Ratusz

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
ammo1369
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2012, 23:17
Lokalizacja: Plymouth

Ratusz

Post autor: ammo1369 »

Dopiero co widzialem temat zwiazany z tym. Tyle ze pierwsze 5 stron to pomysly i uwagi, a ostatnie 2 to gadanie o realizmach zwiazanych z "zarciem" w grze :D Postepow nie ma, ratusza tez nie ma....Co mnie boli bo musze grac w TPR co jest zrobione na odwal sie i nie ma tych zajebistych bajerow co w Remake;) Wielu z was odrazu pewnie zacznie gadac, "jak chcecie przywrocic ratusz, przywroccie warsztat wojenny" ale na ten moment nie bedzie z niego uzytku, wszystko przez "realistyczne poglady" graczy. Moze to i jest niesprawiedliwe, ale chocby z szacunku do gry i fanow, mozna wstawic go do gry ? (WRAZ Z JEDNOSTKAMI OCZYWISCIE)

Ja mysle swoim skromnym zdaniem ze to pokrecone, wstawic targ (ZAJEBISTY BUDYNEK, TROCHE ZA BARDZO ULATWIA GRE) i usunac ratusz. Nie powinno byc problemu chyba z wstawieniem tego co sie usunelo prawda?
Pozdro
Ammo
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Po pierwsze: wstawiaj polskie znaki, gdyż nikt z obcokrajowców Cię nie zrozumie (żaden translator im tego nie przetłumaczy).
Po drugie: bez wulagryzmów...
Po trzecie: targ wstawili, gdyż sama nazwa gry odnosi się do rycerzy i kupców.
Po czwarte: nie zakładaj nowego tematu, kiedy był on już niejednokrotnie wałkowany.

:roll:
Awatar użytkownika
ammo1369
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2012, 23:17
Lokalizacja: Plymouth

Post autor: ammo1369 »

1. Znaki wstawie jesli bedzie taka potrzeba. Tobie raczej chodzi o to by sie przekamazac niz dojsc do jakiegokolwiek porozumienia. Nie widze tu problemu.
2. Tez nie widze problemu, jestem wolnym czlowiekiem a internet jest dla ludzi. Grunt w tym ze nie orbazam ani ciebie, ani nikogo innego.
3. Brawo za spostrzegawczosc, powiedz to stworzycielom oryginalnej wersji ry.
4. Ponowne gratulacje za spostrzegawczosc, walkowane tematy sa ale jakos nie widac konca ani rozstrzygniecia. Problem jest do dnia dzisiejszego.

Mi chodzi tylko o to by przywrocic to co zostalo wedlug mnie niesprawiedliwie usuniete z gry. Klotnie wedlug mnie sa zbedne, bo niczego nie rozwiaza.
Pozdro
Ammo
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Zajrzyj do regulaminu, zwróć uwagę na ?2 pkt. 1, 3 i 5.
Skoro taki temat istnieje, nie ma sensu go duplikować.
Poprawiania tych postów już Ci oszczędzę z racji tego, że zamykam temat.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Zablokowany