Turniej 2 vs 2

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Turniej 2 vs 2

Post autor: Soul Calibur »

Witam. Jak co niektórzy wiedzą, planowałem ogłosić mój własny turniej Knights And Merchants Turniej obejmuje grę: 2 graczy vs 2 graczy na 3 mapach.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO TURNIEJU ?
1. Wysyłamy e-mail pod adres „Aragornkam@o2.pl ‘’
2. W temacie wpisujemy „Zgłoszenie do turnieju przez xxxx” ( gdzie xxxx oznacza nazwe waszego team ).
3. W treści e-mail’a piszemy swój kontakt najlepiej Gadu-Gadu oraz Nick name Swój oraz swego brata tarczownika,
Należy także wpisać jaka pozycja Cie interesuje na każdej z trzech map o których będzie napisane niżej.
4. Napisać w tym temacie „Bierzemy udział: xxxx, xxxxx” (gdzie xxxx oznacza Twoja nazwę i sojusznika).

SYSTEM GRY :
1. Tryb turnieju będzie wyglądał następująco: np. Drużyna „Phoneix” zagra z drużyną „FreeGuys” 3 mecze .
Która drużyna wygra 2 mecze przechodzi dalej i gra z inna zwycięską drużyna ,Az do Jednej zwycięskiej drużyny
Która obniesie chwała wieczna swoje królestwo !
2. Termin pojedynku gracze ustalają sami, po podaniu mi gadu-gadu na e-mail’a skontaktuje graczy między sobą.
3. Gracze maja tydzień na rozegranie 3 meczy (3 map) .
4. System gry będzie taki ,że jeżeli drużyna 1 oraz drużyna druga wybrali taka sama pozycje na mapie.
(postaram się do tego nie dopuścić układając przeciwników) będzie decydował rzut monetą.
5.Pierwsza mape wybiera druzyna 1, druga mape druzyna 2.
Jeżeli, któryś z graczy łamie regulamin należy zrobić Screen Shoota z oknem chatu i wysłać na mój e-mail.

MAPY :
- Cursed Ravine (pt 70min x2, x1,5, Każda pozycja dozwolona).
- The Vullcano of Dangeon 2 (pt 70min x2, x1,5 Gra będzie tylko i wyłącznie grana poprzez pozycje 1,5 vs 4,8).
- Castle Slaughter (pt 5min x3, x1,5 dół vs góra).

WYMAGANIA :
- Konto na naszym forum.
- Nienajgorsze połączenie z Internetem (ping).
- Nienajgorszy komputer (fps).
- Posiadanie czasu na 3 gry wciągu 1 tygodni.

NAGRODY :
1 Miejsce - konto steam na, którym znajduje się gra Counter – Strike 1.6 (2k7)


ZASADY :
- Okrywanie bazy przeciwnika podczas trwania Peace Time jest surowo zabronione.
- Zakaz odkrywania mapy ponad połowe w czasie Peace Time.
- Włączony autosave.
- Gdy gracz straci kontakt z gra należy zaczekać 5minut .
- Jeżeli gracz wyszedł, ponieważ go rozłączyło należy postawić Server i zaczekać 5minut na graczy kontynuując autosave.
- Predkość gry ma być ustawiona tak jak jest podane wyżej w zależności od map chyba ,ze obie strony zgodza się grać. prędkością np. 2x , lecz jeżeli tylko jedna strona ma takie upodobanie to ma być użyta prędkość napisana powyżej.

Wszelkie wykorzystanie Bugów i braków w regulaminie będzie surowo karne.

Gdy,któras z druzyn wygra pierwsze 2 mecze ,nie musi grac trzeciego lecz ma obowiązek wysłać na mój e-mail Screena tabeli końcowych + powtórki wszystko zapakowane w zip. lub rar. A ja będę na bieżąco uzupełniał TABELE zwycięstw.

Tabela będzie działała na zasadzie odpadania mianowicie 1 runda : 24 drużyny w następnej rundzie będzie już tylko 12 drużyn itd.

Życzę wam powodzenia.


Turniej poprowadzi Sędzia Aragorn™.

______TABELA Z WYNIKAMI______

https://imageshack.com/i/mar4tjj


Osoby bez partnera :

Server - gg 519817
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 22:16 przez Soul Calibur, łącznie zmieniany 7 razy.
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

W kwestii pingu komp co w czerwcu obchodzi 12 urodziny się nada?
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Z chęcią wziąłbym udział, ale wymagania systemowe troche musisz zawyżyć. Wyjdę, jeżeli ktoś bedzie niemiłosiernie lagował. Wiesz co to 'mikrolagi' ?... najgorsze ze wszystkich bo niby ich nie ma, a wszystkim przeszkadzają!
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Osobnik tworzący "mikrolagi" bedzie poprostu wyautowany i ma przegrany mecz :)
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nagroda mało zachęcająca, byle idiota może sobie starego ceesa- pirata do multi ściągnąć :P
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

A co wolałbyś specjalny avatar na forum ? poza tym tu sie nie liczy nagroda, lecz zabawa i pokazać swoją umiejętność gry zespołowej, nagrode dalem ,zeby poprostu byla ^^
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Server
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2013, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

partner

Post autor: Server »

Chciałbym wziąć udział, ale nie mam partnera, ktoś reflektuje? Chętnie zagram kilka gierek wstępnych dla rozpoznania. Jbc moje gg: 519817
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Nagrodą ,może być to że przez miesiąc ,będziesz miał napisane kto jest najlepszy.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

U mnie stoi jeszcze problem innej natury. Mam dwa kompy ale mocny stacjonarny jest zawsze zajęty, a dupny lapek generuje różnego rodzaju lagi, co przez selekcję naturalną automatycznie mnie wyklucza :P
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Powinieneś doprecyzować lokacje. Przykładowo na mapie Cursed Ravine ktoś wybiera 2 najbardziej wysunięte na północ miejsca startowe. I już na starcie ma 2 razy więcej surowców niż przeciwnik, który standardowo pewnie wybierze loki w jednej ćwiartce.
ODPOWIEDZ