Prostactwo i wulgarność w KAM Remake

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Piko, masz sporo racji, ale uważam i tak warto nieco napiętnować naganne zachowanie. Choć niestety, różnie jest i z piętnowaniem, jak i z graczami.

Możesz wrzucać zrzuty, ale może się okazać, że ktoś oberwie za darmo bo ktoś się podszył. :/


yyy... coś miałem dopowiedzieć... najwyżej sobie przypomnę.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Magdaleno Szanowna! Zauważyłem, że to właśnie Tobie ciągle trafiają się nooby i dziwnym trafem zawsze są to Polacy. Może ta cała opowieść nie jest aż tak jednostronna jak ją przedstawiasz? Może i Ty jesteś czemuś winna? W ciągu ostatnich 2 lat nie trafiłem na tylu pozbawionych podstawowych zasad kultury, co ty w ciągu miesiąca. Rozegrałem ostatnio 2 gry podając się za dziewczynę, aby sprawdzić czy to nie jest to wynik płci. I co? I nic! Pomimo grania z przypadkowymi osobami, żadna mnie nie zaatakowała.
Myślisz, że mi się nie obrywało nigdy wcześniej? Dostawałem po dupie wiele razy, ale tylko raz naskarżyłem na tym forum. Gdybym jak Ty leciał wypłakać się na forum po każdej zobaczonej "k**wie", to by nikt mnie nie traktował poważnie! Chcą klnąć? A niech to robią! To oni pokazują swój brak znajomości savoir-vivru. Wypominając to im, tylko powodujesz narastanie w nich agresji. Na takich jest tylko jeden sposób - ignorować. Jak brzmi ludowe porzekadło: "Nie dyskutuj z idiotami. Najpierw sprowadzą Ciebie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem". Niech żyją sobie w fałszywym przekonaniu o swojej wyższości. W końcu trafią na kogoś silniejszego i pożałują swoich słów.
Dodam jeszcze, że już jest specjalny temat, w którym można się wyżalić. Jeżeli ktoś Ci dał w kość, to możesz o tym napisać tutaj. Ale nie rób to tak często, bo sama w ten sposób wyrabiasz opinię "wrednej ciotki".
kurzel131 pisze:Walnijta se lepi karpackie mocne przed snem.
No nie wiem czy to taki dobry pomysł. Jednych alkohol uspokaja, innych czyni agresywnymi. Co jeżeli rozmówcy kwalifikują się do grupy drugiej? Czasami nie da się czytać tych "trzeźwych" kłótni, to co dopiero mówić o "menelskich" bataliach, bez jakichkolwiek logicznych argumentów w niezrozumiałym języku?
Piko pisze:od kiedy ustawiłem odcinek MLP do buforowania
Kolejny brony? :shock:
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Piko - myslisz, ze w kolko powtarzałam ten tekst? Akurat to widać na screenie, nie screenowałam całej rozmowy, zatem bazowanie na tym całej/wiekszosci wypowiedzi uwazam za bezsensowne. I tak, widze sens w tym, ze wrzucam tu screeny z takich zachowań, moze co niektórzy się ogarną. Dla Ciebie to prowokacja - mysl co chcesz. Zauwaz jednak, ze nigdy nie wrzucam screena od razu, dopiero gdy cos sie skumuluje, przez cala gre w chacie sa wyzwiska itd., lub screen dotyczy osoby, o ktorej bylo wczesniej - wrzucam. Takze nie bardzo wiem o co Ci chodzi bo to z czym tu do mnie wychodzisz nijak sie ma do rzeczywistosci.

The Viking - dla mnie to nie są debilizmy, pawel95 przeklina, obraza, zwala wine na innych graczy, wychodzi z gry, a potem grozi rozpowiadaniem fałszywych informacji, fake'ami, czy nie wiem jeszcze czym. Zachowanie godne rozwydrzonego małolata. I dziwi mnie, ze znajduja sie tu jeszcze jego obroncy - przeciez post Piko bazuje na domyslach podobnie jak post '';)'' na jakimś teście podawania się za kobietę :?:. Remake i tak juz usunelam i pewnie długo, nie zagram, przynajmniej do czasu, az nie powstanie rejestracja - bo wowczas jest wlasnie to co widac, a mi nie chce sie z tym męczyć.

I jeszcze w odpowiedzi na post '';)'' - niepolskie nooby równiez sie zdarzały, po prostu ich tu nie wrzucam - screenow z nimi, bo to polskie forum, to nie tak, ze trafiaja sie tylko nooby - Polacy - choc faktycznie glownie Polacy zasilaja te frakcje, jak wynika z moich doswiadczen w remake. Okreslanie moich postów jako wyplakiwanie sie jest zwyklym dysonansem poznawczym, ja tylko wrzucam screen, czasem jakis komentarz. I nie zamierzam z nimi dyskutować - z tymi ''idiotami'' - napisalam tylko ze za grozby rozpowiadania klamstw, wydaje mi sie, ze pawel95 powinien dostac bana i tyle. Chcesz to tolerowac, toleruj, ale w ten sposob przyczyniasz sie do takiego syfu, jakim jest ''kamowa społeczność''.
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Jeszcze do ciebie Magdaleno .
Widzisz zrobiłaś temat , powstawiałaś screeny i co drugą grę masz zemstę graczy których "ośmieszyłaś" .
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Owy fakt stwierdziłem już wcześniej. W sposób bardziej kulturalny i mniej w stylu jej haterów. :P Ale myślę że skoro pani Magda usunęła KaMa z dysku (wiadomo - łatwiej uciec od problemu niż go rozwiązać), to już nie musimy się martwić o jej dalsze posty w tym temacie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Piko pisze:Ale myślę że skoro pani Magda usunęła KaMa z dysku (wiadomo - łatwiej uciec od problemu niż go rozwiązać), to już nie musimy się martwić o jej dalsze posty w tym temacie.
Rozwiązaniem problemu będzie rejestracja, także daruj sobie te złośliwości. A grożenia połamaniem, czy posiadaniem Kroma na skype nawet nie skomentuje, chyba kazdy wie, jaki to okres, jaka mentalność, grozić innym znajomościami.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Temat po części wyczyszczony. Otwieram na próbę, mam nadzieję, że sytuacje takie jak poprzednia się nie powtórzą.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Administrator usunąl istotne w tym wątku posty - wyzwiska i grozby ze strony Pawła oraz relacje innych uzytkowników i linki potwierdzające, ze jest taki, jakim przedstawia go screen, który wrzucilam. Brak bana i tak zamnipulowane ''czyszczenie'' watku uwazam za bezczelne ze strony administratora, stad tez nie widze sensu jakichkolwiek dyskusji na forum, gdzie brak dobrego moda.
Milych gier zycze i pozdrawiam.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nikt Ci nie każe tu z nami siedzieć. :coongada:: Póki nie przyszłaś, wszystko grało. Twoje porządki w internecie nie zapanują. Dlatego apeluję o uspokojenie się i niezrażanie do siebie obecnych tu weteranów ;)
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Wiele wody opłynęło w jedną stronę i nadal przepływa ale woda nie ubywa. Tym zdaniem witam się.

Co do M. proszę o usunięcie swojego zdjęcia z zarostem ponieważ burzy ono wizerunek kobiety. Kamowy avatar wystarczy w 100%.

Co do obelżystów z lobby proszę o nie przeklinanie o ile nie jest to uzasadnione aktualnym stanem umysłu.


:smiesne:
ODPOWIEDZ