Przemyślenia odnośnie misji 14. i kilka odrębnych żali Khela

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Ja bym to określił raczej, jako działania partyzanckie- czyli małe grupki wojska, w ukryciu, niszczą ważne struktury wroga,
ale sabotażem, od biedy też można to nazwać.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

kaszub pisze:..od biedy też można to nazwać.
No ekstra! Nie ma to jak fachowa terminologia ;)
; ) pisze: Za to głównie się należą gratulacje dla nich. Dzięki temu komputer stał się "bardziej ludzki".
Tak.. i właśnie dlatego buduje domy na moście, czego nie zrobiłaby nawet małpa. Baaardzo "ludzkie". Zaiste!
Obrazek
; ) pisze:Z atakami jest podobnie. Teraz już nie skrypt z określeniem czasu mówi nam kiedy zaatakuje komputer, ale ilość wojsk
BZDURA!
Jest kilka rodzajów ataków w starym skrypcie (jak i w nowym). Pierwszy to ten, który wysyła wojsko o konkretnym, wyznaczonym czasie a drugi to ten, który wysyła oddziały przy skompletowaniu odpowiedniej liczby wojsk.
; ) pisze:A targ stał się już od pewnego czasu całkowicie bezużyteczny i jedynie pełni rolę "ostatniej deski ratunku".
Jasne, i dlatego właśnie, że jest tak bezużyteczny za każdym razem go używam w grze sieciowej i co więcej, bardzo mi się przydaje!

; ) pisze:The Barbarian to już nuta przeszłości. Wystraszył się tego, do czego sam się przyczynił i postanowił popełnić "społeczne samobójstwo"

Nie wiem czy sam Barbarian by sobie tego życzył, abym napisał to publicznie, ale samo "wycofanie się" z pierwszej linii frontu wcale nie oznacza, że całkowicie się wycofał. Może nie przesiaduje sielankowo na forum jak rzesza gimnazjalistów, którzy zwyczajnie mają na to czas, ale w życiu zawodowym ma co robić i zapewniam, że ma się dobrze. Poza tym można sobie wyobrazić, że czasem sami Twórcy REMAKE cenią sobie porady "wujka dobra rada". Nie odsyłajcie więc samego Barbariana w zaświaty.
Obrazek
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Alanbach pisze:No ekstra! Nie ma to jak fachowa terminologia
Nie wyrywaj z kontekstu.
A w gruncie rzeczy masz rację.
Nie od biedy, ale po prostu, można to nazwać również sabotażem :D.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Alanbach pisze:Nie wiem czy sam Barbarian by sobie tego życzył, abym napisał to publicznie, ale samo "wycofanie się" z pierwszej linii frontu wcale nie oznacza, że całkowicie się wycofał. Może nie przesiaduje sielankowo na forum jak rzesza gimnazjalistów, którzy zwyczajnie mają na to czas, ale w życiu zawodowym ma co robić i zapewniam, że ma się dobrze. Poza tym można sobie wyobrazić, że czasem sami Twórcy REMAKE cenią sobie porady "wujka dobra rada". Nie odsyłajcie więc samego Barbariana w zaświaty.
Tymczasem w wywiadzie, dostępnym na stronie...
The Barbarian pisze:W zasadzie mam kompletnie dosyć gry "Knights and Merchants", jej społeczności, stron internetowych i webmasterów.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Alanbachu, czy to nie jest przypadkiem misja 14, a ten czerwony to ludzki gracz? No i czy przypadkiem nie mówiono ci już kilkakrotnie, że skrypt jest do dopracowania? No i czy przypadkiem człowiek też nie może budować domów na mostach w tej grze?
Może przystopuj z tą krytyką "gimbusów", bo twoje gadanie zaczyna mi przypominać paplaninę ONRowców na temat żydów. To że mam inne zdanie niż ty nie czyni ze mnie kretyna, a czytając twoje posty mam wrażenie, że każdego ucznia uważasz za idiotę. Co jak co, ale nauczyciel byłby z ciebie kiepski.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Coś mi się kojarzy, że ktoś bawił sie tą misją i ustawił swoją lokalizacje na północnym wschodzie, a czerwony był komputer.
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

No i to jest gra w trybie multi.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Multi? To mimo wszystko potwierdza moją teorię, że to nie jest komputer.
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

Popatrz na ikonki
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Masz rację, dopiero teraz zauważyłem. Pewnie bym oblał test na spostrzegawczość, pomimo tego że to niemożliwe. :zraniony: Jednak moje na wierzchu a Alanbach przyrównał kogoś do małpy, a nawet gorzej.
Co do sabotażu, to pewnie nie czytaliście "Kamieni na szaniec"? Zgadnijcie jak się nazywała akcja w której uczestniczyli Rudy, Zośka i Alek.
ODPOWIEDZ