KLAN GLS . Rekrutacja do nowego team . TYLKO PL!

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

PieroGanoza28 pisze:(...) na podstawie jich gry,(...)mówię wam, że nie bd to taka ...
Może tak po polsku? Bo to coś, to jest język gimbazy z z "fejsunia".

Przepraszam, za taki ton, ale nie mogłem wytrzymać.


Poza tym nazwa tego klanu, nie gwarantuje wysokiego poziomu czegokolwiek...
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Skoro mój klan upada, czuję się wolny i też się z was pośmieję jak wolo i reszta ;) Nazwa dziadowska i nawet gdyby ludzie byli ogarnięci a ja dostałbym specjalne zaproszenie, nie wstąpiłbym do niczego takiego ze względu na swoją godność. Jak kolega powyżej wspomniał, wieje żałosnym i dennym humorem małolatów z gimnazjum. Wysilcie się trochę! A jeszcze dodam, że mimo tego jestem ciekaw jak wam pójdzie :lol:
Awatar użytkownika
PieroGanoza28
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 10 sie 2013, 22:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: PieroGanoza28 »

Dobra, do waszej gimbusowej świadomości niech dotrze to i bd tu złośliwy, że P.K to było Gó*** !!! Już dzisiaj 1 dnia zrekrutowaliśmy trzech członków klanu i nie jest to byle kto 8-) Są to bardzo dobrzy gracze. Może nazwa nie jest przekonująca wręcz żałosna ale wszystko bd ulegać zmianie, lecz z czasem :P jest już nas 5 i ogarniętych. Już dzisiaj rozegraliśmy 1 trening lecz z leaverami ale to co pokazał testowany przez nas rekrut naprawdę zaskoczyło nas. I co najważniejsze, Viking daj sobie siana z takimi komentarzami bo jesteś zwykłym dzieciakiem, który bawił się w wodza a tak naprawdę nie grałeś wcale kozacko więc?! sorry ale nie obchodzą mnie wasze wyśmiewiska w kierunku naszego klanu :P BASTA.
piEROZgANZOA

PO PROSTU WALCZ!!!
Awatar użytkownika
GLS Michas
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2013, 13:16

Post autor: GLS Michas »

Sytuacja Dynamiczna :) Może kiedyś się zmierzymy co potrafi badziewiarski klan GLS ? a co do gimnazjum .. Skoczyłem je ładnych pare lat temu synku :) Powodzonka w grze :)
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

PieroGanoza28 pisze:Dobra, do waszej gimbusowej świadomości niech dotrze to i bd tu złośliwy, że P.K to było Gó*** !!! Już dzisiaj 1 dnia zrekrutowaliśmy trzech członków klanu i nie jest to byle kto 8-) Są to bardzo dobrzy gracze. Może nazwa nie jest przekonująca wręcz żałosna ale wszystko bd ulegać zmianie, lecz z czasem :P jest już nas 5 i ogarniętych. Już dzisiaj rozegraliśmy 1 trening lecz z leaverami ale to co pokazał testowany przez nas rekrut naprawdę zaskoczyło nas. I co najważniejsze, Viking daj sobie siana z takimi komentarzami bo jesteś zwykłym dzieciakiem, który bawił się w wodza a tak naprawdę nie grałeś wcale kozacko więc?! sorry ale nie obchodzą mnie wasze wyśmiewiska w kierunku naszego klanu :P BASTA.
1.Wybacz, skończyłem niedawno Liceum Uzupełniające dla Dorosłych. 8-)
2." leaverami " - waści... skończ.
3. " sorry "

Po Twoim stylu wypowiadania się wniosku, że nie warto się pakować w ten Twój klan. Nie pytaj, to jest ogół, a nie jedna cecha.


Przestaję truć. Najchętniej wyciąłbym to co nie na temat... ale nie jestem modem. :)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Przyjaciele powyżej, może potrzebujecie jakichś leków? Maść na ból du*y albo co... Piero, dziękuję za uświadomienie mnie o czymś co omawiam od ładnych paru tygodni :) No może jesteście w wieku jak siebie przedstawiacie ale w żaden sposób tego nie okazujecie. Skoro nie jesteście w stanie zrozumieć od słowa to widzę że od początku marnowałem na was czas. Nie liczę zbyt wielu wiosen (prawdopodobnie tyle co wy), to fakt. Ale coś mi się wydaje (możecie to nazywać przeczuciem ;) ) że się skompromitujecie. Natenczas wyłączam się z dyskusji.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2013, 01:43 przez The Viking, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GLS Michas
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2013, 13:16

Post autor: GLS Michas »

PROSZĘ O USUNIĘCIE TEMATU !
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Kuba zrobił sobie chyba wolne, bo takie chamskie zachowanie nie powinno być tutaj traktowane. Jak już woloszek gdzieś napisał, forum schodzi totalnie na psy i jeśli ktoś szybko tu nie zrobi porządku, byle gimbus będzie mógł tu przyjść zwyzywać wszystkich w około, w ogóle przy tym oczywiście nie zważając na zasady pisowni.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie chce mi się czytać tematu, ale jak ktoś tutaj prosi, bo się coś tutaj burzy, to to zrobię.
Można śmiało rzec, że tego nikt z kadry nie czyta, bo nikogo nie ma. Tylko ja zostałem. :]
Zablokowany