakerze i jeśli oczekujesz sprawiedliwości, to takie zachowanie również powinno spotkać się z odpowiednią reakcją. "Jeśli ktoś jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem". Wesołych Świąt! :D
Zablokowany